הורוסקופ לתאריך 03/03

ההורסקופ היומי ליום שבת ה- 03/03/18.

בחרו את המזל בו נולדתם וגלו מה צפוי לכם היום על פי הכוכבים : 


יתכן ובשבת הזו מה שתצטרכו יותר מהכל, הוא פשוט מישהו שיקשיב לכם. בדרך כלל אתם נמנעים מלחשוף את מעמקי הנפש שלכם אך היום אתם חשים צורך חריג לקבל תמיכה מאדם קרוב. אל תהססו לשבת ולנהל שיחה מלב אל לב.

יום מלא הפתעות ממתין לכם היום ואתם מרגישים ציפיה באוויר לחוויות שיקחו אתכם להרפתקאות מלאות עניין.
היו זהירים בכל הנוגע למצב הגופני שלכם היום, כיוון שאינכם בקו כושר שיא. אל תעשו דברים שיאמצו אתכם יתר על המידה, אלא הקשיבו לגוף שלכם ונסו לזהות סימני אזהרה.
השבת הזו הולכת להיות יחסית רגועה עבורכם. מלאה במשפחתיות חום ואהבה. נסו לשכוח מענייני העבודה והפרנסה בשבת הזו ופשוט תנו מנוחה למוח שלכם. אתם תצטרכו אותה לקראת חודש פברואר.
יתכן ותרגישו עצבניים יותר מהרגיל היום, בצורה בה תגרום לכם להיות חסרי סבלנות ומעט תוקפניים. זכרו שאין שום סיבה להוציא תסכול על האנשים הקרובים אליכם, רק בגלל שאתם חווים עניין מעיק עם עצמכם.

היום אתם תעמדו תחת מבחן הסתגלות, כאשר חדשות על שינוי קרוב יגיעו אל אזניכם. בדרך כלל אתם מנסים לזרום עם הדינמיות של החיים, למרות הקושי בהתמודדות, לכן הסתכלו קדימה וקבלו את הכל באהבה.
הבגרות הנפשית שלכם לא תמיד באה לידי ביטוי כיוון שהרבה פעמים אתם נאבקים עם אמוציות חזקות. קשה לכם לשלוט על הרגשות שלכם אבל ישנם רגעים בהם אתם מפתיעים את עצמכם עם החוזק שלכם.
העצה המומלצת עבורכם היום היא להיות בטוחים שאתם מבינים את מושג הגבולות, בכל הנוגע לאנשים אחרים. אל תרשו לעצמכם להיכנס לתוך נבכי הנפש שלהם אם הם אינם מתירים זאת באופן רצוי, כיוון שאתם יכולים לגרום לפגיעה ונזק להמשך.
המצב הכלכלי שלכם אינו מזהיר ואתם מבינים שאתם צריכים לשנות כיוון מחשבתי. ההגיון הוא תמיד מה שמוביל את הדרך שלכם, לכן אל תחששו מלנסות כיוון מעט אחר, על מנת לקבל תוצאה חיובית יותר.

תחושה מרדנית מלווה אתכם היום ואתם חשים את הרצון לפרוץ גבולות של שיגרה. אין לכם בעיה לקום וליזום פעילות מעניינת השבת, גם אם אנשים אחרים לא ממש ששים להצטרף אליכם. היו נאמנים לעצמכם ופעלו באופן עצמאי.
דילמה מסויימת מטרידה אתכם לאחרונה ואתם מסיקים שהגיע הזמן לסיים את ההתלבטות בעניין. אל תתנו לעצמכם להתחבט אל מעבר לרגע קבלת ההחלטה, כיוון שאתם יודעים בתוך תוככם מה אתם צריכים לעשות.
נראה כי תחושה פסימית מטרידה אתכם היום, באופן מאוד שונה מהלך הרוח הרגיל שלכם. יתכן וביליתם יותר מידי וכעת הגוף והנפש מאותתים לכם להוריד את הקצב ולהרגע. אל תלכו איתו ראש בראש, מנוחה היא דבר חשוב מאין כמוהו.