10 דברים טובים שיש אך ורק למזל טלה!

 אם נולדתם במזל טלה, אתם נוצצים כמו מטאור לוהט. האור שלכם בוהק ממרחקים. אתם קורנים, מלאי תשוקה ונותנים הרבה השראה לאחרים.
 

הנה רשימה של 10 דברים טובים שיש רק למי שנולד במזל טלה!

1.אתם לא מסתירים דבר

אתם אנשים אמינים מאוד, לא שומרים שום דבר בבטן. אתם פותחים את הפה על כך דבר שאתם אוהבים או לא אוהבים, כך שאף אחד לא צריך לנחש על מה אתם חושבים. כאשר אתם כועסים, אתם לא נותנים לעצמכם לשמור את הכעס בבטן, ההפך, אתם משחררים. בדרך כלל אין לכם מניעים נסתרים, אתם מתכוונים לכל דבר שאתם אומרים, וזו איכות מדהימה!

2. אתם צעירים לנצח

החיוניות הטבעית שלכם והאמונה שלכם בחיים משאירה אתכם צעירים בלב ובנפש. כאשר אתם מאתגרים את עצמכם ומנסים דברים חדשים, אתם מרגישים חיים אמיתיים, דבר שעוזר לכם להרגיש ולהיות צעירים לנצח

via GIPHY

3. התשוקה שלכם הופכת אתכם למושכים

יש לכם כריזמה בלתי נידלת. אתם משדרים חום כמו של שמש האביב אחרי חוף קר וארוך .

4. אתם אמיצים

אתם הולכים על הלבנים שהמלאכים מפחדים לדרוך, וזאת כי אתם לא רואים את הסכנות. ההליכה בדרך למרות הפחד, בונה את הביטחון העצמי שלכם וגורמת לכם להרגיש בחיים. ללכת כנגד הפחד זו ממש המשימה שהוכתבה לכם בחיים.

 

5. אתם אנשי אלפא

אתם הזכר אלפא או נקבת האלפא של החפיסה. אתם מאמינים בעצמכם, דבר שגורם לאחרים להאמין בכם גם. אתם מנהיגים טבעיים.

 

6. אתם מעוררי השראה

התשוקה שלכם להיות בחיים ובפשוט לומר " אני" מעוררת השראה בסביבתכם. הנוכחות שלכם והדרך שבה אתם הולכים אחרי מה שאתם רוצים בחיים, היא מתנה. אתם מודל לחיקוי כי אתם לא רק מדברים על מה שאתם רוצים, אתם גם עושים משהו בשביל זה.

7. אתם מסוכנים

אוקי, לפעמים זה יכול לצאת מכלל שליטה. לפעמים להיות לידכם מרגיש כל כך גולמי ומחוספס. אבל בזכות האמת שלכם אתם גורמים לאנשים להיות אמיצים יותר, כי הם מנסים לעמוד באתגר של להיות כמוכם.

 

8. אתם חכמים יותר מהממוצע

אתם פשוט יודעים דברים. זה מן אינסטינקט כזה מהבטן. זה יכול להפחיד אנשים חסרי ביטחון. אתם חוסכים הרבה זמן על ידי כך שאתם עוברים ישר ללב העניין. המוח שלכם מאוד חד וישר, כי אתם פשוט אומרים מה שבא לכם באותו הרגע.

via GIPHY

9. אתם מסמר הערב

אתם רועשים, פרועים וגאים! כשאתם נכנסים לחדר, הוא הופך להיות כולו מאור ומעיר את כל האנשים בתוכו. לנוכחות שלכם יש השפעה גדולה!

10. אתם מאמינים בהתחלות חדשות

אתם הכי נוצצים כאשר דבר מה חדש מגיע אל חייכם. אתם חוזרים להיות ילדים כי אתם מאמינים שלכל שלב בחיים שלכם יש סיכוי להתחיל מחדש. אתם לא נושאים מטענים מהעבר, וזה עוזר לכם להישאר קלילים ואופטימיים לגבי העתיד. 

שווה להיות מזל טלה לא? וגם מאוד שווה פשוט להיות בסביבתו!