למה אי אפשר לעמוד בפני אישה במזל טלה?

אישה במזל טלה היא התגלמות האש הפנימית, מלאת עוצמה וכוח מתפרץ. אבל, בתוך תוכה, היא כמהה לזוגיות שתאזן אותה יותר לכיוון הצד הרך שבה. היא נמשכת לבני זוג שמחצינים עוצמה זהה לשלה ותמיד תעדיף יותר מעשים מאשר דיבורים. רוצים לדעת עוד? קדימה.

שיעמום? לא בבית ספרנו

אישה טלה היא אדם שניזון מריגושים ודחף אדיר לחוות את החיים במלואם. לכן, אם אתם לוקחים אותה לדייט ראשון ורוצים להרשים אותה, תחשבו בגדול. ואנחנו לא שוללים ספורט אקסטרים או ריקוד טנגו סוער שיגרום לה להרגיש פצצת אנרגיה. בתוך כל הריגושים האלו חשוב גם שתזכרו להיות עצמכם, כיוון שאישה טלה לא מסוגלת לסבול צביעות או התחנחנות. היא תקרא ישר דרככם ותדע מי אתם מבלי להניד עפעף. מה שמושך אותה מאוד זו הכרות שמתבססת על שיחה קולחת וכנה, נטולת פוזה וכזו שנמשכת אל תוך הלילה. ספרו לה על עצמכם, על האנשים המעורבים בחיים שלכם, דברים אותנטיים שיגרמו לה להיכנס אל תוך הראש והלב שלכם עם המון עניין.

טורפת אימתנית

כן כן, אישה טלה היא בעצם אישה פנתר, אז אתם לא רוצים להתעסק איתה בקטע שלילי. יש לה סובלנות אפס לאנשים חסרי בטחון או כאלה שמחצינים תלותיות. הפגנת חולשה בכלל תגרום לה לא להסתכל לאחור. לכן אתם צריכים להדגיש את החוזקות שלכם אל מולה, כדי שהיא תראה אתכם כאתגר ותרצה להיכנס אתכם לאינטרקציה. אולי אתם נמצאים במעמד "הטרף" בהתחלה, אבל ברגע שהיא תרצה להכיר אתכם יותר, אתם תהיו מוקפים בחיבה ואינטימיות נעימה. בנוסף, חשוב שלא תיכנסו איתה להרבה קונפליקטים במהלך הזוגיות, כיוון שהיא לא יכולה להיות אף פעם בצד המפסיד. היא תהיה נחושה לנצח במערכה עד שהיא תישאר האחרונה שעומדת (כפפות איגרוף או לא).

tale

רגשות עזים ושוצפים

אישה במזל טלה ידועה כאחת שיש לה טמפרמנט קצר. פיוז דליק שלא משאיר הרבה לדמיון, כיווון שכאשר היא מתרגזת, האש יוצאת מהפנים אל החוץ. אבל, חשוב לדעת שהיא לא מתעצבנת סתם, אלא רק כאשר דברים אינם מתרחשים באופן הגון או צודק. היא מאוד מעריכה הגינות ונדיבות לב, יחד עם שאיפות להצלחה והתקדמות בחיים. אם אתם אנשים שמכוונים גבוה ויודעים גם לתת בחזרה, מקומכם לצידה מובטח.
החום הפנימי הזה בא לידי ביטוי גם בחדר המיטות, לכן בכל הקשור ביחסי מין ואינטימיות בין הסדינים, הסקרנות והיצר החייתי של אישה טלה הוא לא דבר שניתן להתעלם ממנו. איתה אתם יכולים להגיע לגבהים חדשים של הכרות פיזית מלאת תשוקה וטרוף חושים, עם המון ריגושים ורגש שלובים יחד. מה המשמעות מבחינתכם? תהיו מלאי תעוזה ואל תתביישו להתנסות...

via GIPHY

בהצלחה:)