הורסקופ יומי - 02.09

גדי

ייתכנו שינויים שליליים במצבכם הפיננסי. יש סיכוי לנסיעת עבודה. היזהרו משוד ולכן מומלץ לא להכיר אנשים חדשים. כמו כן, אדם זר יכול להוציא עליכם את האגרסיה שלו.

דלי

יום מוצלח. תוכלו להתמודד עם תככים של אנשים אחרים, לשפר את מצבכם הפיננסי בעקבות נסיעה, סיכוי טוב להרחיב את העסק או לחתום על חוזים עם לקוחות חדשים, במיוחד מחו"ל.

דגים

יום קשה מאד. בעיות לא פתורות ירימו את ראשן ברגע בלתי צפוי. ייתכנו אבדות קשות שישפיע על הגורל שלכם. אם תהיו נדיבים לאחרים, אנשים קרובים לא יסכימו לכך וזה יכול לגרום לעימות. תיתכן מחלה שתגרור אחריה שינויים בלתי הפיכים ולכן מומלץ להיות זהירים.

טלה

יום מוצלח, רגוע, מקורות פרנסה חדשים, איזון נפשי. ייתכן ותוכלו להרחיב את תחום העיסוק שלכם ולגלות הזדמנויות חדשות להרוויח סף. אל תהיו מהירים מדי ואל תשפטו אחרים מוקדם מדי – זה יכול להרוס את התכניות שלכם. היזהרו מרכילויות, עצות של אחרים ושקרים של אנשים שמקנאים בכם. אחרי העבודה תמהרו הביתה, אל תסתובבו בערב לבד. יום לא מוצלח לנסיעות.

שור

יום מאוזן, שיספק לכם אנרגיה ויגרום לכם לחשוב על עצמכם. תהיו קשובים, אל תקבלו החלטות חשובות ופשוט המתינו. ייתכנו שינויים במצב פיננסי, אבל לא ברור עדיין באיזה כיוון – זה תלוי רק בכם. בעבודה המצב לא כל כך טוב. היזהרו מרכילות ושקרים של אחרים.

תאומים

יום מלא בתהפוכות, לכן לא מתאים לקבלת החלטות חשובות. בשיחה עם חברים לעבודה או עם ההנהלה שמרו על איפוק, הימנעו מויכוחים שיכולים לגרום להסלמה במצב. היזהרו מהחושך.

סרטן

הכוכבים טובים אליכם ולכן כדאי לנצל את המצב. כדאי לחשוב על כל בעיה שמתעוררת וגם על כל הצעה שמגיעה. עבודה קשה תוביל לשינויים לטובה.

אריה

ייתכן והיום מצפה לכם קידום בעבודה, אפשרות להרחיב את העסקים או לגלות מקורות פרנסה חדשים. בכל מקרה השתדלו לא להיסחף אחרי התשוקות שלכם, הימנעו מלריב עם הממונים עליכם, כי זה יכול להרוס את המצב.

בתולה

יום מוצלח מאד, בלי שום מאמץ תוכלו לממש לא מעט פרויקטים כדאיים מאד. אל תחשבו יותר מדי ותסכימו להצעות שמציעים לכם היום. כל אלה יכולים להיות רווחיים בשבילכם, במיוחד אלה הקשורים לבנייה או ליצירה.

מאזניים

יום פעיל, אך גם מלא במתח. נסו לא לשים לב לפרטים משניים ולא לבזבז זמן על דיבורי סרק. רק עבודה קשה שמכוונת לרווח כלכלי, תביא לתוצאות רצויות. אם תפספסו משהו עכשיו, בעתיד יהיה קשה יותר להשיג את זה. מצד שני, ביום זה יש לכם אפשרות נהדרת לתקן טעונות מסוימות בחייכם הפרטיים.

עקרב

יציבות המצב החברתי והמצב הפיננסי שלכם לא צריכה לעורר שום ספק. ייתכן ותזכו לקבל הצעות מעניינות חדשות, אבל אל תמהרו עם ההשקעות, עדיף להמתין כרגע. עקרבים רבים יחושו חרדה לעתיד. אל תסמכו מדי על הצלחה וניצחונות.

קשת

יום מלא בתהפוכות, לכן שמרו על איפוק ואל תיגררו לוויכוחים מיותרים. הקפידו להיות יעילים כדי להספיק דברים בזמן, בלי לחכות לרגע אחרון.