הורוסקופ יומי - 01.09

יום לא מוצלח במילים מעטות לרוב המזלות. תהיו זהירים ותנו ליום זה לעבור – מצד שני, שמרו על קור רוח גם אם תקבלו חדשות לא נעימות

גדי

שימו לב לחברים וקרובים. ייתכן קונפליקט אשר יכול לגרום לתוצאות בלתי צפויות. חוסר רצון להבין את בן הזוג, עצבנות ואגרסיה יכולים לגרום לעצבנות ואגרסיה בתגובה. אל תתנו לעצמכם אפשרות ליפול לפרובוקציות.

דלי

נטיות לא טובות של יום זה יכולות להשפיע על תפיסת הערך העצמי שלכם או של בני או בנות הזוג. מומלץ לחתוך את כל הקשרים הלא נחוצים. אם אתם מתכננים טיול, כדאי להיזהר מגנבים ונוכלים. תהיו ערניים.

דגים

עבורכם יום זה מלא בשלווה ופתרון בעיות. ייתכן ותצליחו לנצח את הספק ואת החולשה בפני הפיתויים. ייתכנו אירועים שנועדו לבחון את החוסן שלכם. בסופו של דבר ייתכן ותשנו את מה שחשבתם על עצמכם. כדאי להספיק עם כל הקשרים ולקרב לאליכם רק חברים הכי קרובים ונאנים.

טלה

מדובר ביום דו-משמעי. חלק ראשון של יום לא טוב לשיחות עם חברים וקרובים. היזהרו מהרפתקאות רומנטיות. הן עלולות להסתיים לא כפי שהייתם רוצים. לא כדאי להתפתות לתשוקות של עצמכם. היזהרו מאמירות קשות או עצבנות, אחרת המצב יחמיר עוד יותר. חוסר רצון להבין את בן הזוג, עצבנות וכאס עלולים לגרור תגובה נגדית.

שור

יום לא מוצלח במלוא מובן המילה. ייתכן והיום תיאלצו לפתור בעיות שנובעות מחוסר תקשורת עם אחרים. אם לא תתפשרו, המצב רק יחמיר. ייתכן ותחשבו שהגעתם למבוי סתום, אבל לא מומלץ לאבד תקווה וקור רוח. עם הזמן הדברים הולכים להסתדר. עם זאת, כדאי להיזהר – כלי מטבח או חפצים שבורים – סימן לא טוב.

תאומים

יום עמוס, מלא מתח ואי הבנות. החלק הראשון של היום יכול לגרום לבעיות רבות בקשרים זוגיים וחבריים, טעויות, בעיות בריאות. ייתכן ומישהו יחליט לנקום בכם דווקא היום. החצי השני של היום מביא איתו הקלה ולקראת הערב אף תרגישו טוב יותר וצפו לחדשות טובות מרחוק.

סרטן

שמרו על עצמכם, כי תיתכן פגיעה פיזית. תהיו זהירים. תתכוננו לקבל חדשות לא טובות. ייתכן ותרגישו שאין בכם מספיק כוחות ואנרגיה לפתור את הבעיות שנוצרו. האזינו לעצות של אנשים הקרובים אליכם.

אריה

החצי הראשון של יום ממש לא מתאים לפתרון בעיות, שיחות עם חברים וקרובים. אבל בחצי השני של היום היצירתיות שלכם תפרח וזה ישפיע על החיים שלכם לטובה. ייתכן והקנאה שחשתם תתגלה כלא מבוססת ואתם תזכו לקבל אפילו יותר ממה שציפיתם.

בתולה

יום לא חד משמעי – החצי הראשון לא מתאים לפגישות – לא עם אנשים, לא עם עמיתים לעבודה ולא עם בני או בנות הזוג, אחרת המצב יחמיר עוד יותר. אם יש לכם שיחות חשובות לנהל, מומלץ לחכות איתן עד החצי השני של היום.

מאזניים

גם למאזניים מצפה יום ממש לא קל. בעיות לא פתורות או מחויבויות לא קוימו ידרשו הרבה זמן וכוח. ייתכן ותצטרכו לטפל בבעיות פיננסיות זניחות. המצב הבריאותי לא הכי טוב, ייתכנו פגיעות גוף או היתקלויות באנשים אחרים ואפילו נציגי שלטון. אל תגזימו עם אלכוהול ותהיו מתונים באוכל.

עקרב

יום נפלא לתכנן את העתיד שלכם. נסו להיות אדיבים לסובבים אתכם. תפגינו בגרות וסבלנות. הדינמיות והמוח החריף שלכם, היכולת שלכם להיות בן שיחה מעניין יגרמו לכם להיות במרכז העניינים. אם תישארו החלטיים, ייתכן ותסגרו עסקה מאד משתלמת עבורכם. את החצי השני של היום מומלץ לנצל לחיזוק מצבכם הבריאותי.

קשת

יום מאד לחוץ. תיתכן פגישה בלתי רצויה או חדשות לא טובות והפסדים פיננסיים. אם התחלתם לצאת עם מישהו ממש עכשיו תשימו לב ותהיו זהירים – תיתכן אכזבה או עלבון.