איך להבין אישה במזל תאומים?

אישה בת מזל תאומים היא ללא ספק טיפוס מיוחד וכריזמטי. בואו להכיר אותה קצת יותר ולנסות להבין סוף סוף מה עובר לה באמת בראש:

לצאת עם אישה מזל תאומים

גברת בת המזל ללא ספק אוהבת ליהנות. היא דברנית, אנרגטית ולעתים יכולה להידמות אפילו לטיפה מטורפת. היא אומנם עלולה להיראות טיפה מעופפת, אך אנחנו מבטיחים לך שהיא ממש לא. כוכב הלכת השליט של מזלה, מרקורי, לא משאיר לה ברירה אלא להיות תקשורתית ואינטליגנטית להחריד. 
בת המזל משתעממת בקלות רבה, במקרים קיצוניים היא עלולה אפילו לבגוד בבן זוגה אם הוא לא עומד בקצב המהיר שלה ובדרישות הגבוהות שלה לאהבה פיזית ולרמה אינטלקטואלית. 

via GIPHY

 

בת תאומים מאוהבת

אם הצלחת למשוך את תשומת ליבה של בת מזל תאומים, ואכן לא מדובר במשימה פשוטה כלל ועיקר, תגלה שכשהיא מתאהבת, היא מתאהבת בכל ליבה. היא פלרטטנית מטבעה ולכן היא יכולה להידמות חצופה או לא מעוניינת, אך לרוב לא כך המצב. 
המראה האסתטי שלה והקסם מלא האופטימיות שלה הופך אותה למושכת מאוד בעיני גברים. היא אוהבת חברה לכן תדאג לספק לה לוח זמנים עמוס ומלא תכניות ואירועים, בעיקר כאלה שמשלבים אנשים אחרים והרבה מהם.  
היא הפרפר החברתי האולטימטיבי, לכן אירוע צדקה או הופעת בכורה ירשימו אותה מאוד.
יש לה חוש הומור נפלא והיא שנונה להפליא. כל עוד היא מאושרת, אתה תמצא את זמן הבילוי איתה מענג להפליא. אם התאום המרושע מופיע, היא עלולה להיות בלתי נסבלת ובלתי נשלטת. נשים בנות המזל המבוגרות יותר, נוטות לשלוט בתכונות הזו בצורה טובה יותר מהצעירות.

via GIPHY

 

בנות מזל תאומים מפורסמות

אנה קורניקובה, ברוק שילדס, אליזבת הארלי, בר רפאלי, ניקול קידמן, אלניס מוריסט, היידי קלום, ג'ודי גרלנד, מרלין מונרו, אנה, ביאטריס בארוס, התאומות של אולסן, הלן האנט, נעמי קמפבל, אן היצ'ה , אנג'לינה ג'ולי,קורטני קוקס,הלן קרטר.

via GIPHY