מזל אריה? גלו על עצמכם דברים שלא ידעתם!

תכונות ומאפיינים של מזל אריה
 

אחד המזלות הרומנטיים ביותר הוא מזל אריה. הם ידועים בכך שהם נשלטים על ידי כוחה של האהבה. אנשים שנולדו תחת המזל ידועים בכך שהם ברי מזל בכל מה שקשור לעניינים הרומנטיים, ולא רק.
הסיבה למזל יוצא הדופן של בני המזל היא האופטימיות והגישה החיובית שהם משרים סביבם. הם מושכים אנרגיה חיובית וכך אנשים הופכים חיוביים אליהם. האריות יודעים לשרוד גם במצבים מאוד קשים.
בני המזל הם מאהבים מאוד נאמנים. הם מחויבים בצורה מוחלטת לבן הזוג שלהם, מה שהופך אותם לפרטנרים מושלמים למערכת יחסים. אבל עלייך להיזהר שלא לשבור את האמון שלהם, אם הוא נשבר, אין דרך חזרה. 
לא משנה כמה עמוקה וארוכה מערכת היחסים, הם יכולים יום בהיר אחד פשוט לעזוב ללא הסבר, אם האמון שלהם נשבר. הם גם יוודאו שהלב שלך נשבר כשהם עוזבים, אבל הם לעולם לא יעשו זאת בלי סיבה טובה. מבחינתם, ברגע שמערכת היחסים נגמרת, אין יותר דרך חזרה.
הם ידועים בכישורי המנהיגות שלהם ולרוב, הם יהיו אלו שיקבעו טרנדים בתוך הקהילה הקרובה אליהם. הם יכולים להיות מאוד הרפתקניים, במיוחד אם מדובר בדברים שמשעשעים אותם. 
אבל, כמו לכל מזל, גם לאריות יש חולשה. הם מלאים בגאווה, והגאווה הזו יכולה להפריע להם מאוד, במערכות יחסים בעיקר, אבל לפעמים גם בצד המקצועי שלהם. החדשות הטובות הן שהם יכולים להתגבר עליה אם הם משקיעים זמן מחשבה ומתחילים לנתח דברים והתרחשויות.

via GIPHY

הצד הריגשי

האריות רגישים מאוד, אבל יש להם נטייה להסתיר את הצד הזה, ואם הם בוחרים לעשות זאת, אף אחד לא יגלה על זה. הערצה וכבוד מאוד חשובים להם, הם ידרשו מחמאות ותשבחות בצורה תדירה, ולרוב לא בדרך הכי אלגנטית, אך עם זאת, הם לרוב יקבלו אותן. 
הגאווה של האריות יכולה להתבטא לעיתים ביוהרה, אך לרוב היא מתמתנת בגלל ליבם החם ורוחש הטוב ולכן לרוב הם יצליחו לשלוט בה, וגם כשלא, נורא קשה לכעוס עליהם כי הכוונות הטובות מאחוריהן ברורות כאור השמש. אם יש לך חברים בני המזל, תדאג לציין בתדירות גבוהה כמה אתה מעריך אותם וכמה הם חשובים לך. אחרת, הם עלולים להיפגע עד עמקי נשמתם, ואתה בחיים לא תדע את זה.
דבר נוסף אצל בני המזל, הוא הצורך שלהם שיקראו להם לעזרה מדי פעם. ההרגשה שזקוקים להם נותנת להם תחושת חשיבות ועליונות שכה קוסמת להם.

 

מזל אריה וקריירה

אריות מאוד מוצלחים בכל מה שקשור לעסקים. הם מסתדרים ומוצאים הכל בקלות והם תמיד בשליטה על כל מה שקורה בעסק. הבעיה מתחילה כשאנשים בסביבתם מפרשים לא נכון את הרצון שלהם ומוצאים אותם שתלטניים ולא גמישים. 
זה קורה בדרך כלל, כשהאריה לא נמצא בתפקיד הנכון להיות שולט, אך מתעקש לעשות זאת בכל זאת, אבל הכוח שלהם להצליח בכל דבר עוזר להם. זו הסיבה מדוע הם נוטים לקבל את כל מה שהם רוצים כשזה מגיע לעסקים. הם הופכים בסופו של דבר, כל עסק לממלכה הפרטית שלהם. 
בני המזל טובים מאוד בהתמודדות עם אנשים, למעשה, לרוב הם יצליחו הרבה יותר במשימות שלהם אם הם יעבדו כחלק מצוות. אם אתה עובד לראשונה עם קולגה ממזל אריה, הקפד לא לתת לא יותר מידי הוראות. הם שונאים את זה.
בדרך כלל, האריות הם אלו שאוהבים לתת לאנשים סביבם הוראות. אבל קשה לכעוס עליהם כי הם עושים זאת בחיוך לבבי, בהתלהבות ובחום, אז אתה פשוט מרגיש מחויב לבצע את המשימה ולא לאכזב אותם. 

via GIPHY

 

נדלקת על מזל אריה?

אתה צריך להעריץ את בחיר ליבך, מזל האריה. רק ככה תוכל למשוך אותו. אם אתה להוט למשוך אותם, יש להחמיא להם על כל דבר שהם עושים, כיאה לבני מלכות שכמותם. 
אם אתה מחמיא להם רק כדי לתפוס את תשומת הלב שלהם, זה לא משנה כי כל מה שחשוב להם, היא תשומת הלב שהם מקבלים ממך. מצד שני, אתה גם צריך לבדר אותם ולגרום להם לצחוק. הם אוהבים לצחוק כי זה סימן של חיוביות והם תמיד מלאים באנרגיה חיובית.
יוקרתיות היא גם מילת המפתח לליבם. להזמין אותם לארוחת ערב במסעדה אקסקלוסיבית או כל אירוע חברתי שיוקרה נמצאת לצידו תתן לך נקודות בונוס מידיות.

 

מערכת יחסים עם מזל אריה

הערצה ושבח חשובים עבור נשים שנולדו תחת המזל אריה. אתה צריך לוודא שאתה מעריץ אותה ולשבח אותה לעתים קרובות, כי לא משנה כמה טובים היחסים בשבילך היא לעולם לא תימשך בלי שני הדברים שהיא דורשת. היא לא אוהבת שמשווים אותה לאנשים אחרים, ובייחוד נשים אחרות, כי היא מאמינה שאף אחד לא יותר טוב ממנה.
מצד שני אתה צריך להיות מוכן: אישה ילידת המזל לרוב מושכת אליה גברים כמו דבורים לדבש, ומידי פעם עלולה להתעורר תחרות. אבל אם אתה להוט לזכות בליבה, היא תישאר איתך, לא משנה עד כמה מוצלחים או יפים שאר המחזרים. 
גברים בני המזל נוטים להתאהב מהר, אך באותה המהירות אהבתם מתמוגגת. הסיבה לכך היא שהם מדמיינים בראשם פנטזיה רומנטית גדולה מהסרטים וכשהמציאות תופחת על פניהם, הם עלולים להיעלם. אם את הטיפוס המקורקע והרציני, אז גבר אריה זקוק למישהי בדיוק כמוך.
הם צריכים מישהי שתעזור להם להישאר עם הרגליים על הקרקע, מישהי שתעריץ אותם ותעודד אותם אחריי יום קשה בעבודה. הימנעי מנדנודים מיותרים בעיקר אם את רוצה שמערכת היחסים תמשיך לטווח הרחוק. קיטורים זו בדיוק האנטיתזה לפנטזיית האגדה הרומנטית שלהם. 
אם מערכת היחסים תמשיך, תצטרכי בשלב מסוים ובעדינות ללמד אותו, שלא כל העולם סובב סביבו. 
 

via GIPHY