הורוסקופ שבועי

ההורוסקופ המלא לשבוע - 11.11.18 - 17.11.18

Aries.png

נצל את ההזדמנויות שיקרו בדרכך השבוע. הגישה החיובית שלך, האינטליגנציה שלך ונקודת המבט האופטימית שלך על החיים ימשכו אלייך אנשים השבוע. לא משנה כמה תהיה נסער השבוע, אל תוציא את העצבים על היקרים לך. יום המזל שלך השבוע יהיה יום שבת.

Taurus.png

אתה יכול להעביר מסרים לאנשים בקלות וליצור קשרים בעלי ערך. הקפד לשאול שאלות על דברים שאתה מרגיש שיכולים להשאיר אותך במצב מסוכן במועד מאוחר יותר. אתה יכול ליצור קשרים חדשים אם אתה משחק נכון. יום המזל שלך השבוע יהיה יום שני.

Gemini.png

אתה יכול למצוא את עצמך נתקל בבעיות עם חברים לעבודה ומעסיקים. אתה יכול להיות במצב רוח נסער השבוע. ויכוחים עם בני משפחה או חברים עשויים להשאיר אותך עצבני.  יום המזל שלך השבוע יהיה יום שלישי.

Cancer.png

שינויים בסביבת הבית עלולים לגרום לחיכוך. הכי טוב שלא לנדנד או למתוח ביקורת. הניחו את הקלפים על השולחן לגבי הכיוון שלכם בחיים. היו מוכנים להתגבר על תסכולים ומכשולים בעבודה. יום המזל שלך השבוע יהיה יום שישי.

Leo.png

השבוע טיול יכול לעשות לך טוב במיוחד, ליצור חברויות חדשות ומתמשכות. טיולים, עיסוקים חינוכיים, או פרויקטים שיכולים להוביל להשקפות חדשות צריכות להיות על סדר היום שלך. בני משפחה יעשו דרישות על הזמן שלך. יום המזל שלך השבוע יהיה יום חמישי.

Virgo.png

הימנע מלהוציא יותר מידיי כסף על מוצרי בידור או מותרות. אתה צריך להיות השראה לסביבתך בעיניין הזה. אם אתה מרגיש שיש השבוע דברים שאתה שומר בבטן, תוציא אותם לפני שהם יגיעו לרתיחה. יום המזל שלך השבוע יהיה יום שלישי.

Libra.png

אתה יכול להשיג הרבה אם תביא את העבודה הביתה. יש לך הרבה מה להציע. עבודה קשה תביא תגמולים. נסו להישאר רגועים ולהבין את שני הצדדים של כל סיטואציה. יום המזל שלך השבוע יהיה יום שישי.

Scorpio.png

אל תמשוך יותר מדי תשומת לב לעצמך בעבודה. תתחיל להיכנס לשגרה של כושר גופני. זכור; אם תשקיע בעצמך עכשיו, תראה תוצאות אחר כך. יום המזל שלך השבוע יהיה יום חמישי.

Sagittarius.png

נסה לעשות את העבודה שלך בצורה הטובה ביותר. אי ודאות לגבי הכיוון שלך זה דבר סביר וטבעי. קח את הזמן כדי לעזור לחבר שלא מרגיש טוב. יום המזל שלך השבוע יהיה יום שני.

Capricorn.png

השתמש בגישה האינטלקטואלית שלך כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר. אהבה ורומנטיקה יהיו בולטים השבוע. קרובי משפחה מבוגרים עשויים לדרוש דרישות בלתי סבירות. יום המזל שלך השבוע יהיה יום שישי.

Aquarius.png

הזדמנויות רומנטיות יפרחו באמצעות טיול או שיחה עם מישהו מוכר. הונאה וספקות עשויים להקיף את המעורבות שלך עם חברים וקרובי משפחה. יום המזל שלך השבוע יהיה יום שישי.

Pisces.png

המוח שלך ינדוד השבוע ליעדים אקזוטיים, אבל חשוב שתישאר עם הראש צלול והרגליים על הקרקע. אינטרסים חדשים מעסיקים את זמנך. יום המזל שלך השבוע יהיה יום שישי.

*ההורוסקופ כתוב בלשון זכר, אך מיועד לשני המינים.