מאזניים: הצד האפל

נכון, מזל מאזניים נחשב אחד המזלות הנוחים והנעימים ביותר בגלגל, זה שתמיד יעדיף להגיע לאיזון המושלם ולא להיכנס לריבים. מאזניים תמיד ישאף לבאלאנס, שלווה בין כתלי הבית והסביבה היומיומית. אבל, תופתעו אולי לגלות שמזל זה מכיל בתוכו צד קצת פחות סימפטי, כזה שבין רגע יכול להפוך להתקף זעם בלתי נשלט.

via GIPHY

 

שקט במחיר שקר

כן כן, בגלל שמאזניים רוצה כל כך להגיע למצב של שקט ואיזון, הוא לא יבחל באמצעים על מנת להשיג זאת. גם אם הוא יצטרך לשקר, לרמות, לתמרן ולהשליט את המניפולציה שלו כדי להגיע למטרה – לא תהיה לו בעייה מוסרית לעשות זאת. מזל זה יכול להחצין חביבות וכנות בציבור, והכל עם חיוך גדול שמלווה כל הבעה. אבל, זה יכול להיות חיוך שמכסה על תחושות קיצוניות לגמרי, כאלה שמסתירות מתח נפשי גדול שמתאפק לא לפרוץ החוצה. לכן, אם אתם רוצים להיות על הצד הטוב של מזל מאזניים, תמיד זכרו שאם תדחקו אותו לפינה הוא לא ישאר חייב. יש בו אמת פנימית נחושה שלא מאפשרת לו פעמים רבות לראות את הדברים מנקודת מבט אחרת. ההגיון שלו הוא שלו בלבד, וגם אם תנסו להציג לו את הדברים באופן הגיוני, זה לא אומר שהוא יטה להבין אתכם. להיפך, יתכן והוא רק יראה שהוא מבין אתכם, כלפי חוץ, אבל בתוך תוכו גלגלי השיניים יעבדו לגמרי אחרת.

via GIPHY

 

 

בדידות היא לא אופציה

התחושה הכי גרועה שיכולה ללוות את מזל מאזניים היא תחושת הבדידות, הוא פשוט לא יכול להתמודד איתה מבלי להיכנס לפינות אפלות של הנפש. הוא ישר מרגיש מרוקן וחסר אנרגיות, כאילו אין טעם לשום דבר אם אין מי שיחלוק זאת איתו. אם הוא מרגיש לבד ואין לו איך לפרוק את התחושה הזו, מזל מאזניים ינחם את עצמו בבינג' של אלכוהול, אוכל וממתקים. הצורך שלו בסיפוק מהיר ומיידי לוקח אותו הרבה פעמים למקומות של אכילה רגשית ותסכול שמגיע לצד זה.
דבר נוסף שמאפיין את מזל מאזניים הוא עניין ההרגל. כן, מזל זה חי שגרה שמבוססת על הרגלים, כיוון שכך הכי נוח לו לנווט את העניינים סביב. אבל, לרוב הוא מוצא עצמו נוחת להרגלים לאו דווקא חיוביים, שמעמיקים את תחושת הניכור והבדידות. יש לו גם נטייה לדבר על עצמו המון, כיוון שכך הוא מייצר אינטרקציה עם האנשים בקרבתו, דבר שמחזק אותו ומעלה את הבטחון העצמי שלו. מה שכן, זה יכול לבוא על חשבון אחרים, כי לרוב הוא פותח בשיחה וממשיך במונולוג, כשכולם צריכים להיות קשובים בלי יוצא מהכלל...

via GIPHY

 

ככה זה כשאתה מזל כזה ייחודי, הטוב והפחות טוב נלחמים אחד בשני כל פעם מחדש.