איך להבין אישה בת מזל דגים?

לצאת עם אישה מזל דגים

אישה בת מזל דגים היא אינטואיטיבית להפליא. כבר בפגישה הראשונה, היא תדע האם שווה לה לבזבז עלייך את זמנה. היא רגישה מאוד לצרכים של אחרים ולכן, לעתים זה עלול להיות יותר מידי להתמודד בשבילה והיא עלולה להרגיש את הצורך לברוח. אתה עלול למצוא אותם מתחבאת בחדר חשוך עם ספר או שקועה שעות לבדה מול הטלוויזיה בניסיון לחסום את שאר העולם. היא חייבת את האופציה הזו, להימלט מהכל, בשביל לשמור על שפיות דעתה. צורות נוספות של אסקפיזם שמאפיינות את מזל דגים הן האלמנט הרוחני. מאוד יכול להיות שהיא מתעסקת ביוגה, מדיטציה, טכניקות הרפיה או אפילו אמונה דתית חזקה. בגלל הצורך לברוח מהעולם הממשי, לרוב למזל דגים יש חיבור עמוק מאוד לרוחניות. 
דגים הוא הבית השניים עשר בגלגל המזלות. הוא מייצג את התת מודע ואת הסודות העמוקים. הפלנטה השליטה של המזל היא נפטון, כוכב הלכת של הדמיון, האשליה, אסקפיזם ומוזיקה. סביר להניח שהגברת שלך היא טיפוס מאוד מעופף ולרוב תתפוס אותה חולמת בהקיץ. כמו כן, סביר להניח שהיא בעלת כישרון מוזיקלי כלשהו, בעלת קול נהדר או מנגנת בכלי נגינה כלשהו. אם לא, אז היא רוכשת אהבה והערכה חזקה לאנשים שעוסקים בעיסוקים הללו, אם במקרה אתה אוחז בכישרון מוזיקלי, אין דרך קלה יותר מזו לתפוס את תשומת ליבה והערכתה מלהציג בפניה את כישרונך. אם תקדיש לה שיר, בסיומו היא כנראה כבר תהיה מאוהבת.

via GIPHY

 

בת דגים מאוהבת

כאשר ילידת המזל מאוהבת, היא חיה בחלום רומנטי. היא מאמינה, באמת ובתמים בכל ליבה, שהיא הנסיכה מהאגדה הקסומה האהובה עליה מימי ילדותה. היא זקוקה לבן זוג חזק כדי לקרקע אותה ולשמור עליה כדי שלא תתעופף רחוק מידי. אלא אם כן משתקף אחרת בתרשים הלידה שלה, סביר להניח שהיא מבלה את רוב זמנה בדמיונות וחלומות בהקיץ, והנטייה הטבעית הזאת מתגברת אלפי מונים כאשר היא מאוהבת.
היא אוהבת מאוד, מרעיפת חיבה, משקיעה בבן זוגה ואמא מופלאה. היא נדיבה ונותנת את כל כולה לאהובים עליה. אבל עליך לזכור ולכבד את הצורך שלה להתנתק מידי פעם ולבלות זמן מסוים לבדה. זה קריטי בשבילה בכדי לשמור על האיזון הנפשי והגופני שלה. אם אתה תמלא את תפקידך בלהיות הרגליים המוצקות על האדמה אתה תגלה בה ידידת אמת ושותפה מופלאה לחיים.

via GIPHY

 

בנות מזל דגים מפורסמות: אליזבת טיילור, גלן קלוז, פאולה זאן, ז'אן הארלו, פאטי הרסט, דרו ברימור, ליזה מינלי, ונסה וויליאמס, צ'לסי קלינטון, יסמין גיא, אריקה באדו, סינדי קרופורד, אווה לונגוריה.

אישה מזל דגים - למה היא כל כך רגישה?