הורוסקופ לתאריך 02/02

ההורוסקופ היומי המלא לתאריך 02/02/20.

לחצו על מזלכם וגלו מה צפוי לכם היום על פי האסטרולוגיה:


אתם מרגישים שאתם לא עומדים בציפיות של בני הזוג שלכם ועל כן אתם מחליטים לקיים שיחה בה תאמרו את כל מה שיש לכם ללא סייג. קחו בחשבון שעדיף להתנהל באופן פשרני ודיפלומטי על מנת לא ליצור ריחוק וכעס

הבוקר אתם תתעוררו במצב רוח מעט סגרירי ולא תרגישו את האנרגיות שמכוונות אתכם להיות תקשורתיים יתר על המידה. לקראת הערב אתם תשתחררו מהתחושה המסוגרת הזו ותמצאו את עצמכם נהנים מחברת אנשים סביבכם.
היום אתם תהיו מאוד רגשיים ולא יהיה לכם מוזר להחצין את העובדה שאתם מצויים בסיטואציה אמוציונאלית פגיעה כלפי חוץ. ישנם פעמים בהם אתם מוצפים ואינכם נותנים דעתכם כיצד זה מורגש על ידי הסביבה שלכם.
תחושת חרדה ומתח מלווה אתכם היום והמחשבות שלכם נודדות לעבר חשבון נפש אותו אתם עורכים עם עצמכם. שקלו היטב כיצד אתם רוצים להמשיך להתנהל במגוון אספקטים בחייכם, כיוון שהשינוי יכול להיטיב עמכם בצורה משמעותית.
נראה כי יש לכם שבוע עמוס במשימות ומטלות גם אל מעבר לשעות העבודה, והחג לא ממש מספק עבורכם את המנוחה לה חיכיתם. נסו למצוא את הפנאי לעשות משהו טוב עבור עצמכם, על מנת לא להרגיש מחנק או תסכול.

אתם מרגישים שהשבוע עובר לאיטו, למרות שאתם רק בתחילתו. אל תתנו דעתכם לתסכולים כאלה ואחרים שאתם חשים בעקבות כך, אלא נסו להתמקד בעבודה ובפעילויות הנעימות אותם תכננתם לחג. ככל שתעשו יותר דברים כך תרגישו התרוממות רוח גוברת.
אתם מרגישים כי השתהיתם זמן רב באותה פוזיציה בחיים וכעת הגוף והנפש שלכם דורשים שינוי מהותי שיטיב עם שגרת היומיום שלכם. אל תהססו לחשוב על כיוון של הסבה מקצועית דרכה תוכלו למנף עצמכם.
היום יהיה יום נהדר לבצע עסקאות אטרקטיביות אליהן אתם מוזמנים, כחלק מהמערך של המעורבים בדבר. כל עוד תתנהלו בצורה שקולה ורציונאלית תוכלו להגיע לתשואה יפה, כזו שתביא רווח גדול בצידה.
היום רץ במהירות עבורכם ונראה כי אין לכם רגע אחד לעצור ולנוח בין שלל המחוייבויות עליהן אתם אמונים. נסו לתכנן סדר עדיפויות שיקל עליכם להתמודד עם העומס, בצורה שתמקד אתכם בעיקר ולא בתפל.

אתם חשים אחריות גדולה לבטחון בני המשפחה שלכם והדאגה עבורם היא רבה וגוברת. חופשת החג והזמן המשותף יחד גורמים לכם לחוש מלאי הוקרה והודיה על כך שזכיתם באנשים אותם אתם אוהבים יותר מכל, ואלו שמהווים את כל עולמכם.
מומלץ כי לא תאמצו את עצמכם היום יתר על המידה כיוון שהגוף שלכם אינו נמצא במצב של אנרגיות שיא. קחו את הדברים בקצב איטי ואל תעשו דברים שיעמיסו על הגוף שלכם בצורה חריגה. לאט לאט אתם תרגישו שאתם שוב מתחזקים.
אתם ידועים כאנשים שקשה להם לעמוד בפיתויים וחייבים לפעול בצורה מיידית על מנת למלא סיפוקים. זכרו שישנם דברים המקבלים משמעות גדולה הרבה יותר כאשר אתם מתנהלים באופן מאופק וסבלני.