ההורוסקופ השבועי

ההורוסקופ המלא לשבוע - 02.12.18 - 08.12.18

Aries.png

אל תשתגעו כשזה מגיע להוצאות או שתמצאו את עצמכם קצרים בכסף בסוף החודש. בלבול עלול להתרחש בזמן תקשורת עם אחרים. השאירו דברים כפי שהם כרגע והתמקדו להגיע הפוטנציאל הגבוה ביותר שלכם בעבודה. אתם יכולים להתאכזב אם תשקיעו זמן רב מידיי בהמחשבות רגשיות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Taurus.png

אתם חייבים לתת לאנשים היקרים לכם להסתדר לבד, לא משנה כמה אתם רוצים לפתור את הדברים עבורם. במקום לנסות לפתור להם את הבעיות, תנסו פשוט לבלות איתם זמן.נסו שלא להוציא כסף רב מידיי על בידור. קחו את הזמן לעשות משהו נחמד עבור חברים ובני משפחה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Gemini.png

דברו עם מישהו שאתם בוטחים בו על מנת לראות את התמונה השלמה. קחו בחשבון שיש אנשיםי שרוצים להטעות אתכם, על מנת שתכשלו. אל תתנו לקרובי משפחה שלכם להוציא אתכם מהכלים. לא יהיה קל לשנות את ההרגלים הישנים שלהם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שלישי.

Cancer.png

אל תהססו לעזור לחבריכם עם מסמכים שעשויים להיות מבלבלים מדי עבורם. אתם צריכים לבדוק את תזרים המזומנים שלכם לפני שאתם מחליטים להתמכר לתחביבים או לבידור מסויים שעשויים להיות מעבר לתקציב שלכם. ההוצאות שלכם עשויות לעלות לכם יותר ממה שאתם יכולים להרשות לעצמכם. היכולת שלכם להקסים אחרים תכניס אתכם לאור הזרקורים בסיטואציות חברתיות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Leo.png

היצר הרומנטי שלכם יוביל למערכת יחסים מחייבת. שימו בצד לעת עתה את הרעיון של עזרה כלכלית לחברים או בני משפחה. השבוע תשתדלו להשקיע את אחר הצהריים שלכם בהנאה. לפני שאתם מסיימים פרויקט, תפקידו לבדוק שוב על מנת למזער טעויות עתידיות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Virgo.png

אתם עובדים קשה ולכך יהיה תגמול, אז תמשיכו כפי שאתם ועשו את העבודה שלכם טוב. תוכלו לקבוע טרנדים ומגמות עתידיות אם תשמרו את העיניים שלכם פתוחות לרעיונות ייחודיים. מידע סודי וחדש שיתגלה לכם השבוע יפתח לכם את העיניים. נסו לא לדחוף את הפילוסופיות שלכם על אחרים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Libra.png

קחו את הזמן כדי להתעדכן ברכילות ועשו תוכניות לעשות טיול קטן. ביקור מפתיע עלול להקל על המתח שאתם חשים לאחרונה. אל תתנו לחברים שלכם לשכנע אתכם ללכת למקום שאתם מעדיפים לא ללכת אליו. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Scorpio.png

השבוע תקבלו כספים במפתיע. אל תצפו מהמפגשים הרומנטיים שלכם השבוע להיות קשרים מתמשכים. לא תקבלו את התגובה שאותה אתם רוצים מהחברים שלכם השבוע. אתם יכולים לתקן את הדברים שמפריעים לכם במערכות יחסים שלכם עם אחרים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Sagittarius.png

תתפשרו עם אחרים, אבל לא לפני שאתם דואגים לעצמכם. תקפידו על בטיחות בדרכים השבוע. אתם מרגישים צורך לטייל, עשו זאת! אתם יכולים לפתור בקלות נושאים בירוקרטיים שעשו לך בעיות בעבר. הגיע הזמן לבצע שינויים במקום העבודה שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Capricorn.png

השבוע תהיה לכם הזדמנות להשלמת הכנסה - קחו אותה! עמיתים לעבודה עשויים לנסות לערער אתכם בכל הקשור לממונים עליכם. בדקו היטב שהאדם אליו אתם נמשכים לא נמצא כבר בזוגיות. רוב הבעיות במערכות יחסים שלכם בחיים ברגע זה, מגיעות מזה שאתם לא עומדים במילה שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Aquarius.png

אהבה יכולה להתפתח גם עם אדם בעל רקע תרבותי שונה משלכם. אל תבזבזו זמן כדי למנוע התנגשויות עם בני משפחה, זה יקרה בכל מקרה. נסו לרסן את הרגליכם הרעים, ולהתפשר אם מישהו לא מסכים איתכם השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.
 

Pisces.png

נסו לא להיות רגשיים מדי עם הסובבים אתכם. גם אם משהו נראה מבטיח, הזהרו שלא להתלהב מידיי מעצמכם, הדבר לא בהכרח יניב את התוצאות שאתם חושבים. אתם צריכים למצוא דרך חיובית להוציא אנרגיות שתעזור לכם להפיג את החרדה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.