מי אתה גבר במזל דגים?

הבחור בעל שני ראשי הדג הוא בחור מיוחד, בלשון המעטה. אין לו משיכה לחומרנות שבחיים, אלא מה שמניע אותו נשען על תוכן הרבה יותר מהותי – החתירה לחיים שלמים ומלאי חוויות. הדבר הכי חשוב לו הוא עניין מימוש האנרגיה האדירה שיש בו לכיוון מיצוי החיים במלואם. אבל, עם כל החיוביות והמוטיבציה הזו, מזל דגים נשען גם על מצבי רוח קיצוניים. מה שחסר לו זה עניין האיזון, הרוחני והמנטלי, ועל כן יש לו דרכים מאוד לא קונבנציונליות להתמודד עם עצמו.

חדר בריחה זה ממש כאן

via GIPHY

כן כן, אסקפיזם היא תכונה מרכזית אצל הגבר הדגיגון, כיוון שבכל פעם בה קשה לו להתמודד עם עניין מסויים, הוא פשוט לוקח את הזימים שלו ובורח. לכן כל כך קל לו להישאב לחלומות בהקיץ, כיוון שהוא מחפש מציאות אחרת להתנחם בה. עובדה זו מובילה אותו גם ליפול להתמכרויות כאלה ואחרות, כאלו שלא מיטיבות איתו אבל נותנות לו נחמה רגעית ומיידית, כמו אלכוהול וחומרים משני תודעה. אבל, לא הכל שלילי באופן ההתמודדות האסקפיסטי שלו, כיוון שישנם ערוצים חיוביים אליהם הוא בוחר ללכת. בין אם זה יוגה, מדיטציה, דת או התבודדות כזו או אחרת, מזל דגים מנסה מגוון דרכים בהן יוכל למצוא רוגע ושלווה פנימית.

via GIPHY

 

חבר לעת צרה

מזל דגים הוא חבר אמת. הוא יעשה הכל עבור האנשים אותם הוא אוהב, גם במחיר הקרבה אישית שלו עצמו. הוא יתן את הלב שלו, הגוף והנפש, הכל כדי להביא את היקרים לו למצב חיובי ומעודד. אבל, בגלל שהרגישות שלו מאוד עוצמתית, הוא עצמו חווה מצבי רוח וקושי בהתמודדות נפשית, המושפעת בגלל האמפתיה שלו לאחרים. הוא מרגיש את השמחה והעצב של האנשים סביבו באופן מוגבר ועוצמתי, בצורה שמזינה אותו מתוך כל האנרגיות החיצוניות סביבו, באופן חזק ומתיש. היכולת שלו להכיל אחרים הרבה פעמים משאירה אותו עם תסכול ותחושת כאב, כיוון שהוא ממש נכנס לנעליים שלהם.

via GIPHY

אהבה וזוגיות

אהבה היא הכוח של הגבר במזל דגים. הוא מעניק אותה כמו שהוא מרגיש אותה בעצמו – ללא סייג ובכל הכוח. הוא רומנטיקן חסר תקנה ותמיד ישאף לזוגיות האולטימבטיבית, גם כשהיא לא כזו במציאות. לכן, הרבה פעמים הוא נמצא בקשר שלא טוב עבורו, רק כי הוא מייחל לשיפור למרות המצב הקיים. הוא מאוד מרצה ותמיד יעניק את המיטב שבו לבן הזוג, באופן טוטאלי ומתמסר. גם מבחינה פיזית, יחסי המין של מזל דגים הם מאוד אינטנסיביים ומגיעים לעוצמות שלפעמים מרימות אותו אל על, אך לפעמים מכלות אותו מרוב תשוקה ורגישות.

מפורסמים בני מזל דגים

אלברט איינשטיין, ג'ורג' הריסון, אדם לווין, ג'וני קאש, ג'ון בון ג'ובי, ג'סטין ביבר, מיכאלנג'לו, קורט קוביין, שרון סטון, ג'ורג' וושינגטון.