מזל סרטן: למה אי אפשר לעמוד בפניו ומה כל כך מיוחד בו?

איך חיי האהבה שלהם?  קריירה? חברות? מה הסרטנים לא אוהבים ומה חשוב לזכור על המזל הזה?

מזל סרטן: 22 ביוני – 22 ביולי

למזל סרטן אפשר להעניק את התואר "מר או גברת מצבי רוח". בדרך כלל, למזל זה יש המון סודות והם לעתים קרובות מאד נפתחים כלפי אנשים אחרים. יש להם את המערה שלהם ומעגל מצומצם של אנשים קרובים. הם סוג של נמצאים בתוך הקונכייה שלהם. לסרטנים יש לא מעט תכונות מנוגדות, מה שהופך אותם לכל כך מיוחדים.
סרטנים לא יתחילו להציג את עצמם ואת חייהם כלפי חוץ. אצלם הכל מאד אינטימי ואישי. לא משנה כמה אהבה, כסף ואושר יש להם, זה אף פעם לא מספיק. הם רוצים יותר. זה מצבם הקבוע. הם מאד אוהבים לישון וכמה שיותר זמן שינה יש להם, כך עדיף.

גבר במזל סרטן

תמיד מופנם, נאמן ופרקטי. כדי לקבל ממנו קצת חום ופתיחות,  האישה צריכה מאד להשתדל לעשות זאת בשבילו. הוא מאד קשור למשפחתו וביתו.

משפחה

 גן עדן עלי אדמות מבחינתו. כסף והיכולת לשלוט בו הוא סימן הכר שלו. רק סרטן יודע לחסוך, לנהל ולשלוט בכסף. הוא לא יקנה אוכל לא הכי מובחר או בגדים זולים. הוא מאד מעריך כל דבר עדין, איכותי ומשובח.

via GIPHY

אישה במזל סרטן

תמיד מוציאה פחות מאשר מרוויחה. מגיל קטן יש לה חסכונות "לכל מקרה". היא צנועה ועדינה. את החופשה שלה היא אוהבת להעביר ליד הים, כדי לנוח וליהנות. אישה-סרטן לא סובלת כל ביקורת, היא לא אוהבת תשומת לב אבל לא מתנגדת להיות במרכז העניינים. המקום האהוב עליה בבית – המטבח. היא בשלנית מעולה והמנות שהיא מכינה אהובות על כולם.

מזל סרטן בעבודה

סרטנים עובדים מעולים, אבל צריך לדעת איך לנהל אותם. הם לא אוהבים לחץ וצריכים להבין שהעבודה שעשו לא נעשתה לשווא. רק מוטיבציה יכולה לעודד אותם. במהלך ביצוע העבודה אפשר לסמוך על עובד מזל סרטן. הוא יגיש את כל הפרויקטים בזמן וללא אף שגיאה. מה שחשוב לזכור – אסור להפריע לו בביקורת, עצות או רמזים, זה רק יעצבן אותו.

מזל סרטן באהבה

גבר: אם הגבר שלך הוא מזל סרטן, את צריכה להיות מוכנה להיות במקום שני עבורו, אחרי אמא שלו. מבחינתו, אימו היא אידיאל. הרצון והבחירות שלה – מילה אחרונה מבחינת גבר-סרטן. אמא שלו הכי טובה ובכלל הבן אדם הכי טוב בעולם. גבר סרטן הוא מאד רומנטי וג'נטלמן. הוא אבא נהדר, כי הוא תמיד מנסה להבין את הרצונות והחלומות של הילד שלו. אם הוא מאוהב, אין מה להתלבט לגבי הרגשות שלו. הוא נקשר לאנשים וחפצים לתקופות ארוכות.
אישה: עדינה וחרדתית, בנויה לאהבה ועונג. דמעות מבחינתה – זה משהו רגיל. היא נאמנה לבן הזוג שלה, מדי פעם קנאית, אבל תמיד זוכרת את העיקר: "אהובי יחזור הביתה". היא צ'ארמרית עם אינטואיציה חזקה מאד. מאד קשה לשקר לה, כי היא לא מרשה לרבים להתקרב אליה. עבורה חשובה התמיכה של האהוב שלה, בלעדיו היא מאבדת את הדרך ונכנסת לדיכאון.

via GIPHY

מזל סרטן במיטה

גבר-סרטן תמיד זקוק למחמאות במיטה. ביחסים אינטימיים הוא מאד סבלני, אבל גם אגרסיבי. שילוב מוזר שצריך פשוט להתרגל אליו. הוא לא יתנפל על הקורבן שלו כבר בדייט הראשון, הוא נמצא בהמתנה. גבר-סרטן אוהב להוביל במיטה לכן כדאי פשוט לשחרר וליהנות.
אישה סרטן מאד ביישנית בתחילת היחסים. היא זקוקה ליותר זמן ממזלות אחרים כדי להשתחרר במיטה. אבל המטרה שלה – אורגזמה מושלמת ולכן היא תתקדם אליה בהדרגה, אבל בנחישות. היא לא אנוכית במיטה אבל אם תצטרך לבחור – תעדיף את העונג שלה על פני העונג של בן זוגה.
הכל מאד פשוט. בני מזל סרטן מאד אוהבים להתנשק. ואם מנשקים להם את החזה, אתם כבר בחצי דרך להגיע למטרה. אזור זה גורם להם עונג מיוחד. סרטנים – מחבבים יחסים ארוכי טווח ומשיכה מינית לכן אם הם נכנסים לקשר אקראי, רוב הסיכויים שהוא לא יגרום להם אושר.

סרטנים בחברות

הסרטנים הם חברים נאמנים. בדרך כלל יש להם חברים מילדות. לעתים קרובות הם ניזונים מזיכרונות העבר וקצת שוכחים את תחושת המציאות. סרטן בחברות – כותל והגנה יציבה עבור החברים. נציגי מזל זה תמיד יקשיבו לך ברגעים קשים, יתנו לך עצה טובה ויעזרו עם הכסף. עבורם חברים – זו לא מילה ריקה מתוכן. בשביל החברים שלו הוא מוכן לעשות הכל.

סרטנים לא אוהבים לבוש ספורטיבי. הם אוהבים אלגנטיות וקלאסיקה. גם אם אין לו כסף, סרטן לא ילך בחולצה לא מגוהצת או נעליים לא מצוחצחות. המראה שלו תמיד רענן.

סרטנים מפורסמים

ז'אן-ז'אק רוסו, ראלף שומאכר, פמלה אנדרסון, יוליוס הקיסר, טום קרוז, ג'ורג'יו ארמני, מייק טייסון, הנסיכה דיאנה ואחרים.