דברים שלא ידעתם על ירח במזל תאומים...

לכל אחד מאיתנו ישנו מזל אסטרולוגי עיקרי שנקבע לפי מערך הכוכבים ותאריך הלידה שלו. בעוד שהמזל המרכזי שמגדיר את תכונות האופי שלנו נגזר ממפת השמש, יש לנו גם מזל משני, מזל הירח. מזל זה נקבע לפי המיקום של כוכב הירח על המפה האסטרולוגית, ביום בו נולדנו. אז מה אומר מזל הירח תאומים?

דברנים ומלאי מחשבות

אלו מאיתנו שנולדו במזל הירח תאומים נחשבים אנשים שמדברים, בוא נאמר, המון. לא תראו אותם נמצאים רגע אחד בדממה, או בלי מישהו שמקשיב להם בצד השני. בין אם זה מכשיר טלפון או בן אדם שניצב ממול, תהיו בטוחים ששצף הדיבור לא יחסך מהם. נוסף על הדיבור הנמרץ גם הראש שלהם לא מפסיק לעבוד שעות נוספות. יש לאנשים אלו המון רעיונות ורגשות עוצמתיים שלפעמים מתנהלים בשלום בתוך הראש שלהם, ולפעמים מתנגשים ומציפים אותם. אפשר להשוות אותם לרכבת דוהרת במעלה המסילה, כזו שמעמיסה מטען אדיר של יצירתיות מנטלית ללא הפסקה.

via GIPHY

 

פעלתנות ואנרגיות אדירות

אנשים בעלי מזל ירח תאומים לא באמת יכולים לשבת בשקט. הם מאוד אקטיביים ונוטים לעסוק בכמה דברים באותו זמן. הם אוהבים את האתגר של לתמרן בין כמה נושאים יחד, ולהגיע לתוצאות חיוביות למרות הקושי והעומס. חוסר המנוחה שלהם בא לידי ביטוי גם באי שקט פנימי, כזה שדורש כל הזמן תעסוקה וגירוי חיצוני. לרוב הם יכולים להתעצבן בקלות אם משעמם להם, והם תמיד ירצו להיות בתנועה ולא לעמוד במקום. אנשים אלו נוטים גם לעבור מקום מגורים באופן תכוף יחסית, לקפוץ ממקום למקום ולנסות למצוא רגיעה שלא באמת מגיעה אל תוך הנפש שלהם.

via GIPHY

 

אנשי שיחה מרתקים

אם אתם רוצים לנהל שיחות עמוקות אל תוך הלילה ולחוות אינטרקציה מעניינת ורבת מחשבה, פשוט דברו עם אנשי מזל ירח תאומים. התקשורת איתם חריפה ומקדמת, יש להם גישה מאוד קריאיטיבית בכל הנוגע לפתרון בעיות, והם תמיד מפתיעים עם היכולת שלהם להביא משהו חדשני לשולחן. מה שכן, אתם חייבים לשמור על ריכוז גבוה על מנת לעמוד בקצב הדיבור שלהם, כיוון שהם נוטים לשלב בין נושאים ולקפוץ מעניין לעניין כמו ארנב בשדה. בנוסף, בני מזל זה אוהבים לשמור על קשרים חברתיים טובים ועושים מאמצים כדי לא להתנגש עם אף אדם. הם ניזונים מאנרגיה חברתית אקטיבית לכן תמיד תוכלו למצוא אותם משתתפים בארועים, מסיבות, מפגשים מלאי אנשים וקהל רחב. מבחינה מקצועית אלו אנשים חרוצים שתמיד שואפים להגיע לתוצאה הטובה ביותר, בכל פרויקט עליו הם אמונים. בנוסף, הם חייבים לקחת הפסקות מרובות בין משימה למשימה על מנת להרגיע את הקדחנות של המוח שלהם. לכן הם אף פעם לא יסרבו לחוויה כיפית שתעורר בהם אנרגיות חיוביות ותניח את דעתם.

via GIPHY