מתנה משמיים : 3 המתנות שיש למזל תאומים שהופכות אותו לכזה קסום!

הקסם של מזל תאומים נובע מכפילות המזל. הכפילות רומזת על שני יצורים פעילים באחד, אשר לעתים קרובות הופכים ליריבים, כמו אור וחושך אשר נאבקים אחד בשני.

זה סימן לחיים בשני עולמות או בשני מוחות. זה רומז על העצמי הנצחי. הכפיל בעצם מסתובב סביב עצמו ומתבונן בגוף של עצמו כאילו הוא מת והשני חי.

בספרו "תאומים" ו"כפיל "כותב ג'ון לאש: "תאומים מדגימים את ההנחה התיאולוגית של הטבע ההיברידי שלנו:”חצי אנושי, חצי אלוהי” 
מזל תאומים, לוקח אותנו אל לב המסתורין ואל תחושת "העצמי השונה" שקיים מלבד אחד שאנחנו מודעים אליו ברמה היומיומית. 

via GIPHY

"הטריקיונר" 

הדרך של התאומים להשתחרר ממצבים מורכבים היא קסם טהור. יש הרבה אמת דרך ההומור שלו, הוא יודע לקרוא אנשים, ולייצר עליהם "טריקים" כאלו שיגרמו להם לחשוב קצת אחרת.

שובר מוסכמות ותבניות

התאומים יודע לשאת את המתח שנובע מאי ודאות או ממחשבות לא הגיוניות. זה מאפשר לו להיות מסוגל להתמודד עם מציאות מוזרה ולא הגיונית שלפעמים אנשים חווים בתוך הראש שלהם. 
המונח של המצב הזה הוא דיסוננס קוגנטיבי. זהו מצב שבו התודעה התפיסתית החדשה מתנגשת עם מה שתמיד חשבת או שהורגלת לחשוב. היכולת של מזל תאומים להצליח לרמוס את המחשבה הזו ולהפסיק עם השיפוט העצמי היא מתנה משמים. זו הסיבה שלפעמים מזל תאומים צריך להיות לבד ללא כל גירוי חיצוני.
אם מזל תאומים נכנס לדיכאון הסיבה לכך היא טבעית, כי לעתים הוא צריך להיות לבד כדי לנסות להרגיע את הנפש ולחזור לתלם.

התאומים מאפשר לעצמו לבחור בין אפשרויות שונות ולהתאים את עצמו לדרך האותנטית ביותר. הוא מסוגל להרהר בטענות שלא נראות לו הגיונות, ולשמוע את כל הצדדים לפני שהוא בוחר להציע את דעתו.
השביל של מזל תאומים משתנה. הוא נראה יותר כמו ספירלה ולא קו ישר. בזמנים של בלבול ומתיחות, התאומים יכול לאפשר לעצמו לגלות בסקרנות את האמת ובו בזמן לצחוק על הכל.

בחירת המילים 

מזל תאומים, הוא מזל בעל קסם גדול. יש לו יכולות קסומה להשתמש במילים ובשפה וכך לשבור מוסכמות ביתר קלות. התאומים תמיד מוצא הגיון ואמונה בפעולת הסינכרוניות. יש לו אפשרות לקיים שיחה דו כיוונית עם היקום מכיוון שהוא מזל כפול. 

via GIPHY

לסיכום, מזל תאומים מיוחד במינו ומלא קסמים :)