הורוסקופ לתאריך: 06.09

גדי

יום מוצלח מאד, ייתכן קידום בקריירה. רווחים צפויים נמצאים רחוק מהבית. נסו להספיק כמה שיותר ביום זה.

דלי

בני מזל דלי יחשבו שסוף סוף פגשו את אהבת חייהם, אבל רבים מהם יהיו מאופקים ויעדיפו לא להפגין רגשות. אין צורך לשמור על הרגשות בפנים, כי מערכת היחסים ביניכם יכולה עם הזמן להפוך לזוגיות טובה וחזקה.

דגים

פלירטוטים אינסופיים יועילו סוף סוף לבני מזל זה. לא רק שתבלו בנעימים, אלא גם אולי תפגשו את הגורל שלכם. אתם מסוגלים לשנות את חייכם, לשלוט עליהם, אם תנצלו סיטואציה מיוחד, שתסייע לכם להשתנות מבפנים.

טלה

קשרים חדשים, היכרויות חדשות ממלאים את היום שלכם והם יכולים להשפיע לטובה גם על חייכם האישיים – זה נכון גם לאלה שבזוגיות ואלה שרווקים. תועלת רבה בתקופה זו יביאו לכם עצות של בן אדם מבוגר מכם או חבר ותיק.

שור

יום נהדר לפעילות אקטיבית, אירועים המוניים, אספות, מופעים, תחרויות וספורט. יחד עם טלה ודלי, אתם כוח חזק מאד. מספיק להתחבא מאחורי אחרים. צאו והזכירו לכולם שאתם קיימים. הציעו את השירותים שלכם בארגון של אירוע כלשהו.

תאומים

רבים מכם ירצו היום לבלות בנעימים, בלי להפסיד אף מסיבה. נסיעות מחוץ לעיר יביאו לחייכם אהבה, מזל וקשרים חדשים מעניינים. אהבה תחזור לחייכם ולכן, גם אם אתם לא רוצים, תיאלצו לקבל אותה.

סרטן

ייתכנו פיתויים רציניים. למרבה הצער אפילו בנו זוג הכי נאמנים ביניכם יגלו נטייה לבגידות ורבים מכם עלולים גם לשלם על ך. אם תשחררו את עצמכם עכשיו, ייתכן והתוצאה תהיה הרסנית עבורכם.

אריה

הבעיות שהיו לכם עם בני הזוג שלכם השתפרו, ועכשיו אתם מרגישים בשליטה על המצב. היום, גם אם אתם בזוגיות או לא, תקבלו הפתעה נעימה: מפגש לא צפוי שיכול לשנות את גורלכם.

בתולה

זוגיות נבנית על בסיס הדדיות. נציג ממושמע של מזל בתולה יועיל מאד לבן או בת הזוג, אם הם רוצים לנצל את מלוא הפוטנציאל שלהם ולהצליח. נצלו כל הזדמנות שנותנת לכם אפשרות לשמור על קשרים אישיים ולהוות השראה לאנשים אחרים.

מאזניים

נציגי מצל מאזניים צפויים להיות מאד מפוזרים ביום זה. ייתכן וזאת הסיבה שתקנו מוצרי לא איכותי. יחד עם זאת, יום זה טוב מאד ללמוד שפות זרות ויצירה. אם אתם רוצים לצאת לפגוש אנשים נסו להימנע מהמולה, מצאו לעצמכם שותף ליציאה ותהיו זהירים. בכל מקרה, עדיף להישאר בבית.

עקרב

זמן מעולה לפתח מערכת יחסים רומנטית. עקרבים בדרך כלל מחזרים ברמה גבוהה ביותר. אל תפחדו להפגין את הרגשות שלהם, אם רבתם – זה הזמן להשלים, תתחילו הכל מדף חדש, צאו לטבע ותנוחו יחד.

קשת

כל תקשורת, פגישות נסיעות יהיו מוצלחים ומבטיחים לכם מקורות הכנסה חדשים או קבלת דיבידנדים מדברים שכבר עשיתם פעם. כדי להגיע למעגן מבטחים, עליכם לשחות ולחתור ולא להיות קשורים לעוגן כבד, להיתקע במקום.