מזל תאומים? גלו על עצמכם דברים שלא ידעתם

מרוקרי, כוכב הלכת השליט של מזל תאומים היה שליח האלים במיתולוגיה הרומית (הרמס במיתולוגיה היוונית). מלבד תפקידו כשליח האלים, פטרון הרופאים הסוחרים, הסופרים, הנוודים וגם מגן הגנבים. אולי זו הסיבה שבני מזל תאומים תמיד נמצאים בדרכים. 
הם תמיד להוטים ללמוד דברים חדשים ולחוות את הדברים השונים שהם רואים. הם ידועים כשובבים וסקרנים מאוד. הם מאופיינים ברצון ללמוד כל פרט ספציפי וקטן ככל שיהיה על נושא מסוים שמשך את תשומת ליבם.
אנשים שנמצאים תחת הסימן האסטרולוגי הזה פשוט לא מפסיקים לדבר, והם גם ממש טובים בכך. לחלקם יש תשוקה עזה וכישרון טבעי ללמידת שפות זרות. הם מאוד מוכשרים ובשל כך אנשים נוטים לאהוב אותם.
לעתים קרובות הם מושא לריכולים, בדומה לבתולות ועקרבים. הם חיים את החיים במלוא העוצמה ובדרך הייחודית שלהם ולכן מעוררים קנאה, וקנאה תמיד מעוררת רכילות.

הצד הרגשי של מזל תאומים

בני המזל נוטים לשפוט אנשים על פי הדרך שאותם אנשים נוהגים בהם. לכן לעתים נוצר אצלם רושם שלילי כלפיי אדם ללא צדק וזה עלול להוביל להרבה בעיות ומתחים במערכות יחסים שלהם איתם. 
אתם אף פעם לא תראו מזל תאומים מדוכדך או חסר מוטיבציה, בעיקר אם אתם לא קרובים אליהם. הם מראים את הצדדים האלה בעצמם רק לקרובי משפחה או חברים מאוד קרובים. הסיבה לכך היא שהם אוהבים ליצור רושם שהם לא מתוחים, נפלאים ומאושרים.
לאנשים שנולדים תחת סימן אסטרולוגי של מזל תאומים יש אנרגיה אינסופית ולכן אנשים אוהבים להיות סביבם כל הזמן. יש להם גם את היכולת להסתגל לכל מצב שהם נתקלים בו.
בני המזל שונאים להירגע ולצפות בחיים עוברים; הם רוצים לדעת הכל על העולם ועל האנשים שסביבם. הם תמיד רוצים להיות מעורבים בכל דבר, מה שיכול לפעמים להפוך אותם לחטטנים למדי. 
הם אוהבים להשתתף במפגשים חברתיים כי הם אוהבים לתקשר עם אנשים אחרים. זו הסיבה מדוע מזל תאומים ידוע בתור המזל החברותי ביותר. הדבר הטוב ביותר בהם הוא שנושאי השיחה שלהם תמיד עניינים ורלוונטיים לצד השני. 
הם אוהבים לשתף אחרים במחשבות ובידע שלהם ולכן לרוב הם נתפסים כאנשים חכמים מאוד שיודעים הכל על הכל.

via GIPHY

 

מזל תאומים וקריירה

בני המזל נוטים לעשות משימות רבות במקביל, בעיקר כשהם ממהרים. הנטייה הזו עלולה לגרור למשימות שלא בוצעו עד הסוף ובעיות לאורך הדרך.
לכן הם צריכים ללמוד איך להתמקד רק בנושא אחד ולהשלים אותו בהצלחה. יש להם את היכולת להיות יצירתיים ולכן יש להם את האפשרות להצליח בפרויקטים מסוימים, כשהם מתמקדים בהם.
בני מזל תאומים מעולים בניהול, ולא חסר מנהלים שנולדו תחת הסימן שמש הזה. הם יודעים להפעיל צוות עובדים גדול ולהתאים כל משימה לאדם המתאים ביותר.
יש להם גם את הנטייה להיות אנשי מכירות גדולים כי הם אוהבים לתקשר עם סוגים שונים של אנשים, מה שמאפשר  להם למכור את כל מה שיש להם ביד. מניפולציה ושכנוע הם ללא ספק הכוס תה שלהם. 

via GIPHY

 

אז נדלקתם על מזל תאומים מה עכשיו?

אם מישהו ממזל תאומים כבש את לבכם, הדרך הטובה ביותר לליבו היא באמצעות דיבור. אבל אתם לא יכולים פשוט לפטפט על מה שעובר לכם בראש. אתם צריכים למצוא נושא שיעניין את בחיר לבכם ויתפוס את תשומת ליבו. 
הם רוצים מישהו בעל ידע מספיק רחב כדי לדבר על חדשות מעניינות. אנשים בני מזל תאומים הם מאוד ידענים ואינטליגנטים. אל תהססו ללמד אותם דברים חדשים כי הם יעריכו את זה מאוד.
בשביל למשוך אותם אתם צריכים להיות נאמנים וכנים מאוד. אם תשברו את אמונם אפילו פעם אחת, אתם כנראה לא תצליחו להחזיר את המצב על כנו.

via GIPHY

 

לצאת עם מזל תאומים

לצאת עם בת מזל תאומים יכול להיות קסום, אבל אל תפגעו אם התנהגותה היא חברותית ולא מחייבת. אם אתם לא מהטיפוסים שאוהבים דייטים רומנטיים, קיטשיים ודביקים, סביר להניח שמצאתם את הבחורה המושלמת בשבילכם. 
אך כמובן כמו כל אישה, אתה צריך לגרום לה להרגיש אהובה ויקרה ולטפח את מערכת היחסים שלכם. אתה צריך לגרום לה להבין שהיא האחת והיחידה בשבילך, אחרת, היא מהר מאוד תמשיך להרפתקה הבאה שלה.
הסימן הטוב ביותר לרגשות החזקים שלה כלפייך הם גילויי קנאה. בת מזל תאומים אוהבת קנאית מאוד. זה ללא ספק מאמץ לא פשוט לצאת איתה, אך אם תתמיד ותתאמץ תגלה שזה שווה כל טיפה של מאמץ שהשקעת.

גברים שנמצאים תחת סימן אסטרולוגי של מזל תאומים ידועים בהיותם הרפתקנים, דברניים, חכמים ומצחיקים מאוד. אם את מתכוונת להישאר איתו לזמן ארוך תוודאי שיש בך כמות אנרגיה מספקת בשביל לעמוד בקצב שלו.
הרבה נשים אוהבות גברים תאומים בגלל ההתלהבות שלהם כשמדובר בחיים. אבל עלייך להימנע מרוכשנות יתר כלפיו, כי הם לא מסוג הבחורים שאוהבים להיות מוצמדים על ידי כללים של נשים. יש לו גם את היכולת ואת התשוקה להשתמש במילים לשכנע אותך בכל מה שהוא ירצה.