מי אתה גבר במזל תאומים?

לגבר במזל תאומים יש ניצוץ וחיוך בעינים. מבחינתו, החיים הם משחק. הוא תמיד חופשי לזוז ולהתרגש כמו שחקן על במה.

הצד האפל של התאומים הוא הפכפכות האופי. הוא אף פעם לא יודע איפה הוא עומד, או מי הוא באמת. יש לו גוונים רבים, ממש כמו זיקית. מאוד קשה לו עם מחויבות בגלל הקושי לבחור בין מגוון אפשרויות. הטבע שלו הוא להיות פתוח להכל מכיוון שהוא מזל אוויר שמשתנה כל הזמן. הוא מתאים לחוויות אהבה מגוונות.

השחקן

מזל תאומים  נשלט על ידי מרקורי. הוא מאוד שובב, וכשאנשים נמצאים לידו יש תחושה של חזרה לילדות. דרכו הידידותית והפטפטית, גורמת לחבריו להרגיש בנוח.
אפשר לומר שגבר במזל תאומים הוא שחקן של ממש. הוא מתעורר לחיים בקפיצות, ומכור למקומות תוססים עם הרבה שינויים.

via GIPHY

לא לוקח את החיים ברצינות

הניצוץ בעיניו והחיוך הכובש טומנים בחובם את הידע העמוק שלו שהחיים הם בעצם משחק. הוא מבין שאין מה לקחת את החיים ברצינות מידי, ולכן הוא מרגיש חופשי.

כמו זיקית

החיים אף פעם לא משעממים ליד גבר במזל תאומים. זה כמו סיור מערבולות, הוא לא מפסיק לדבר, ואוהב מאוד להעביר את הידע שלו הלאה. סביר להניח שהוא יהיה בכל מקום, כל הזמן. ההנאה שלו בחיים נובעת מעשרות הרעיונות שיש לו בראש. רוב הסיכויים שהוא מחובר קצת מעל הממוצע לרשתות החברתיות ולטלפון שלו שבו הוא מתקשר באופן קבוע עם חבריו, וחילופי הדברים האלו הם דברים מענגים בשבילו.

via GIPHY

הדרך אל ליבו

via GIPHY

הדרך אל ליבו היא דרך המוח. גבר במזל תאומים אוהב נשים פיקחות, שזורמות עם שינויים ואוהבות ספונטניות. אם את אדם מקובע, זה לא יסתדר לעולם.