מזל סרטן: נעים מאוד להכיר!

מי אתה מזל סרטן ?

סרטן הוא אדם בעל לב ענק ונפש עדינה. הוא מתהדר בתכונות אופי רבות שמציגות בפנינו אדם המחצין אהבה, והרבה ממנה. הוא מתאפיין ביכולת טיפוח אדירה ששמה את האנשים שהוא אוהב במקום הראשון, כאילו הוא מטפל בהם כילדים הדורשים תשומת לב מוגברת. הוא מאוד אומנותי, בעל קסם אישי שאי אפשר להתעלם ממנו, חושני ומלא תשוקה. יש בו צד שאינו יודע להגיע להחלטה באופן ממוקד ומהיר, לכן הרבה פעמים קשה לו להתמודד עם מצבי לחץ. הוא מאוד קנאי לפרטיות שלו וזה נובע מהחשש שלו להיפגע. מזל סרטן מכוון עצמו תמיד לפי חשיבות של משפחתיות וביתיות בחייו, כאשר הבית הוא הסביבה בה הוא מרגיש הכי בטוח.

via GIPHY

 

אהבה וזוגיות

מזל סרטן הוא לב אחד גדול, הוא מאוד מגונן על מי שהוא אוהב ונותן מעצמו מבלי לסייג. יש בו רגישות עצומה שגורמת לו להקריב עצמו הרבה פעמים, גם אם הוא לא מקבל את אותה הדדיות כלפיו. יש לו מצבי רוח קיצוניים ולכן לא תמיד קל לחיות לצידו, אך הוא מפצה על כך עם המון אהבה ודאגה לבני הזוג שלו. יש לו נטיה לתלותיות ורצון להיות כל הזמן עם החצי השני, לכן לעיתים זה מחצין ניזקקות מסויימת. הוא תמיד יעדיף לבלות עם בני הזוג בבית, יותר מאשר לצאת לבלות בחוץ. 

via GIPHY

 

המזלות שהכי מתאימים להיות איתו בזוגיות :

שור

השילוב בין שור לסרטן משלב בין 2 יצורים מלאי תשוקה לדברים יוקרתיים ואניני טעם. מזל שור נוסך בטחון על מזל סרטן ומסתדר איתו כיוון שהוא לא עקשן כמוהו. סרטן מרכך את העקשנות של מזל שור עם רכות הנפש הנעימה שלו.

עקרב

השילוב בין עקרב וסרטן יכול להישמע קצת מוזר, כיוון ששניהם מזלות מאוד קיצוניים אחד לשני, אך אולי בדיוק בגלל זה הם נמשכים אחד לשני כל כך. מזל סרטן נמשך לנוכחות החזקה של עקרב ומזל עקרב נמשך לכנות הגדולה של סרטן.

דגים

השילוב בין שניים אלו הוא שילוב עדין. שניהם מאוד סוערים ברגשות שלהם ונכנסים לעומקי נפש חסרי תחתית. שניהם מאוד יצירתיים ומשיקים ביכולות הקריאיטיביות שלהם באופן מושלם.

בתולה

שני מזלות אלו אוהבים להתכרבל אחד עם השני, זה נותן להם תחושת בטחון ורכות שיוצרת עדינות, כזו שמשרה אוירה מנחמת לכל אחד מהמזלות. סרטן חייב עדנה כדי לא להיפגע ואילו בתולה חייב עדנה כדי לרכך קצת את האופי הרציני והביקורתי שלו.

גדי

השילוב בין שני מזלות אלו יוצר תמיהה כיוון שהם שונים בתכלית אחד מהשני, אבל זה רק טבעי שמזל סרטן מושך את הגדי למקומות אישיים ונעימים יותר מאשר חומרת הסבר המאפיינת את הגדי. ומאידך, הגדי מקנה לסרטן תחושת משפחתיות והוקרה.

איך מזל סרטן מחזר אחר מושא ליבו?

הכי קל להבחין מתי מזל סרטן מעוניין במישהו. הוא מאוד רומנטי כלפיו ורוצה ליצור איתו חוויות שממלאות את הלב והבטן. הוא ישמח לבשל עבור הצד השני ארוחות מושקעות וללכת למסעדות טובות, הוא יפתח את ליבו בפני אותו אדם, הוא ירצה להכיר לו את בני המשפחה והחברים ולחלוק איתו רגשות עמוקים.

via GIPHY

 

מה דוחה אותו?

המוניות, מחנק, חוסר סדר, חוסר סימפטיה, שקרים, חוסר הערכה, ביקורת, חוסר כנות, ציניות שמטרתה להעליב, בוגדנות, אנשים שמשחקים ברגשות של אחרים.
בנינו, אם יצא לכם להיות בזוגיות עם מזל סרטן, אתם תועלו על כס המלכות. הוא יתייחס אליכם כאוצר ויעמוד מאחורי הרגשות העוצמתיים האלו עם מעשים מלאי מסירות ואהבה.