הסוד לכבוש אישה בת מזל אריה

לאישה בת מזל אריה יש אישיות מלכותית וגדולה. האור שלה מושך גברים ונשים אליה כמו דבורים לדבש. אישה אריה נשלטת על ידי השמש, והחום שלה יכול להרגיש טבעי, כאילו יש לה אור סודי משלה. היא נולדה בקיץ, כאשר הפירות מתחילים להבשיל. היא עסיסית ושמשית. 

אישה אריה, מאהבת נאמנה, תובענית ומשרה חיבה גדולה על בני זוכה. היא תעלה עליך מהר מאוד אם הקול שלך יהיה לא כנה. הלביאה יכולה להבין ממרחקים אם אתה אדם מזויף.

הוד מלכותה

היא מפיגה חיים בכל מסיבה, והופכת מקומות חשוכים למאירים ומהנים. היא מעוררת השראה בזכות האש שהיא מפזרת והאופי התוסס שלך. היא אוהבת לפעול באופן ספונטני ולהיות יצירתית. יש לה ביטחון עצמי בריא והיא נשכחת לאנשים דומים לה. הטבע שלה הוא נתינה גדולה, אך את מרבית הנתינה היא נותנת לעצמה בזכות האהבה העצמית הגדולה שיש לה כלפיה.

נשים בנות מזל אריה, אוהבות להיות נערצות. הן מאור אוהבות שאוהבים את הסגנון המיוחד שלהן, את הסיפור שלכם ואת צורת החיים שהן בחרו לחיות. .הדבר החשוב ביותר הוא לכבד אותה ולגרום לה להרגיש בלתי נשכחת.

היא עקשנית מאוד, אך מצד שני מחפשת יציבות ואהבה בחיים. אם היא לא מרגישה שאתה מעריץ אותה, היא תגרש אותך מהממלכה שלה.

via GIPHY

חיים גדולים

הלביאה, היא ממש לא גולד-דיגרית אבל היא אוהבת דברים יפים. אם אתה תפנק אותה עם זהב ותכשיטים למניהם, היא תאהב את זה. הטעם שלה בזבזני, אז כדאי מאוד לבחור יין משובח ומסעדות יוקרתיות.

היא מאוד מודעת, לכן ככל שתשקיע במראה שלך זה יהווה עבורך יתרון. היא רוצה להיות גאה בבן הזוג שלה. סביר להניח, שהיא בילתה זמן רב מול המראה לפני שפגשת אותה. אם יהיה לך סגנון ייחודי אתה תזכה בכמה נקודות אצלה.

הלביאה אוהבת פניקום כמו ספא, מתנות ודברים יוקרתיים כמחווה לרעמה שלה. 

via GIPHY

מגרש המשחקים 

הלביאה היא כיף טהור. היא אוהבת להשתובב כמו ילדה קטנה באירועים מעוררים או ירידי רחובות עם מוסיקה ואמנים. היא נהנת להנציח את הזמן באמצעות תמונה, דיוקן או שיר שמשאיר את הזיכרון שלה באור קסום. היא מכורה לאוריה של הרפתקאות בתוך מערכת היחסים.

המטרה שלה

אישה בת מזל אריה היא לא רק כיף ומשחקים. היא אחת המזלות השאפתיים ביותר בגלגל המזלות. הלביאה מחפשת את כל הדרכים האפשריות כדי לחזק את ביטחונה ולצבור הישגים. כל לביאה רוצה לשים את חותמתה האישי על עבודתה. 
מצא דרכים להזכיר לאישה אריה את הניצוץ החזק שמניע אותה. לרוב הנשים בנות מזל אריה אין בעיה למצוא זאת לבד, אבל אם אתה תהיה זה שיזכיר לה את האור גם כשהיא לפעמים מאבדת אותו, אתה תזכה באהבה הגדולה שלה לנצח.