הורוסקופ לתאריך: 09.09

גדי

ייתכן ותפגשו רופא מנוסה שיסייע לכם לרפא מחלות ישנות. באופן כללי, הבריאות שלכם תתחזק, אבל מומלץ לקחת חופש, לנסוע להתאוורר ולנוח.

דלי

היצירתיות שלכם עובדת שעות נוספות, אבל עדיין עליכם לעבוד קשה. המצב יכול לגרום גם לעושר וגם לעוני. יש לכם יכולת למצוא את המקום שלכם בכל תחום ולמנוע התעסקות בדברים קיצוניים.

דגים

יום זה יכול להיות מרגש מאד. אם יש לכם הליך בבית משפט, הוא ייפתר במהרה. בעסקים אל תסתמכו רק על ההבנות שלכם, תתייעצו עם מומחים.

טלה

באמצע השבוע מצפה לכם הרבה עשייה פורייה. גם ההתפתחות המקצועית שלכם מצליחה ומציבה בפניכם אפשרויות חדשות. אל תפספסו הזדמנות לקבל העלאה במשכורת.

שור

יתכנו בעיות פיננסיות הקשורות לשותפים או עמיתים לעבודה מהעבר. לא כדאי לנהל עסק משותף עם אנשים שאתם מכירים מהילדות, החברות ביניכם יכולה להרוס הכל. אבל אם אתם זקוקים לכסף רק החברים שלכם יוכלו לעזור.

תאומים

תאומים רווקים ירגישו צורך חד בבן אדם לאהוב ולחיות איתו כל החיים. כדי להימנע מבעיות בעתיד הקרוב, כדאי לבדוק את הרקע של המכר החדש שלכם.

סרטן

המצב הפיננסי לא יציב. ייתכן ועליכם לחפש הכנסה נוספת או לחשוב על עבודה אחרת. אל תפחדו לשנות כלום, כל השינויים מיועדים רק לטובה.

אריה

מצב הכוכבים מצביע על כך שכל מה שמתרחש הוא רציני ושיש לכם אחריות על כך. כל המסמכים החשובים צריכים להיות בהישג יד. אם תצליחו לשכנע את הצד השני, זה יציל אתכם מבעיות נוספות לפרק זמן ארוך.

בתולה

לרבים מכם יהיה צורך להשקיע את כל הכוחות בעבודה, לממש את התוכניות בתחום זה וגם בתחום הלימודים. מצפות לכם הרבה הפתעות – נעימות ולא כל כך. אל תתאכזבו אם יקרו דברים לא נעימים. בעיות אלה ניתנות לפתרון ואפילו נחוצות לכם. אם תתגברו עליהם, תכבדו את עצמכם יותר.

מאזניים

הפעילות האינטלקטואלית שלכם בשיאה, אבל רעש חיצוני מפריע לעבודה. בכל הנוגע לעסקים אסור לכם להסתכן וגם להשתמש בתפקיד שלכם לצרכים אישיים. כדאי לשמור מרחק מההנהלה, לא לחפש ריבים ולא לבלוט.

עקרב

באמצע השבוע תצליחו להוכיח שוב את המקצועיות שלכם וגם את היכולת שלכם להיות אחראיים. אתם חייבים לשים לב לבריאות שלכם, עומס בעבודה יכול לגרום לסטרס ודכדוך.

קשת

מצפה לכם זכייה מפתיע, החזר השקעה או החזר חוב ישן או חפצים אבודים. אתם מעדיפים לא להישאר לבד, חשוב לכם להרגיש תמיכה של חבריכם, חשוב לכם לדעת שאנשים מסביב בעד ההתנהגות שלכם.