כיצד לזכות בליבו של גבר במזל עקרב?

הבחור בן מזל העקרב הוא בחור חשאי, אחד כזה שלא נותן לאחרים להיחשף למעמקי הנפש המסתורית שלו, בייחוד לזו שקשורה ביחסים שבינו לבינה...אבל, אם הוא מכיר את החצי השני שלו, השמיים הם הגבול, ואין דבר כזה מבחינתו להשאיר פצועים בשטח.

קריצה עדיפה על פלירטוט

כן כן, אם אתם רוצים לזכות בליבו של הגבר העקרב, מומלץ שתשתמשו בדי לרמיזה חכימא. מה הכוונה? ובכן, עדיף שלא תהיו ישירים מידי עם המילים שלכם, אלא תהיו מסתוריים כמוהו, באמצעות מבט עיניים חודרני שיגרום לו להתקרב עוד ועוד. החושניות שמצטברת לו בראש ברגע שהוא שם לב שמישהו מנסה לתפוס את המבט שלו בצורה מלאת תאווה, היא תחושה ממכרת שקשה לו לעמוד בפניה, אז תתחילו לשפשף את העיניים ולקרוץ.

via GIPHY

סוכן חשאי זה כאן

עקרב הוא בחור שאוהב את הסודות שלו, לכן אתם ממש לא הולכים להיות בזוגיות עם גבר שמזמר על כל חוויה שקרתה לו בחיים בריש גלי. ממש לא, כאן מדובר במה שאתם יכולים לקרוא על הפנים (או הצבטות שלו), אבל לא מעבר. העניין כאן הוא שאם אתם כבר מצליחים להתקרב אליו ולחלוק כמה פרטים קטנים עליו, חשוב שתדעו להיות חשאיים ולא לתת לשום מידע פרטי לצאת מבין השפתיים שלכם. אחרת המצב יהיה פחות טוב, בלשון המעטה. הגבר העקרב חייב להיות בשליטה מלאה על החיים שלו, לכן אם הוא מרגיש שמשהו עומד לחמוק מבין הידיים שלו, כמו תגלית אישית כזו או אחרת, התגובה שלו כלפיכם עלולה להיות בלתי צפויה.

תשומת לב מלאה וחד משמעית

הו כן, יש לנו פה עסק עם אגו מניאק לא קטן, בקטע טוב כמובן. הגבר העקרב חייב שכל העיניים (שלכם בפרט) יהיו עליו, כיוון שהוא מחשיב עצמו כמרכז העולם, וקשה לו לחלוק בתשומת לב. אם הוא ירגיש שאתם לא מעניקים לו מספיק צומי, הוא יכול להתנהג כמו פראנואיד אובססיבי לא רציונלי בעליל. בואו נאמר שזה יהיה מצב שפחות כיף יהיה להיות בו, אז תכינו את הפוצי מוצי שלכם.

via GIPHY

מיניות בוערת

אז זהו, שכאן הגענו לדבר החשוב ביותר אצל העקרב – יחסי מין. הבחור ניחן במיניות מוגברת, כזו שיכולה להעלות באש כל דבר אחר שנקרה בדרכו. אם לא תעמדו בקצב או אם תהיו מופנמים בין הסדינים, כנראה שהוא יעדיף לעקוץ מישהו אחר. החצי השני שהעקרב יעדיף יהיה כזה שבטוח במיניות שלו ורוצה לחוות אותה לעומקים ורבדים חדשים כל פעם מחדש, בלי גבולות ובלי הססנות. 
נראה לכם שאתם יכולים לעמוד בזה?
תכינו את עצמכם לאינטימיות בקצב אחר...