ההורוסקופ השבועי

ההורוסקופ המלא לשבוע - 15.12.18 - 09.12.18

Aries.png

אל תגיבו כשמישהו מנסה להתגרות בכם. השבוע נסו ליצור קשר טלפוני עם אנשים שלא דיברתם איתם זמן רב. יהיו הרבה הזדמנויות לנסיעה ותקשורת עם אחרים. אתם תפגשו חברים חדשים ומרגשים שיתנו לכם גירוי נפשי. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Taurus.png

אתם תהנו מאוד כאשר תהיו עם בני הזוג שלכם השבוע. אם אתם חסרי סבלנות כבר זמן מה, נסו לשנות את הקצב. אם תוציאו את האנרגיה הפיזית שלכם בצורה בריאה, תוכלו למנוע עימותים עתידיים. אתם עלולים להרגיש שמישהו בעבודה עוצר אתכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Gemini.png

השבוע תמשכו לקבוצות אנשים שאינן טובות לכם. כדאי להתמקד בעבודה אם אתם לא יכולים לתקן דברים שמפריעים לכם בבית. ניכור עשוי להיות תוצאה של אי הבנה. בקרו חברים שאינכם רואים לעתים קרובות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Cancer.png

הראו מעורבות בקבוצות, ובטאו את היצירתיות שלכם. גם אם מישהו נראה נחמד, אל תמהרו לחשוף. אל תגלו שום דבר על החיים האישיים שלכם שיכול לשמש כנגדכם. תשתמשו באנרגיה שלכם לטובת מטלות בית או עיצוב הבית. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Leo.png

הכעס שלכם עשוי להיות בלתי אפשרי להכלה אם אתם מתעמתים עם בני משפחה. יש לכם את ההזדמנות לתת השראה לקבוצה גדולה של אנשים. השתמשו בקסם שלכם, אבל אל תהיו מזוייפים. חשבו פעמיים לפני שאתם ממשיכים במאמץ לא מציאותי. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Virgo.png

נסו לא לומר את הדבר הלא נכון בזמן הלא נכון. כישורי התקשורת שלכם יביאו לכם פופולריות והערכה עצמית מוגברת. אתם לא באמת יכולים לשמור על עצמכם ברמה הרגשית כמו שהייתם רוצים. השבוע קרובי משפחה ירצו להיפגש. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Libra.png

מפגש משפחתי יהיה מעניין. ייתכן שתתקשו לשלוט ברגשות שלכם. תעמיקו קצת יותר אם אתם רוצים לגלות את האמת. אם תבלו יותר עם חברים, השבוע שלכם יראה אחרת. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Scorpio.png

אם תצטרפו לקבוצות אינטלקטואליות או תרבותיות, תפגשו אנשים שימריצו אתכם. רומנטיקה יכולה להיות מרגשת אם אתם ספונטניים. ההזדמנויות יגיעו דרך השקעות לטווח ארוך. זרקו את עצמכם אל תוך עבודה השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Sagittarius.png

אל תקחו החלטות גדולות השבוע; הבלבול שלכם גורם לדילמה והדבר הכי טוב זה להתרחק ולהעריך מחדש את המצב. אתם חייבים להיזהר לא לתת לקרובים או חברים להתערב בחיים האישיים שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Capricorn.png

האנרגיה הגבוהה והמשמעת שלכם יאפשרו לכם להשלים כל משימה שלא ניתן להתגבר עליה. אתם תעשו את העבודה הטובה ביותר שלכם בעצמכם. אתם יכולים לפגוש אהובים חדשים ומרגשים באמצעות פרויקטים הקשורים לעבודה. הסתירו את הקלפים שלכם ולמדו להגיד לא. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Aquarius.png

אתם צריכים לדעת לקבל שינויים בבית שלכם. התרכזו בשיפור הבית - פרטים קטנים יעשו את ההבדל. ייתכן שיהיה עליכם לצאת לטיול קצר כדי לבקר מישהו שלא היה טוב עבורכם. אתם תצטערו לגלות את המידע שאתם מחפשים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Pisces.png

צפו למעט קושי השבוע. המאבק שלכם מול אלה שאתם חושבים שנגדכם, לא צפוי להסתיים בניצחון מתוק. לכו אחרי המטרות שלכם ואל תפחדו לבקש עזרה. אל תתנו לבעיות בבית להפריע ליעדים שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.