חיים את החלום או חיים בסרט: כל האמת על מזל דגים!

בני מזל דגים הם המזל החולמי והאומנתי ביותר בגלגל המזלות. הסמל של מזל דגים: שני דגים שטים, מספר על האופי החמקמק של נשמות מסתוריות אלו. הדגים הם חולמניים, אומנותיים, אמפתיים, ושונים מאוד מסביבתם. 

via GIPHY

מזל דגים הוא המזל האחרון בגלגל המזלות, ולכן זה נראה כי לפעמים המיסתוריות שלהם פורצת בכל רגע נתון. הם נמצאים תמיד במסע חיפוש של המיסותרין בחיים.

מזל דגים נוטה להתאהב בצורה אבסוליטית, אך מנגד, גם נוטה לברוח. לעתים אף לוקח את תפקיד הקורבן במערכת היחסים.
אבל למזל דגים יש ייעוד רוחני בכדור הארץ. חלקים מהדגיגונים,  מתקשים להתמודד עם המציאות, ומחפשים דרך לבריחה. הם חשים שיש משהו גדול יותר, ובעצם מחפשים כל הזמן את המקום שיהווה עבורם בית.

ובכל זאת, מזל דגים הוא חזק באופן יוצא דופן, ומלא בהשראת שליחות ומרדף אחרי החלומות שלו. הוא נשלט ע"י יופיטר ונפטון. 
מזל דגים מרגיש מלא חיים כאשר יש לו חזון מנחה. ובכל זאת, רוב החוויות שלו בחיים באים לידי ביטוי במעקב אחרי הסימנים ברגע הזה, והוא מרבה ללכת אחרי הזרימה שהחיים מספקים לו.

מזל דגים ניחן בהמון אכפתיות וסלחנות שטופת רגשות. למזל דגים יש אינסטינקט טבעי, להפתח בפני אלו שהוא אוהב. יש בו המון מורכבות אבל נטייה גדולה לברוח ממצבים מאתגרים. רוב האנשים במזל דגים מתעסקים בריפוי, מוסיקה, טיפול באנשים או בעלי חיים וזאת מכיוון שהם בעלי נפש רכה ומלאת חמלה.

via GIPHY

נקודות חשובות על הדגיגונים :

יסוד: מים ( חמקמק, קסום), זכרי/ נקבי : מחובר לצד הנקבי ( מגנטי), קוטביות : בתולה, השליט: נפטון ,הביטוי: " אני מאמין ש…" ,איבר חזק: רגליים, עונה: תחילת האביב, אבן: אקוומרין, פרחים: ורדים, שן הארי, ציפורנים, קוסמוס, פרג, לוטוס, לבנדר, בעלי חיים: יצורים של הים, כולל דולפינים, לווייתנים. דו-חיים מימיים כמו צפרדעים, סלמנדרה. דגים אקזוטיים כמו ליצן, דולר כסף, אנגלפיש, דג פרפר, בטפיש. 

האמת העמוקה על מזל דגים

בקצוות הקיצוניים, ילדי מזל דגים הם ילדים אבודים, הופכים לקורבנות בקלות, קשה להם להציב לעצמם גבולות. הם רגישים מאוד למצבים משתנים, אך הם משגשגים מאוד במובן הרב מימדי, כאשר הם מכוונים אל מעבר לעולם הזה, וניתן לראות זאת בעבודה שהם בוחרים לעצמם, ובמערכות היחסים שלהם.