גדי: המזל הפרפקציוניסט בגלגל!

למה אנחנו כל כך דראמטיים לגבי מזל גדי? ובכן, זה לא סוד שמזל זה נחשב בעל אופי די פסימיסטי, כזה שרואה את הצד השלילי קודם לחיובי. האמת היא שזו אינה תכונה רעה, פשוט כזו שנשענת על פרגמטיות וראייה מאוד רציונלית של החיים. אבל זה ממש לא נגמר כאן...

מזל עם רגליים על הקרקע

מזל גדי שייך ליסוד האדמה, ולכן הוא נטוע במציאות הקיימת סביבו, באופן שאינו נוטה לחולמנות או היסחפות אחר מחשבות בהקיץ. הוא נחשב מזל פרקטי וכזה שנמצא תמיד בעשייה, כזו המכוונת להשגת מטרות ברורות בחיים. הגדיים דוחפים את עצמם בכל אספקט של חייהם בצורה שאינה מתפשרת, אם בקריירה, אם בזוגיות ואם בלימודים. הצורך שלהם להתקדם ולהיות תמיד צעד אחד קדימה הופך אותם לאנשים נחושים ורציניים. כן, יש להם נטיה לקחת את משקל העולם על כתפם מבלי לחשוב פעמיים, לכן הרבה פעמים הם נשאבים לחשיבה קודרת וחשש מלבזבז את זמנם. האהבה של הגדיים לכוח מניעה אותם לחיות את החיים בצורה שתמנף אותם קדימה, למקומות של שליטה והובלה של מצבים ואנשים.

via GIPHY

קרירות מחושבת

בוא נאמר שהקור המיוחס למזל גדי הוא לא בכדי. מה הכוונה? ובכן, בתור מזל שמכוון את עצמו תמיד להיות מספר 1, אין לו ממש סבלנות לאמוציונליות או למצבים רגשיים שלדעתו יכולים להאט את הקצב שלו. החצנת רגשות היא מבחינתו חולשה וחוסר מקצועיות, לכן הוא לא באמת מרגיש בנוח כשרגשות מתחילים לעוף באוויר סביבו. זה לא אומר שהוא מזלזל במצבים בהם הרגש מעורב, דוגמת ענייני זוגיות או משפחה, הוא פשוט לא מוכן לתת לדברים לקחת שליטה עליו, אלא מעדיף להניע את עצמו בצורה מעשית וממוקדת. התכונות הבולטות במזל גדי נשנעות על עקשנות ותשוקה להצלחה, וכך גם במערכת יחסים לצורך העניין. כאשר הוא מרגיש שהוא נמצא עם בן הזוג הנכון, הוא יעשה כל שביכולתו על מנת למצב את הקשר ולחזק אותו. בדרך כלל, בני מזל גדי יחברו לאנשים שתורמים להם לא רק ברמה האינטימית אלא גם ברמה של צמיחה וצבירת כוח, גם כיחידים וגם כישות זוגית אחידה.

שאפתנות והקרבה ללא עוררין

מזל גדי הוא סמל השאפתנות והחתירה להישגיות. הדרך שהוא מתווה לעצמו תהיה רצופה בנסיונות וחריצות להגיע לראש הרשימה, למעמד הגבוה ובעל הכבוד הרם ביותר. הוא יחרוק שיניים ויסבול כאב ולחץ נפשי, הכל למען מטרת העל שהיא הצלחה בחיים. מבחינה חברתית, מזל זה לא יחשוב פעמיים אם לנתק קשר עם אדם מסויים, אם הוא חושד שהוא לא מיטיב איתו או מעכב אותו בחייו. כשלון הוא לא אופציה מבחינת מזל גדי, לכן הוא לא יבחל באמצעים שיקדמו אותו, גם על חשבון אחרים. יחד עם זאת, מזל גדי מקבל כבוד והערכה מאנשים המכירים אותו מקרוב, כיוון שהם יודעים שכוונותיו תמיד טובות, ומגיעות ממקום של כנות ומסירות רבה.
 

via GIPHY