6 הדרכים לאהוב אישה בת מזל מאזניים

אוקי אז אם עוד לא הבנתם את זה, האישה במזל מאזניים היא אחת הנשים ששווה לשמור חזק וקרוב אל הלב, כי זו אישה מלאת שמחת חיים, כזו שאוהבת לשמוח ולהנות מכל סיטואציה שתגיע לקראת. יש לה קסם אישי שאי אפשר לעמוד בפניו והיא פשוט סוחפת אחריה אנשים כמו החלילן מהמלין. אז איך אתם הולכים לגרום למישהי כזו וואו להישאר לצידכם?

תהיו רגישים, זו לא בושה

אישה במזל מאזניים מאוד מחוברת לרגש שלה, היא לוקחת דברים באופן סנטימנטלי ולכן היא גם מאוד אמפתית כלפי אחרים. יש לה נטייה לקחת על עצמה רגשות שקשורים גם בחוויות של הסביבה שלה ולכן היא חייבת מישהו שיהיה גם הוא מחובר לצד הרגשי, כזה שיבין אותה ויתן לה כתף כשהיא תצטרך תמיכה.

via GIPHY

תהיו קשובים, היא תעריך את זה

אישה מאזניים לא תמיד אומרת את מה שהיא מרגישה, כיוון שהיא רוצה תמיד לגרום לכל האנשים סביבה להיות מרוצים ושמחים. לכן יש לה אופי ששומר דברים בבטן, ואין מישהו מתאים יותר שיקשיב לה ויכיל אותה מאשר בן זוג אוהב. 

אל תיכנסו איתה לעימותים

מזל מאזניים שונא עימותים, אבל ממש. אם הוא היה יכול ללכת על גחלים בוערות מאשר להיכנס לויכוח, הוא כבר מזמן היה מוריד את הכפכפים. לכן, אישה מאזניים חייבת יחס מכבד ולא מתלהם מהצד השני, אחרת היא נסגרת ולא מתקשרת.

אל תקראו לה "תלותית"

מזל מאזניים הוא התגלמות השיתופיות, לכן אישה מאזניים תמיד תחפש את הנפש התאומה שתתנהג גם היא בצורה חברתית ומעניקה מעצמה. זה לא בגלל שהיא לא יכולה להתנהל באופן עצמאי, אלא בגלל שהיא מעריכה את התכונה הזו באנשים אחרים יותר מכל דבר אחר.

אל תחשבו שהיא לא בקטע של מחוייבות

למרות שלוקח לה זמן להיפתח לאנשים אחרים, זה לא אומר שהיא קרה או כזו שמפחדת ממחוייבות. היא פשוט צריכה את הזמן שלה על מנת להרגיש בטוחה בקשר, כיוון שהיא מפחדת להיפגע. אם היא תבין שגם הצד השני מראה רצינות מבחינת סוג מערכת היחסים, היא תלך לצידו בלי ספקות.

תהיו מעשיים, לא רק דברניים

אם אתם אוהבים אותה, תראו לה את זה, אל תסתפקו במחשבה שהיא כבר מבינה את זה לבד. היא אוהבת מחוות רומנטיות ומקבלת בטחון בזוגיות כאשר היא מקבלת אהבה בצורה מוחצנת ואמיתית.
תנו לה את הזמן שלה עם עצמה

via GIPHY

נכון שהיא אישה מאוד חברתית ומאוד תקשורתית, אבל זה לא אומר שהיא לא צריכה את השקט שלה עם עצמה. אם אתם שמים לב שהיא קצת מתרחקת, אל תנסו למשוך אותה בכוח לשיחה או מפגש, פשוט תנו לה את הספייס שהיא צריכה, והיא כבר תיזום אתכם לבד.
יש לכם את כללי הבסיס לאיך לחבור לאישה המיוחדת הזו. לגזור ולשמור.