הורוסקופ לתאריך: 04.09

גדי

החיים של בני מזל גדי יתחילו להיות מרגשים בטירוף. האינטואיציה שלכם מתחזקת, אבל אתם גם מונים ללכת עד הסוף. ישנה אפשרות להרוויח הרבה כסף. בספטמבר בכלל כדאי לעבוד ולהשקיע – אתם תצליחו בכל מה שתרצו לקראת סוף השנה מצפה לכם הצלחה בכל הקשור לפעילות אינטלקטואלית ואושר במשפחה.

דלי

השפעה של כוכבים יכולה להביא שינויים לחיים שלכם. התגובה שלכם מהירה, המוח חריף, אתם פעילים והחלטיים, יודעים לנהל ויכוחים ולהביא טיעונים. תשיגו כל מה שתרצו, רק אל תעצרו בחצי דרך.

דגים

ברגע שכוכב נגה עובר לבית הכסף בגלגל המזלות, דגים רבים יצליחו לשפר את מצבם הכלכלי. ייתכן ותהיה לך הכנסה פאסיבית הקשורה לחקלאות. זמן לא רע לרכוש נדל"ן או לשכור קרקע.

טלה

ייתכן שהיום בחוג המשפחה תמצאו תשובות לשאלות רבות, ואז עם כוחות מחודשים תתחילו לעבוד, כי בחודש הקרוב החיים מבחינתכם זה מאבק, אבל מובטח לם מקום של מנצח. זמן זה אפשר להקדיש לעצמך או לאנשים קרובים אשר ישמחו לראות אתכם כי כנראה באוגוסט  הייתם עסוקים מדי.

שור

אחד הימים ה"נקיים". הכוכבים דואגים לרווחה שלך וגם לבריאותך וכדאי מאד לנצל את זה. עליך לשקול היטב את הגישה שלך לכל בעיה, לחפש פתרונות יצירתיים. תכנון מראש יוביל לשינויים קטנים, אך ארוכי טווח.

תאומים

היום תאומים יוכלו לעמוד על שלהם, יצליחו לסגור עסקה כדאית מאד ואף יזכו במשהו. אל תזלזלו בחוש העסקי שלכם, אבל תצטרכו לעבוד קשה בשביל ההצלחה העתידית והשקפת עולם חובית.

סרטן

יום מאד קשה עבור בנות מזל סרטן שנקרעות בין מחויבויות מקצועיות, חברתיות ומשפחתיות. בחודש הקרוב כדאי להן להתאוורר, להזיז את העבודה הצידה. כמו כן, דאגות משפחתיות יכולות לדרוש התערבות דחופה.

אריה

מחכות לכם שיחות טלפון רבות, פגישות ועומס מידע, כך שאם לא תקפידו על לו"ז, תוכלו ללכת לאיבוד, תמהרו ובסופו של דבר כל היום הזה יהפוך לבלתי מנוצל. זמן טוב לפגישות עם חברים, טיולים ונסיעות עם ילדים. אל תוותרו גם על דייטים.

בתולה

בחצי הראשון של החודש אצל רוב נציגי מזל זה לא יהיה זמן לעבודות בית ופתרון בעיות. נסו לחזק את הקשרים שלכם עם בני משפחה וחברים קרובים, כדי שיהיה על מי לסמוך.

מאזניים

לא מן הנמנע שהיום תחסר לכם סבלנות, ארגון, איזון נפשי ופרקטיות. יהיה לכם קשה לסיים את הדברים שהתחלתם עד לסיומם הלוגי. אל תנסו לעשות כמה דברים במקביל, אל תהיו בטוחים מדי בעצמכם ונמהרים.

עקרב

יש לכם הזדמנות טובה לזכות לשינויים חיוביים בקריירה או בפעילות פיננסית. אל תפספסו את ההזדמנות הזאת והמזל יחייך אליכם שוב.

 

קשת

יום נהדר ללימודים, קשרים עם אנשים זרים, יצירת קשרים חדשים, חידוש רגשי. אתם מוצאים ביצירה את טעם בחיים, שמחה וריגושים.