הורוסקופ לתאריך: 05.09

גדי

סכום כסף מפתיע ייכנס לארנק שלכם. אולי תרצו לשנות את מקום המגורים שלכם, והרבה מזה יהיה תלוי במצבכם הפיננסי. אף על פי שחסכתם כסף שקל לשקל למקרה חירום, אל תתקמצנו, כאשר מדובר בשיפור איכות החיים שלכם.

דלי

תהיה לכם הצלחה גדולה גם בדברים קטנים וגם בנושאים חשובים יותר. ייתכנו שינויים בחייכם האישיים. עליכם לעשות הכל, כדי שבחיר ליבכם יעשה רושם טוב על בני המשפחה שלכם וימצא שפה משותפת עם החברים שלכם.

 

דגים

היום אצל בני מזל דגים עלולה להיווצר תחושה שהם הזמינו מ"דג הזהב" שלהם הגשמת משאלות, כי זה הזמן להגשים את הרצונות והרעיונות הכי כמוסים שלכם. תוכלו לשנות את הגורל שלכם, לקחת אותו בידיים, תעזו להיום מקוריים, לכו בעקבות תחושת הבטן שלכם שתבנה עבורכם מציאות חדשה.\

טלה

יום זה נהדר עבור אנשים שעוסקים במדיטציה, תחושת הבטן שלכם תתחדד ופתאום תצליחו לפתור בעיות שנמשכות כבר יותר מדי זמן. אם אין צורך בכך, אפשר בינתיים לקחת הפוגה, לנוח, להתבודד ושם באווירה נינוחה, בטבע, לחשוב מחדש על כל הבעיות.

שור

רוב הסיכויים שתקבלו בו זמנית כמה הצעות עסקיות משתלמות מאד. הרעיונות שיעלו אצלכם עכשיו מסוגלים לגרום לכם רווחים גדולים כבר בעתיד הקרוב. אל תמהרו עם התשובה, קודם וודאו שהתנאים באמת כדאיים כפי שמציגים את זה.

תאומים

מדובר ביום של בחירות. החצי השני של היום יבהיר את כל הקשור למטרות ומשימות ולכן אפשר להאיץ את הדברים. אם הזוגיות שלכם חשובה לכם, תהיו סבלניים, הקשיבו לעצות טובות, אבל את ההחלטות תקבלו לבד. עוד מעט הכל יעמוד במקומו.

סרטן

אירועי יום זה יתנו כמה תשובות לגבי העבר שלכם. פתאום תראו את הקרובים שלכם נראים אחרת. לא מן הנמנע שבן או בת הזוג ירצו לגלות לכם סוד כלשהו מחייהם הקודמים. הם זקוקים לכם, לרוך ותשומת לב מצדכם.

אריה

יום נהדר לעיצוב בית או בנייה חדשה. אפילו אם מדובר בהוצאות מינימליות, זה יעזור לכם לשנות את המראה הרגיל של הבית שלכם. השתדלו לא לתת כסף אפילו לחברים ותיקים ובעצמכם – תחזירו חובות, כדי להרגיש חופשיים.

בתולה

אנשים רבים שנולדו במזל בתולה, במיוחד נשים, יביעו הערכה בבני הזוג שלהם. אפילו ששניכם שונים מאד, הזוגיות שלכם חזקה. המשפחה שלכם יכולה להיות מאושרת, אבל תצטרכו להפגין בשביל זה גמישות מחשבתית.

מאזניים

אתם מלאי ספקות וחולניים. אתם מרגישים לא מאוזנים נפשית, מרגישים חרדה ולכן עיסוקי יום-יום גורמים לכם עצבנות ודכדוך. עדיף להימנע מביצוע מטלות חשובות.

עקרב

בקרוב תקבלו תמיכה מחברים, אתם צופים לעתיד, יש לכם תוכניות חדשות באופן. הימנע מויכוחים עם בני זוג, שותפים, בני משפחה, כדי לא להרוס את האושר שלכם.

קשת

הגיע הזמן לשינויים גדולים בחיים שלכם, כאשר הקשרים מן העבר, ההתחייבויות וחובות הקארמה שלכם ישתנו בצורה דרסטית. כל מה שיכול להגביל אתכם מחר, אלה ה ספקות של היום. לכו קדימה תוך כדי אמונה בעצמכם.