הורוסקופ לתאריך: 07.09

גדי

החצי הראשון של היום יכול לגרום לכם להכיר אנשים חשובים. יכול להיות דווקא שזה יהיה בן אדם שהגיע מרחוק. הקדישו את היום הזה לסגירת עסקאות וחתימה על חוזים.

דלי

בני מזל דלי יהיו היום בעלי מזל רב, יוכלו לעשות רושם ולמצוא חן בעיני אחרים. ישנה גם אופציה של התקדמות הקריירה, אבל עדיין מומלץ שתנהלו אורח חיים חסכני יותר.

דגים

יום זה מתאים לכל צורה של תקשורת, לימודים וכתיבה. יום מוצלח לעיתונאים, מתרגמים, מרצים וסופרים. ייתכן ותקבלו מידע חשוב מאד בנוגע לעסק שלכם. אם תפגינו את כישרון השכנוע שלכם, ייתכן ותתקדמו בעבודה.

טלה

החלק הראשון של היום פחות מתאים למשהו אקטיבי, רוב הסיכויים שבני מזל טלה יצטרכו להשלים עם כך שמה שהם עשו בתקופה האחרונה נעצר ונבלם בגלל סיבות אובייקטיביות לחלוטין. אין ממה לדאוג: בכל תהליך יש תקופות של דגירה, עליות ומורדות שצריך לשרוד עם תועלת מקסימלית עבורכם ולעסק שלכם.

שור

יום מתאים לפעילות פיננסית, פניות לבית משפט וכו'. אל תחששו להלוות כסף לאנשים – עכשיו אתם לא מסכנים שום דבר. אם אתם חייבים לבקש הלוואה או הגדלת אשראי – עדיף לעשות זאת היום. כאשר יוצאים לקניות כדאי שתכתבו מה צריך לקנות, כך לא תשכחו כלום ותוכלו להיות מסודרים מבחינת ההוצאות.

תאומים

מזל יחייך אליכם ברגע קריטי, כאשר הכסף כבר נגמר, פתאום יגיע סכום חדש ממקור מפתיע. הימנעו משיחות עם "חברים" שהופיעו פתאום, אל תקבלו את ההצעות המפוקפקות שלהם.

סרטן

בני מזל סרטן נוטים לטעויות, שגיאות, פספוסים. תהיו רגועים, אל תאפשרו לרגשות להשתלט לכם על המוח. אם עשיתם טעות, אל תמהרו להאשים את עצמכם, נסו לנתח את סיבות הכישלון ולהסיק מסקנות לעתיד.

אריה

יום זה מושלם לבני מזל אריה, שעובדים במערכת החינוך. הם יצליחו גם בנסיעות או טיולים. כמו כן ביום זה אפשר ללמוד דברים חדשים, להתרחק מבעיות שגרה ולקרוא ספרים, לראות סרט או לצאת לטייל. זה יכול לעזור לנסח רעיון טוב או למצוא פתרון יצירתי לפתרון בעיה כלשהי.

בתולה

ילד שנולד במזל בתולה ישתדל להצדיק את הציפיות של ההורים שלו. אל תצמצמו את האינטרסים שלכם סביב המשפחה בלבד. עכשיו אתם מסוגלים להיות מוצלחים בו זמנית בכמה תחומי חיים.

מאזניים

רוב הסיכויים שמהבוקר תתעסקו בהמון תקשורת ושיחות טלפון עם חברים וקרובי משפחה. השלימו את הדברים השוטפים הדורשים פתרון מידי. בערב אל תשכחו לשמח את בני המשפחה בארוחה טעימה.

עקרב

הצלחת היום הזה בנויה על הישגי העבר. תקבלו סימן חיים מהעבר – אלה יכולים להיות בני כיתתכם ואפילו חברים מילדות מוקדמת. חדשו את הקשרים הקודמים כי אנשים אלה יתחילו לשחק תפקיד חשוב בעתיד שלכם.

קשת

מתחילת השבוע הקשתים יגלו התקדמות בתחומי חיים שונים. פתאום יהיו להם נותני חסות, מנהלים ושותפים חדשים. תצליחו בחיים אם תקומו מוקדם בבוקר, תלכו לישון מאוחר בערב ובמהלך כל היום תתעסקו במה שמעניין אתכם באמת.