מה גבר במזל דגים צריך מאישה?

גבר בן מזל דגים הוא כמו מין בסכנת הכחדה שדורש הגנה מיוחדת. זה קשה להיות כל כך רגיש במיוחד שאתה גבר. חלק מהגברים במזל דגים, מתמודדים עם המציאות הקשה של החיים באמצעות אסקפיזם והתמכרויות. 

גבר במזל דגים מתמודד באופן קבוע עם האמת של החיים, והוא עשוי לטעון שהמציאות מאוד נזילה. למרבה המזל, הוא לעתים קרובות חכם ורואה מעבר לדפוסים החברתיים הרגילים והשיפוטיים. 

הדברים שגבר במזל דגים מחפש

בנוגע להתאמות עם מזלות אחרים, בדרך כלל הוא יתאים לשאר מזלות המים, אך לעתים יש גם התאמות מפתיעות אחרות וזאת מכיוון שהוא יודע להכיל את כולם.
הוא מחפש מישהי שתעריך באמפתיה וחמלה את הדרכים היצירתיות שלו בחיים. כוכב הלכת של השמש שלו הוא נפטון שמסמל את הפנטזיה, הרומנטיקה הגבוהה והאסקפיזם. באהבה, הוא נמשך אל העולם הלא נודע, הוא רוצה מישהי שתגן עליו מהעולם הגשמי והחומרי. אהבה בשבילו היא מנזר שבו יכול להסתתר ולמצוא אמונה.

גבר בן מזל דגים מכוון לתוך כלים, מחשבות ומהלכים פיזיים. הוא ידע לקרוא אותך דרך הגוף והנפש. הוא מסוקרן ויש לו דרך מיוחדת לראות את העולם כמו אמן חולם. הוא מחפש זוגיות שתכבד את הקצב המשתנה שלו ואת הצורך שלו להיות לבד מידי פעם. הוא מחפש מישהי שתהיה בינו לבינה תחושה של שמירה על עולמו הפרטי אחד של השני. 

via GIPHY

ובחיים האמיתיים...

אבל בחיים האמיתיים כמו בחיים האמיתיים הדברים לא תמיד מתרחשים אותה צורה. אם יש לגבר בן מזל דגים משיכה, לעתים קרובות הוא מתמזג עם המצב ורואה לאחר מכן מה קורה. גבר במזל דגים סופג את מצבי הרוח והמציאות של האחרים. אבל אם הוא מתרסק מהר מידי בדרמה של בת הזוג, הוא יתחיל להתרחק. 

מה שכן, הוא אוהב מאוד ליצור זכרונות נפלאים מדייטים ראשונים. לדוגמא המסעדה החד פעמית שהלכתם ביחד, בית הקפה השקט, הטיול הקסום או כל פעילות אחרת. כמובן שחובה להביא מצלמה לכל האירועים הקסומים האלו.

via GIPHY

גבולות זה שם המשחק

אתגר נוסף עבור גבר במזל דגים הוא גבולות. הוא בדרך כלל נזהר להתקרב מידי מתוך ידיעה שהוא "לוקח" את חומר הנפש של אחרים. זה יכול להיות מרגיז להרגיש קרבה ואז לראות שהוא בורח יותר מדי. הוא יהיה חייב מישהי שתבין שהוא לא מתכוון לכך באופן שלילי. הוא פשוט צריך לקחת את הזמן שלו מכיוון שהוא נע בעולמות רבים.
לעתים קרובות, בת הזוג תצטרך לעשות את הצעד הראשון עם גבר מזל דגים. גם אם הצעד הראשון הוא עדין - לדוגמא מבט או מוסיקה או מתנה רוחנית כלשהי יכולה לעשות את העבודה.