ההורוסקופ השבועי

ההורוסקופ המלא לשבוע - 25.11.18 - 01.12.18

Aries.png

השבוע צפויים להיות שינויים בסידור המגורים שלכם. מחלוקות בעבודה יטרידו אתכם. האדם שאתם אוהבים עלול לגרום לכם לקשיים כלכליים. ייתכן שיהיו לכם קשיים עם מישהו קרוב אליכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Taurus.png

השבוע תהנו לעשות דברים הכוללים ילדים. מישהו הולך לנסות למשוך את תשומת הלב שלכם. תמצאו כי ידע בעל ערך ניתן להשיג אם אתם מוכנים להקשיב. טפלו בכל הבעיות הבריאותיות הדחופות שלכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Gemini.png

השבוע אפשרויות לשיתוף פעולה עם אחרים יציגו את עצמן. תעשו את מה שאתם יכולים, כל עוד לא תסכנו את הבריאות שלכם, אל תנסו לרצות את כולם. העדר כספים עשוי להוסיף מתח למצב שלכם. רסנו את הדחף לעשות רכישות גדולות ובמקום, בלו קצת זמן עם חברים טובים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום חמישי.

Cancer.png

עשו משהו מיוחד עבורכם. ייתכן שלא תוכלו לעזור לאנשים הקרובים אליכם בכל דבר, אבל התמיכה שלכם מאוד חיובית וחשובה. אל תהיו מהירים מדי לתת לחברים ולקרובי משפחה לדעת מה בדיוק אתם עושים. אתם תהיו דיי רגשניים השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Leo.png

אתם יכול להתקדם אם אתם עובדים בחריצות מאחורי הקלעים. סכסוכים על כספים משותפים צפויים. אם אתם צריכים עזרה השבוע, אל תהססו לבקש. אל תתחמקו מבעיות או סובבו את האמת. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Virgo.png

גלו את כל מה שאתם יכולים; אויבים סודיים עלול להוביל אתכם שולל. טפלו במטלות שאתם מזניחים כבר תקופה. המנעו מלהלוות דברים לחברים השבוע. אתם יכולים למכור את הרעיונות שלכם למי שיש את הכסף כדי לגבות אותם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Libra.png

תמצאו כי אתם יכולים השבוע לפתוח את כל הקלפים, בנושאים הקטנים אך החשובים. אתם יכולים להשקיע השבוע במיזמים רווחיים. בלו הרבה זמן עם חברים וקרובי משפחה. צאו לטיול השבוע, זה יעזור לכם לנקות את הראש. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Scorpio.png

עליכם להיזהר לא לגלות סודות או להסתבך ברכילות. עיסוקים חינוכיים יכולים להפגיש אתכם עם אנשים מעניינים ומועילים. הישארו רגועים והתמקדו בדברים שיעזרו לכם לראות את המצב בצורה טובה יותר. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Sagittarius.png

היכולת שלכם להתמודד עם אחרים תעזור לכם לקבל את התמיכה שאתם צריכים. השקעות יעלו לכם יותר ממה שציפיתם. תוכלו לקצור את הפירות אם תשקיעו כסף בשדרוג המגורים שלכם. ייתכן שיהיה ריב גדול עם מישהו שאתם אוהבים, אל תשמרו כלום בבטן. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Capricorn.png

אל תשפטו משהו לפני שניסיתם אותו. אתם תכנסו לסיטואציה חברתית שלא תמצא חן בעיניכם, אבל תוכלו לסנוור אחרים עם הקסם הברור שלכם. אם הייתם עסוקים מידיי לאחרונה, נסו לקבוע יותר זמן השבוע עם האנשים אתם אוהבים. אל תצאו מפרופורציה השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Aquarius.png

בלבול לגבי כסף של אנשים אחרים ומיזמים משותפים יבוא לראשם. שום דבר לא יכול להיפתר אם אתם לא רוצים לדבר על זה. אתם במצב רוח לצאת לבקר חברים. תשתדלו לבלות זמן בחוץ השבוע, עדיף בטבע, רק כדי לנקות את הראש. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Pisces.png

היציבות שלכם תגרום לכך שאנשים יגיעו אליכם השבוע לקבל תמיכה. לאנשים רציניים יהיה מאוד אכפת מהרעיונות שלכם. השבוע תתרחקו מהחברים הקרובים שלכם, בלי סיבה הגיונית. נסו ליצור קשר בכל זאת. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.