מזוגיות ועד קריירה: כל הדברים שלא ידעתם על מזל דלי

בדיוק כמו בני מזל דלי: תומאס אדיסון, מאט דילון, ג'ניפר אניסטון, כריסטי ברינקלי וקופרניקוס עצמו, ילדי המזל ידועים בתור המנהיגים של המילניום החדש. הם הקובעים של הטרנדים והמגמות של העתיד.
הם מרגישים לעתים לחץ לשנות את עצמם, בייחוד כשמדובר בערכים האישיים שלהם ובדברים שעושים אותם מאושרים. 
הם מעדיפים התעמקות פילוסופית וחשיבה על פני רוטינת עבודה יומיומית משמימה ולכן אין זה פלא שרבים מהמדענים והממציאים הם ילידי המזל הזה. הם מלאי תשוקה לחקור את כל המנעדים השונים של המצב המנטלי והרגשי של האנושות. 
ילידי המזל נוטים להיות מעורבים בארגונים ועמותות שונות מכיוון שהם מוצאים חשיבות רבה לעזרה לנזקקים ולשינוי ופיתוח התרבות בה הם חיים. יש להם את היכולת המופלאה לשמור את הרגשות והתחושות שלהם על מי נוחות בכדי להימנע מהשפעה או הפרעה לתכניות בהן הם מעורבים. 
מנגד, בני המזל ידועים באופיים הנוח והחברותי ולכן הם לרוב מושכים אליהם אנשים רבים. אלו שזכו בחברותם של בני המזל יגלו שהם חברים נאמנים מאוד.

הנפש של מזל דלי

בני המזל נוטים לשמור לעצמם את התובנות שלהם לגביי החיים. יש להם אופי סקרן ומלא תובנות ולרוב הם יצפו בשקט בהתנהלות של האנשים סביבם ויסיקו מסקנות לפי התצפיות הללו על אופים של האנשים בקרבתם. השיח שלהם הוא בדרך כלל מאוד אובייקטיבי וכזה ששם את הרגשות בצד. לפעמים, התנהלות כזו עלולה לפגוע בבן שיחם מכיוון שהוא ירגיש שהם מתעלמים מהרגשות שלו, אך אין להם כוונה כזו כלל וכלל.
ילידי המזל נוטים להיות מנותקים מאוד מהרגשות שלהם. זה לא אומר שהם אפתיים וחסרי רגש, הם פשוט חושבים שהרעיונות שלהם חשובים יותר מסערת הרגשות שהם מרגישים לעתים קרובות.
הם נפגעים מאוד כשמישהו לא מסכים עם הרעיונות והערכים שלהם, אך למרבה המזל הם מונעים אינטלקטואלית ולא רגשית ולכן לרוב יסלחו וישכחו מהר מאוד.
לפעמים הם תוהים לעצמם, למה הם כה שונים מאחרים מבחינה רגשית. הם נוטים לחשוב שמשהו בהם לא בסדר או חסר. זו הסיבה שלעתים הם מתבודדים לתקופה ארוכה ולא יוצרים קשר עם הסובבים אותם.
תכונת האופי הזו היא הסיבה העיקרית לבעיות זוגיות אצל בני המזל. בני זוגם מרגישים עזובים ולא רצויים בתקופת ההתנתקות שלהם. הדלי עלול להרגיש שהוא פשוט לא מסוגל לנהל מערכת יחסים רומנטית ושסופו יהיה להיות בודד עד אחרית ימיו, אך לרוב ביטחונם העצמי מתחדש לאחר התקופה הזו והם חוזרים לעצמם.

via GIPHY

הקריירה של מזל דלי

בדרך כלל, בני המזל מעדיפים להתעסק במה שגורם להם להרגיש מועילים. למעשה, הם רוצים להיות שימושיים ככל הניתן ולעתים קרובות זה מעורר פליאה באנשים אחרים. 
הם מתאימים להפליא כפסיכולוגים, פוליטיקאים ועובדים סוציאליים. הם הוגי דעות טבעיים, לכן הם נוטים ליצור תיאוריות ורעיונות גדולים. הסקרנות הטבעית הופכת אותם לחוקרים מופלאים ששואפים לגלות דברים שיקלו על קיומו של המין האנושי. 
הם אוהבים לייצר תכניות ורעיונות ועם האופי הנחוש שלהם לרוב הם גם מצליחים להגשים אותן. החיסרון היחיד שלהם הוא הנטייה להתמהמה עם הפרטים הטכניים הקטנים שכלולים בהתעסקות היומיומית בפרויקט שלהם. בני המזל חייבים מזכיר שיארגן להם את סדר היום והבלאגן בראשם בין אם למטרות אישיות או למטרות עסקיות.

via GIPHY

דלי ומשיכה

ילדי המזל אוהבים להצטרף בשביל הכיף, לקרבות מילוליים בשיחות על נושאים לא עמוקים מידי. אך כדי שתוכלו באמת להבין אותם, צריך להתחבר לתודעה הפנימית שלכם. אתם צריכים להבין שהמוח שלהם משתוקק לאתגר, לכן בשיחות איתם מומלץ לתפוס את תשומת הלב הראשונה שלהם. 
אחד התנאים החשובים ביותר כדי למשוך דלי אליך הוא היכולת לנהל שיחה במשך שעות. אם אתם לא מאלה שיש להם את הזמן והכוח לדון במשהו לאורך זמן, עדיף שתפנו את מאמציכם לכיוון אחר.  כדי שדלי באמת ימשך אליכם אתם צריכים להשקיע בשיחות ארוכות אל תוך הלילה.
הדליים מאוד אוהבים לטייל ונחשבים להרפתקניים. אם אתם רוצים למשוך ולהשאיר אתכם בן מזל כזה, אתם צריכים לחשוב על רעיונות והצעות לטיולים והרפתקאות כדי שהוא לא ישתעמם לצדכם. אך אם אתם מתקשים למצוא רעיון לטיול או חוויה, פשוט תשאלו את הדלי שלכם. אתם תופתעו לדעת איך הם מתכננים הכל באופן מיידי.
הקפידו להישאר תמיד מוכנים כי גם הם משנים את התכניות שלהם באותה המידיות שהם יוצרים אותן. כמו כן, אם אתם מעוניינים במזל דלי, תשתדלו להימנע מנדנודים ותלונות כי הם פשוט לא מסוגלים לשמוע אותן לאורך זמן.

via GIPHY

דלי וזוגיות

נשים ילידות המזל הן מאוד עצמאיות בתוך מערכות יחסים. הן שונאות להסתמך על בני זוגן כי הן מרגישות חסרות תועלת אם הן עושות זאת. הן גם מאוד הרפתקניות, חכמות ומשעשעות כשהן בסביבת האנשים שהן אוהבות. אתה לא תתפוס אותן בהתקף של קנאה כי הן פשוט לא הטיפוס הזה. הן גם מאוד אוהבות להפתיע את בן זוגן והן מתרגשות מאוד כשהפרטנר שלהן משקיע בהן. כבוד הוא מאוד חשוב לבנות המזל אז אם אתם הטיפוס שלא יודע להתנהג במלוא הכבוד והערכה לנשים, אין לכם מה לחפש אצל בנות המזל. אתם צריכים להימנע מלגרום להן להרגיש שהן מחויבות למשהו כי הן פשוט שונאות את ההרגשה הזו. הן צריכות מקום לעצמן ולפרטיות שלהן ולמען הצלחת מערכת היחסים, יש להקפיד על שמירה על מרחב פרטי למניעת סיכסוך.
גברים בני המזל הם מאוד תקשורתיים, אם אתן מחפשות להיכנס מהר לתוך מערכת יחסים רומנטית ומחייבת זה ממש לא הבחור הנכון בשבילכן. סבלנות היא המפתח ללב שלהם כי לעתים קרובות מאוד קשה להבין את הרגשות שלהם. לאנשים שנולדו תחת המזל הזה יש נטייה להתאהב מאוד מהר אך גם להפסיק להיות מאוהבים באותה המהירות ממש. צריך ללמוד לקבל גבר בן מזל דלי בדיוק כמו שהוא כי הוא לא ישתנה בשביל אף אחד, וגם הם, כמו בנות המזל שונאים את הרגשת המחויבות למשהו כלפיי בן זוגם. לכן, הקפידו שלא להציב בפניהם תנאים מכיוון שזה רק יהרוס את כל מה שבניתם עד כה. לעומת זאת, אם את מחפשת בן זוג לחיי הרפתקאות, ככל הנראה מצאת לעצמך את השותף האידיאלי.