למה אי אפשר לעמוד בפני הקסם של גבר במזל סרטן?

גבר במזל סרטן....איזו דמות! יחד עם האינטיליגנציה הרגשית העוצמתית שלו הוא ניחן בתכונות אופי מיוחדות, כאלו הגורמות לו להיות אדם מלא קסם אישי. הגבר הסרטן הוא בעל אישיות מאוד מטפחת, כזו שדואגת לכולם סביבו. הוא מאוד מוכוון משפחתיות וביתיות, ועל כן יוביל את החיים שלו בכיוון הזה, בראש ובראשונה. חכו, זה לא הכל, ממש לא...

מצבי רוח, זוגיות ומסתורין

הגבר במזל סרטן הוא בחור עם חיבור נפשי עמוק לפנימיות שבו, לכן ברוב הפעמים מצבי הרוח שלו משתנים באופן מהיר וקיצוני. הוא יכול להיות רגוע ומלא סימפטיה ברגע אחד, אך אם יעלב או יפגע ממישהו, הוא ירצה לקבור את עצמו באדמה, מבלי שאיש יוכל להתקרב אליו. בגלל הרגישות האדירה שלו קשה לו מאוד להתנהל במערכות יחסים. יש לו קושי בלחתוך כאשר הקשר אינו מתאים לו, ולכן הוא שומר דברים לעצמו מצד אחד, או מתפרץ בכעס ובתסכול מצד שני. אבל, המסתוריות הכריזמתית שבו והיצירתיות העוצמתית הטבועה בו, מציגים אדם מלא תוכן ונאהב על כולם, בלי יוצא מן הכלל. 

via GIPHY

כאשר הוא נמצא בזוגיות, הגבר הסרטן נותן את כל כולו, בלי למצמץ פעמיים. הוא מאוד מסור ומחוייב, ולוקח את היחסים ברצינות תהומית. הוא מרעיף המון חיבה על בני הזוג שלו, אך מתקשה בלחשוף בפניהם את הקרביים שלו, כיוון שהוא מאוד מפחד על הבטחון והיציבות של הקשר. הרבה פעמים הוא מחצין תלותיות חזקה בבן הזוג, דבר שיכול להרחיק ממנו אנשים שלא יכולים להתמודד עם עומק נפשי שכזה. הקנאה לא זרה לו, ובמקרים בהם הוא חושד לגבי הלויאליות שמלווה את מערכת היחסים, הוא יכול להוציא מעצמו צדדים פחות נעימים.

via GIPHY

 

שילוב מזל סרטן ומזל שור

שני המזלות האלה מונעים על ידי תשוקה ואהבה לדברים הטובים בחיים. ברוב המקרים, מזל בתולה יהיה זה שינווט את הקשר בניהם.

שילוב של מזל סרטן ומזל עקרב

שני המזלות האלו פשוט מתחברים בקליק. הגבר הסרטן נמשך לספונטניות של מזל עקרב, ואילו העקרב נמשך לכריזמה ולמסירות של מזל סרטן.

שילוב של מזל סרטן ומזל דגים

קשר כזה הוא מאוד עדין ושברירי, אך כאשר הוא טוב, יוצאים ממנו ניצוצות. שני המזלות האלו מאוד אמוציונאליים ובעלי מעמקי נפש שלוקחים אותם לתוך עולם רגשי מפותח, ביחד ולחוד.

שילוב של מזל סרטן ומזל בתולה

שני החבר'ה האלה פשוט מושלמים אחד לשני. הם משרים רוגע, כל מזל על משנהו, ופשוט אוהבים להיות מכורבלים יחד על הספה בבית.

שילוב מזל סרטן ומזל גדי

שני מזלות אלו הם הדוגמה ל"ניגודים נמשכים". בעוד שמזל גדי הוא לחוץ ופרגמטי מטבעו, הוא שואב המון רוגע ורגש ממזל סרטן. מזל סרטן לעומתו שואב מהגדי תחושת יציבות, נאמנות ובטחון עצמי.

איך תדעו מתי גבר הסרטן מחבב אתכם?

קודם על הוא ירצה להיות אתכם במצבים אינטימיים. ירצה להכיר אתכם מקרוב ולחלוק אתכם רגעים אישיים, כמו ארועים בחיק המשפחה והחברים הקרובים שלכם. בנוסף, הוא יעשה עבורכם מחוות רומנטות שיגרמו לכם להימשך אליו עוד ועוד, במיוחד ברגעים של ארוחות גורמה מושקעות לאור נרות – המומחיות שלו.

via GIPHY

 

מה מזל סרטן אוהב וממה הוא סולד?

הגבר הסרטן אוהב הקשבה, נקיון, סדר, תחושת ביתיות, הערכה הדדית, חברות, נאמנות, רומנטיקה, דומיננטיות מהצד השני, תחושת בטחון ומחוייבות.
הדברים מהם הוא סולד: צפיפות, המוניות, חוסר הערכה או זלזול, חוסר סדר, פלירטוטים של בני הזוג שלו עם אחרים, שקרים, חוסר אמינות, טיזריות ושיחות על מערכות יחסים מהעבר.

מפורסמים במזל סרטן

מייקל פלפס, רובין וויליאמס, כריס קורנל, מייק טייסון, טום קרוז, ג'וש הארטנט, ווין דיזל.

בוא נסכם ונאמר, שאם הכרתם גבר במזל סרטן, תהיו בטוחים שלא לשחרר את אחיזת הצבתות שלכם ממנו☺