הורוסקופ לתאריך 17/03

ההורוסקופ המלא ליום שבת ה-17/03/18.

בחרו את המזל שלכם וגלו מה עתיד לקרות לכם היום:


אתם מאוד נלהבים לנסות דברים חדשים שיכניסו עניין ואתגר לחיים שלכם, ולכן אתם לוקחים על עצמכם ללמוד פרוייקטים חדשים ולהביאם לידי ביצוע. זכרו לא להעמיס על עצמכם על מנת לא לפגוע בתפקוד היומיומי.

יום גדוש בפעילות נפתח בפניכם ואתם עתידים לבלות אותו עם מישהו קרוב אליכם, חבר טוב או בן משפחה. יש לכם המון דברים על הפרק וכשהם כוללים שותפות של אדם אותו אתם אוהבים, אין נפלא מכך.
הבטחון העצמי שלכם מאוד מושפע מהסביבה החיצונית, לכן כאשר אתם באינטרקציה עם אנשים סביבכם אתם נוטים להיות במודעות עצמית גבוהה יותר. זכרו שחשוב גם להניע את עצמכם באופן שאינו תמיד קשור באחרים.
אתם נכנסים לויכוח סוער על עניין בו יש לכם עקרונות ברורים. החברים שלכם מעבירים עליכם ביקורת מבחינת אופן ההתנהלות שאתם מחצינים, לכן קחו זאת לתשומת לבכם. אנשים שאינם מתירים לאחרים להביע דעתם בסוף נשארים לבדם במערכה.
היום הצד החברתי שלכם מאוד ער ומלא מוטיבציה להשתתף במגוון פעילויות שמשלבות מגוון אנשים. לא תמיד אתם נענים להצעות בילוי כאלה ואחרות, אך היום אתם אנרגטיים ונכונים לאינטרקציה אקטיבית.

המצב הנוכחי מביא לקראתכם קונפליקט עימו קשה לכם להתמודד. אתם חייבים להגיע להחלטה סופית בעניין בו אתם מתעסקים כבר זמן מה, לכן קחו את הזמן הדרוש לחשב את צעדיכם.
אתם בוחנים את מצבם הכלכלי של אנשים בסביבתכם ומחליטים לערוך חישוב מחדש של המצב האישי שלכם. אתם יודעים שהדברים יכולים להשתפר לטובה, אם רק תיישמו שינויים קטנים שאינם דורשים הקרבה גדולה מידי.
אתם נמצאים תחת מעמסה רגשית גבוהה וחשוב שתעזרו באנשים הקרובים עליכם על מנת לא להישאב למחשבות של דכדוך ותסכול. עליכם לעכל את הדברים באופן שיאפשר לכם לנקות את התחושות הקשות אחת ולתמיד.
תחושה של תחרותיות מוגברת סובבת אתכם היום ואתם לא שקטים כיוון שאתם רוצים שהכל ייעשה באופן מושלם. חשוב לפעול עם שתי עיניים פקוחות ולא להיות אוטומטיים, על מנת לאפשר לעצמכם גמישות מחשבתית שיכולה לקדם אתכם.

בני הזוג שלכם מנסים לאותת לכם שחסרה להם תשומת לב מכם לאחרונה, לכן אתם חייבים לייחס לכך חשיבות מצידכם. אם תתעלמו אתם תגרמו לריחוק של מי שאתם אוהבים, ולא תמיד ניתן לתקן לאחר מעשה.
יש בכם נחישות מאוד בולטת כחלק ממערך תכונות האופי שלכם, אך הרבה פעמים היא מתפרשת כקבעון מחשבתי. נסו להיות פתוחים לזויות מבט נוספות, כיוון שהן יכולות להעשיר אתכם יותר משתצפו לכך.
אתם חשים כאילו אלמנט של אמינות נחסך מכם בזמן האחרון, בכל הקשור באינטרקציה משפחתית. אל תביאו את הדברים לכדי עימות מתלהם, אלא נסו להגיע לשיח פרודוקטיבי דרך הקשבה ואורח רוח.