ההורוסקופ השבועי

ההורוסקופ המלא לשבוע - 22.12.18 - 16.12.18

Aries.png

בעיות עם חוקים עשויות לגרום לחיכוך ביחסים האישיים שלכם. שינויים פתאומיים יתרחשו באמצעות תקשורת עם חברים. אתם עלולים לחוות קשיים עם בנות המין הנשי. מזג האוויר עשוי לגרום לכם להוצאות כספים.  יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Taurus.png

השבוע אהבה ורומנטיקה ניכרים. השתמשו בדיפלומטיה כדי להעביר את הנקודה שלכם בעדינות. היזהרו לא לבזבז את הזמן שלכם או בכסף שלכם. אל תאפשרו לאנשים שאתם אוהבים לנצל את טוב הלב שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Gemini.png

אנשים שאתם אוהבים עלולים לא להסכים איתכם השבוע, זה הזמן לקחת החלטות. כדי להפחית את המתח בחיים שלכם, תשתדלו ליהנות יותר. אתם צריך צריכים בחריצות כדי להשיג אפילו את הסכום הקטן ביותר, אבל בסוף תגיעו לתוצאה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Cancer.png

הקסם שלכם יהפנט את בני המין השני השבוע. אל תפלו, אבל עדיין שחקו אותה קשים להשגה. אתם מסוגלים לעשות הרבה יותר ממה שאתם חושבים. דברו עם מישהו שאתם בוטחים בו אם אתם זקוקים לעצה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Leo.png

קחו את הזמן כדי למיין את הניירות האישיים שלכם. הכי טוב אם לא תדונו על החיים האישיים שלכם עם אחרים. לחברים שלכם יהיו אי הסכמות אתכם השבוע. אתה עלולים למצוא את עצמכם בסערת רגשות אם תאפשרו למישהו לדחוף אתכם לתוך דיון לא נעים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Virgo.png

תזהרו לבטוח באנשים הלא נכונים. ייתכן שאתם נעים מדי למישהו שרק רוצה להשתמש בכם. אתם עלולים לגלות שמישהו מנסה לערער אתכם. בעיות עם בן/בת הזוג שלכם יגדלו אם לא תנסו לפתור אותם עכשיו. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Libra.png

אתם יכולים לצפות לשינויים בסידורי המגורים שלכם. עם זאת, אסור לכם להזניח את המשפחה שלכם. הזמן שלכם, ולא הכסף שלכם, יעשה הרבה יותר עבור מערכות היחסים שלכם. אתם בהחלט יכולים להשיג פופולריות; עם זאת, לא עושים את זה על ידי שימוש בכסף. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Scorpio.png

תקשורת תהיה נקודת החוזקה שלכם ואתם תהיו מסוגלים לשכנע אחרים לראות את הדברים בדרך שלכם. אתם יכולים להתקדם אם תציגו את הרעיונות שלכם לממונים. אתם עשויים לגלות כי מערכות יחסים מסוימות לא הולכות כמו שאתם רוצים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Sagittarius.png

אל תעלבו מהערות שנאמרות על ידי אנשים שאתם עובדים איתם. אם אינכם יכולים להתקדם בעבודה הנוכחית, אולי הגיע הזמן להמשיך הלאה. אל תהססו להירשם לקורסים יצירתיים או תוכניות כושר גופני. נסו לא להתרגז או לכעוס בלי כל העובדות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Capricorn.png

נסו לבלות יותר עם חברים השבוע. טפלו קודם בעיניינים שלכם לפני שאתם עוזרים לאחרים. אל תהיו מהירים לשפוט את המקום שלכם בעבודה. אנשים סביבך עשויים להעלב מהערות חסרות הטקט שתאמרו לידם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Aquarius.png

הקפידו לנצל את ההזדמנויות הקיימות. אל תתנו לדמיון הקנאי שלכם לשחק איתכם משחקים. אתם תצאו מופסדים אם תיתנו את האחריות על העיניינים הכספיים שלכן לאנשים אחרים. כדאי לשמור את המידע הזה לעצמכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Pisces.png

אל תגלו מידע אישי או סודי. החברים יהיו שם בשבילכם השבוע. שיבושים בדרך עשויים לעכב אתכם, אבל אתם חזקים, ובסופו של דבר הבחירות שתיקחו יהיו חיוביות. ייתכן שתיתקלו בבעיות עם בני משפחה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.