איך לזכות בליבה של אישה אריה?

אישה במזל אריה התברכה באופי מלכותי, ממש כמו לביאה. יש לה כריזמה בלתי מתפשרת ולכן אנשים נמשכים אליה כמו מגנט, כן, בעיקר גברים...החום שלה והיותה בת לעונת הקיץ הלוהטת, הופכים אותה לאדם מלא תשוקה ואנרגיית אור מחשמלת. אז איך אתם יכולים לזכות בליבה של אישה כל כך עוצמתית ונוכחת? בואו נראה.

הוד מלכותה הלביאה

חיי אישה במזל אריה הם ממש כמו מסיבה גדולה, חגיגה בלתי נגמרת של ארועים, אנשים וחוויות למכביר. השתייכותה ליסוד האש מאפיין אותה כאדם מלא עוצמה, בעל בטחון עצמי גבוה ויצירתיות מתפרצת כלהבה. היא תמיד תיתן את כל כולה לאלו אותם היא אוהבת, ותגן עליהם בחירוף נפש. היא לא מתפשרת על האנשים אותם היא בוחרת לשלב בחייה, ולכן תמיד תדאג להקיף את עצמה בסביבה איכותית, נאמנה וחיובית. התקשורת הבינאישית שלה מאוד גבוהה והיא נהנית מהתרחשות אנושית ערה סביבה. פה המקום גם לומר שהיא מאוד אוהבת הערכה ואפילו הערצה כלפיה, וכאן נכנס אלמנט האגו הענק שאותו צריך לטפח על בסיס קבוע. לא אמרנו שזה יהיה קל, נכון?

via GIPHY

אישה של הדברים הטובים בחיים

כן כן, בזה היא לא מתביישת לרגע. אישה במזל אריה אוהבת את החיים הטובים ומשתדלת להנות מהם בכל הכוח. לכן, אם אדם הרוצה ביקרה ירעיף עליה מתנות ותשורות, יש סיכוי גדול שהיא תטה את תשומת ליבה בכיוון שלו. היא נהנית מלוקסוס בחיים, דברים אניני טעם, אוכל טוב, תכשיטים ואופנה נועזת. היא אישה חזקה ובולטת, לכן היא מציגה את עצמה באופן שיחזק את הנוכחות שלה בשטח. יש לה סטייל ייחודי ונועזות מיוחדת, כזו ששמה את אור הזרקורים עליה, מבין כל שאר האנשים בחדר. את כל הנוכחות הזו חשוב לטפח, כמובן, לכן אם אתם רוצים לחפוץ ביקרה, אל תחסכו ממנה בפינוקים והנאות.

via GIPHY

החיים זה משחק, ויש מנצחת אחת

אישה במזל אריה רואה את החיים כחוויה ענקית של כיף והנאות. היא מלאת דמיון וקריאיטיביות לכן היא תמיד יוזמת ומשתתפת בארועים ומצבים מיוחדים, כאלה הגורמים לחיים שלה להיות מיוחדים ומלאי אקטיביות. אם אתם מעוניינים להיות חלק פעיל בחיים שלה, אתם צריכים להתפקד לשגרה של פאן, פשוט כך. זה לא באמת משנה מה תעשו יחד, העיקר שתהיו בראש של סקרנות ורעב לחיים, אם במוזיקה, באומנות, תרבות, אוכל, טיולים ושלל הרפתקאות. יחד עם זאת, חשוב להבין שאישה במזל אריה היא לא רק משחקים וחגיגות. ממש לא. היא מאוד ממוקדת להצלחה בחיים ולהשגת מטרות בצורה של מצויינות ובאמצעות בטחון עצמי אדיר. יש לה אופן חשיבה חריף ומקורי, וכמובן רצון להוביל את הדברים בכוחות עצמה. מי שנמצא סביבה חייב לקבל זאת וללכת לצידה, לא נגדה.
 

לעוד תכנים בנוגע למזל אריה ומזלות אחרים ניתן להכנס למדור ההורוסקופ באתר הלימון.