מה חודש הלידה שלך אומר עליך בחדר המיטות?

אם חשבתם שחיי המין שלכם מושפעים רק מהיכולת שלכם להפיל את האדם השני בנשיקה, תשבו שוב. האסטרולוגיה שוב מראה לנו כמה משפיע מועד הלידה שלנו על עיצוב האישיות שלנו. כן, גם המינית. אז מה חודש הלידה שלך אומר על חיי המין שלך?

ינואר

ילידי ינואר הם הפטישיסטים ביותר מבין גלגל המזלות. הם לא סתם פותחים את השנה הבאה על כולנו לטובה, הם מכוונים אותה להיות שנה בלתי נשכחת. בייחוד בחדר המיטות...

פברואר

ילידי פברואר הם אנשים הרפתקנים. הם מונעים מתשוקה גדולה, אבל רק בתנאי שהצד השני מעורר אותה אצלם באופן חווייתי. אל תצפו מהם לכבוש אתכם בסערה אם לא תתנו להם לטעום קצת מהחריפות שלכם, וגם מהיוזמה שלכם בין הסדינים.

via GIPHY

מרץ

ילידי מרץ הם אנשים שבאופן כללי אוהבים לבלות חלק נכבד מזמנם במיטה. כל עניין יחסי המין הוא מאוד אינטנסיבי עבורם, כיוון שהם נכנסים למן טראנס אמוציונאלי שמגביר את האקט לשיאים שלא הכרתם.

אפריל

ילידי אפריל ניחנו באופי עצמאי ונוכח. לכן הם מאוד עוצמתיים בכל הקשור ביחסים מיניים. אבל, קחו בחשבון שלמרות היותם אש ולהבה, גם נמאס להם מאוד מהר משיגרה ומאותו פרטנר לאורך זמן.

מאי

ילידי מאי אוהבים יחסי מין נוחים, מלאי חמימות ומגע מלטף. הם מאוד אוהבים את הרכות הנלווית לאקט מלא ליטופים עדינים, ומתמסרים אווירה הרומנטית הכוללת.

via GIPHY

יוני

ילידי יוני הם אנשים סקרנים מטבעם, לכן הם ירצו לחקור כל תנוחה אפשרית שתסכימו לזרום איתם עליה. תתכוננו להיות גמישים יותר, מופתעים יותר, אולי טיפה מבוהלים יותר. אבל עם כל זה – הרבה יותר נהנים.

יולי

ילידי יולי חייבים לחוות את כל עניין יחסי המין בצורה מאוד רגשית ומתמסרת. אם יוצא לכם להיות שותפים שלהם לציפית ולכרית, חשוב שתהיו מוכנים לדרמה, אבל יחד איתה גם לאש מתפרצת.

via GIPHY

אוגוסט

ילידי אוגוסט הם אנשים חצויים – או שהם ממש נדיבים במיטה, או שהם מתרכזים רק בעצמם. אם מדובר כאן ביחסי מין על בסיס אהבה, תהיו בטוחים שהחוויה שלכם איתם הולכת להיות שמימית ומעניקה מכל רגש ותחושה.

ספטמבר

ילידי ספטמבר מאופיינים בשליטה מוחלטת ברגשות שלהם , אבל מבחינה פיזית כל הכלים עפים באוויר. אין פה עניין של קונטרול או ריסון, הכל הולך, אז אל תתפלאו אם יתפסו אתכם עם המכנסיים למטה.

אוקטובר

ילידי אוקטובר אוהבים את הנופך הרומנטי והקלאסי. נרות עמומים, פרחים מפוזרים על גבי הסדינים, מוזיקה נעימה ותחושה של תפאורה שנועדה ללילה בלתי נשכח. בתור הפרטנרים שלהם, אתם תקבלו את מלוא היחס.

נובמבר

ילידי נובמבר הם מאוד רכושניים ולכן גם יחסי המין איתם הם מאוד אינטנסיביים, ואפילו אגרסיביים. הם לא בוחלים בשום אמצעי, ומבחינתם כמה שיותר מופרע, יותר טוב.

דצמבר

ילידי דצמבר ניחנו בקריאיטיביות שמתפרצת מהם גם במיטה. הם אוהבים משחקי תפקידים, דיבורים קינקיים ותלבושות כאלה ואחרות...כל מה שמעורר את הדמיון ועושה את החוויה המינית לעמוקה ודרמטית.

נכון שאתם מחייכים עכשיו? ☺