מה גבר במזל מאזניים רוצה באמת במערכת יחסים

גברים במזל מאזניים הם אנשים מאוד טבעיים ולכן הם נהדרים כשמדובר בהאהבה. יש להם ברית סודית עם הכוכב השליט ונוס עצמו. אחת התכונות החזקות אצלו במערכת יחסים היא הקשבה, דבר שעושה אותו מאוד אטרקטיבי בעיני המין השני.

גבר מזל מאזניים ואהבה

דברים במזל מאזניים מקסימים ומשרים המון ביטחון בבנות זוגן. בתחילת הדרך זה יכול להיות קצת מביך , אך מהר מאוד הוא יודע לגרום לאישה להרגיש בנוח. גבר במזל מאזניים אוהבת נשים מאוד נשיות, עם מראה קלאסי שמתעסקות באומנות. 
גבר במזל מאזניים אוהב מאוד להיות במערכות יחסים. הוא מונגמי מאוד, הוא מאוד אוהבת את השותפות אבל הרצונות האמיתיים שלו בתוך מערכת היחסים מתגלות לאט לאט.

via GIPHY

הצד האפל של מאזניים 

אבל לכל דבר מקסים יש גם צד אפל. מזל מאזניים יודע להגיד לך מה שאת רוצה לשמוע, אבל לפעמים זה יוצא לו בצורה מניפולטיבית. הוא יכול להשתמש בבנות הזוג שלו כדי להתקדם או לדאוג לאינטרסים הסודיים שלו. כשהוא נראה מוטרד, בדרך כלל זה כי הוא מתחיל לפזול לצדדים.

via GIPHY

מה הוא באמת רוצה? 

גבר במזל מאזניים אוהב מאוד להיות מוערך על העין האומנתית שלו. הוא מוחמא מאוד כמפרגנים לו על עיצוב הבית לדוגמא. הוא נמשך לבנות זוג שמחמיאות לו, כן גם על המראה החיצוני שלו. הוא מחפש מישהי בריאה, מתוחכמת, חקרנית, ואמינה. מעל הכל, כנות תנצח על הכל. מאוד חשוב לו שתהיה שיחה טובה, ובנוסף שלבת זוגתו יהיה חוש אסתטי.

מה לא לעשות

הוא שונא רכילות ועימותים. דברים כאלו יכולים לעשות אותו מתוסכל וזה מכיוון שהוא אדם ישר במיוחד.
בנוסף, אם האיזון בינכם ישבר, הוא יהפוך לחסר סבלנות. הוא מחפש קרבה אך צריך גם מרחב נפשי. 

עם זאת, ברגע שהוא מצא את "החצי השני שלו", המוקד שלו הופך היחסים עצמם. הוא עוגן קבוע לטווח ארוך, ותמיד מחפש לעשות את הדברים לטובים יותר.