הורסקופ יומי - 03.09

גדי

אתם בטוחים בצדקתכם והטיעונים שלכם משכנעים – זה יכול להוביל להצלחה בכל תחום. תעצרו במקום יציב ואל תצפו ליותר, כי הרצון שלכם להיות ראשונים ובטוחים בעצמם יכולים לגרום למשפחה ולקרובים שלכם למחות.

דלי

יום מלא תהפוכות, לא כדאי לקבל החלטות חשובות. בשיחות עם קרובי משפחה מבוגרים שמרו על רוגע, הימנעו מעימותים שיכולים לגרום לפיצוץ.

דגים

במהלך היום תיאלצו להגן על האינטרסים שלכם. נציגי דגים רבים יכולים לחוש בעיות וסיבוכים בשותפויות שלהם. עליכם לשים לב שאתם עומדים בכל ההתחייבויות ולהתנהל בחוכמה וטאקט. אם תעמדו בתנאים אלה, היום הזה יכול להיות מוצלח עבורכם. כמו כן, מומלץ לחזק את המוניטין.

טלה

כוכבים מזהירים אתכם מבעיות פתאומיות בחיים אישיים. בחצי הראשון של יום תחוו תוקפנות ביחסים עם הסובבים אתכם. כדאי לבחון כל בעיה ולחפש עבורה פתרונות יצירתיים ופשרות. נסו להסתכל בעין ביקורתית לחסרונות של עצמכם ולא לדרוש מבן הזוג דרישות מוגזמות. החצי השני של היום יהיה מלא במצבים לא שגרתיים ותוכלו להתמודד איתם רק תודות לכושר יצירתיות שלכם.

שור

אחד הימים ה"נקיים". הכוכבים דואגים לרווחה שלך וגם לבריאותך וכדאי מאד לנצל את זה. עליך לשקול היטב את הגישה שלך לכל בעיה, לחפש פתרונות יצירתיים. תכנון מראש יוביל לשינויים קטנים, אך ארוכי טווח.

תאומים

היום זה הזמן הנכון להתחיל לעבוד על פרויקט אותו זנחתם מזמן. הוא יביא אפשרות של מקור פרנסה חדש. אם תתמקדו, תצליחו. כמו כן, היום אפשר לקיים עסקאות מסחריות שונות, אפילו בעלות סיכון גבוה. מצד שני, יש תקלות במערכות יחסים זוגיות, הקשורות לחוסר רצון של בן הזוג להסכים עם דעתכם.

סרטן

ייתכן, והשינויים הגדולים והקטנים הקורים אצלכם בתקופה זו, יהפכו לזירת התמודדות עם הכוחות של עצמכם. תראו באופן ברור את היתרונות ואת החסרונות שלכם. לא מן הנמנע שדווקא היום תצטרכו לצאת לנסיעת עבודה או לחשוב על הרחבת העסק שלכם.

אריה

יום לא מוצלח, באופן חד משמעי. לא כדאי להסתכן, לחפש הרפתקאות, לחפש חיבה אצל בני ובנות המין השני, להתבלט. כל תקשורת שלכם עלולה לגרום לתוצאות שליליות. צמצמו אותה עד כמה שאפשר. ייתכנו בעיות הדורשות מכם לקחת צעד אחורה מהעקרונות שלכם. תהיו סבלניים, עליכם לחכות. כמו כן, הכוכבים מזהירים מבעיות בלתי צפויות בחיי הזוגיות.

בתולה

אמביציות ואגרסיות ביחסים שלכם עם הסובבים אתכם, הרצון להיות ראשונים, ביטחון עצמי מופרז – כל אלה יכולים להיתפס בחוסר הבנה אצל בני המשפחה וחברים. מומלץ לבחור כל בעיה שתתעורר בדרך יצירתית. כך תצליחו ליצור שינויים קטנים ואיטיים, אבל מעודדים מאד בכל הנוגע לזוגיות.

מאזניים

יום לא מוצלח, במיוחד לנשים. תיתכן רכישה לא מוצלחת, הרגשה כללית לא טובה. תגידו לא נחרץ לאירוע המוני. גברים ייתכן ויכירו מישהי חדשה או ייקלעו להרפתקה רומנטית, שבסופו של דבר תגרום להם רק טרחה ודאגות.

עקרב

יום מאד שנוי במחלוקת. עדיף להימנע מכל פעילות. עדיף לעצור ולחשוב היטב על ההתנהגות שלכם. הזיכרון ישלים לכם תמונות מהעתיד והדמיון יכול להיות פרוע ממש. מומלץ להיפגש רק עם אנשים קרובים. חלקו איתם את החששות שלכם וכך תשיגו הקלה בתחושות.

קשת

היום הכוכבים נראים בכיוון חיובי בכל הנוגע לחייכם האישיים וכדאי מאד לנצל זאת. השאיפות שלכם, המזג החם והרגשנות יובילו לשינויים חשובים עם בן זוג ותיק או להיכרות חדשה.