10 סיבות מדוע מזל קשת הוא המזל הטוב ביותר על כדור הארץ!

יצא להם לתהות מה עושה את האנשים במזל קשת לכאלו מדהימים? ובכן, הנה כמה סיבות מדוע מזל קשת הם האנשים הטובים ביותר על פני כדור הארץ
 

1. הם ברמה אחת מעל כולם 

מזל קשת הוא סימן של ידע גבוה יותר והבנה. הם אנשים אינטלקטואלים וראשי דעת שחושבים לפני שהם פועלים. הם מחפשים מקורות שונים לתשובות. תפיסתם הפילוסופית והחקרנית גורמת להם לחשוב תמיד באופן הגיוני. יש להם את היכולת להפריד את הרגשות שלהם ממצבים מסוימים. בעוד שהם יכולים לפעמים להיות עקשנים, תמיד יש להם סיבות טובות להאמין במה שהם מאמינים.

via GIPHY

2. נמצאים שם תמיד עבור אהוביהם 

בין אם זה באמצע היום או 03:00 בלילה, אתה תמיד יכול לסמוך על מזל קשת שיהיה שם בשבילך כאשר אתה זקוק לו ביותר. הם נאמנים מאוד לאלה שהם קרובים אליהם,  והם יעשו כמעט כל דבר כדי לעזור לאדם אהוב.

3. הם בעלי ראש פתוח ועצמאי

מכיוון שהקשתים מאוד סקרנים, הם גם פתוחים לכל דבר. הם מכבדים דעות של אנשים אחרים ומקשיבים להם ללא כל הטיה. הם מקדמים בברכה אנשים חדשים וחוויות חדשות. ללא קשר לדעותיהם (שלעתים הם עומדים עליהם בעקשנות), הם סובלניים ומקבלים את נקודות המבט של אחרים.

via GIPHY

4. הם לא מתרכזים בשטויות

קשת הוא אלרגי לבולשיט. היושר שלו, היא תכונה גדולה שמחפשים אחרים. אם אתה משקר, הם יכולים כמעט תמיד לגלות. יש להם חוש שישי לדעת כאשר מישהו מזין אותם בבולשיט, ואם אתה מזויף איתם, הם מהר מאוד יתרחקו ממך. מזל קשת לא נתפס בדרמות קטנטונת או  רכילות חסרת משמעות. הם מעדיפים להתמקד בדברים החשובים ביותר, לדוגמא בחבריהם, בני משפחתם ורדיפת חלומותיהם!

5. רודף צדק ואוהב להוכיח את צדקתו

מזל קשת הוא סוג של אדם שאם אומרים לו שהוא לא יכול לעשות משהו, הוא יעבוד קשה פי שניים כדי לגרום לזה לקרות ורק כדי להוכיח לך שאתה טועה. הם פשוט אוהבים לגרום לאנשים לאכול את המילים שלהם ולמעשה הם צודקים בדרך כלל על רוב הדברים!

6. יש להם ערך לחברות

ערך החברות הוא מאוד גבוה אצל מזל קשת. יש להם אופי חיובי ומעודד כלפי האנשים שאנחנו אוהבים. יותר מכך, מזל קשת הוא מאוד פופולרי בקרב הסביבה וזאת כי הוא עושה כל כדי לוודא שהאנשים שהוא אוהב שמחים , והוא לא מחפש על כך תמורה. מזלות הקשת  לא מפריעים לתוכניות של אנשים אחרים והם אף פעם לא רכושניים או קנאים. הם מתייחסים לאחרים כפי שהם היו רוצים שיתחייסו אליהם עם כנות ויושר. מזל קשת הוא גם ספונטני ופשוט פאן להיות בסביבתו. יש להם צד שובב, וההתלהבות שלהם לחיים יכולה להיות מדבקת.

7. חופשי ומאושר

חופש הוא דבר שכל כך חשוב למזל קשת כי הם למעשה מקבלים את ההחלטות שלהם על בסיס כמות החופש שניתן להם. כתוצאה מכך, לפעמים הזדמנות טובה נדחת בגלל רמת המחויבות הגבוהה הנדרשת. מאוד קשה לשלוט  בהם והם לא אוהבים להיות דבוקים למישהו. אם תנסו לרסן אותם, האינסטינקט הראשון שלהם יהיה בריחה.

via GIPHY

8. הם כנים

הם ידועים לומר את 'האמת כואבת', אבל מצד שני, אנשים יודעים שהם יכולים לסמוך על מה שהם אומרים כי הם תמיד אומרים את האמת.. קשת לא מסתיר דבר. חלק עשויים למצוא אותם קצת בוטים מדי לפעמים, אבל לרוב, הכנות שלהם נתפסת בטוב. הם יגידו לך ישר הכל ולא ימתיקו את הדברים, מה שהופך אותם לאנשים גדולים שהולכים תמיד אחרי האמת שלהם.

9. הם אוהבים לקחת סיכונים, לצאת להרפתקאות ולחוות דברים חדשים

מזל קשת הוא המזל הפילוסוף והחוקר. הם ילכו רחוק כדי ולחקור כל פינה ביסודיות. הם לא מפחדים לקחת סיכונים בחיים. מזל קשת יודע כי כדי לנצח בחיים הגדולים אתה חייב להיות מוכן לקחת כמה סיכונים מחושבים לאורך הדרך. חלקם עשויים לקרוא להם פזיזים, אבל בסופו של דבר הם מצליחים לעשות דברים גדולים.  וחוץ מזה... מה הכיף בחיים בלי קצת הפתעה?

10. הם זהירים ולוקח להם זמן להתחייב

הם לא מסוג האנשים שיתחייבו לאדם הראשון שמראה בהם עניין, אלא אם כן הם מרגישים שהאדם שווה את זה. הם זהירים לגבי מחויבות, ויכולים לפחד כשהדברים קורים מהם מידי. כאשר הם נפגעים, הם יכולים להתרחק מאחרים ולהסתיר את רגשותיהם. לפעמים הם מתקשים להציג את הצד הרגשי שלהם ולעתים קרובות הם מוצאים שקל יותר לבטא את עצמם באמצעות פעולות ולא מילים.