גבר עקרב: הכריזמטי והמסתורי ולא רק...

מה הרושם הראשוני שעולה לכם בראש כשאתם פוגשים גבר במזל עקרב? בין אם אתם מודעים למאפיינים האסטרולוגיים שלו ובין אם לא, אי אפשר להתכחש לנוכחות העוצמתית שלו שאינה שנויה במחלוקת. מלא תשוקה, הזוי ובולט בשטח, מיני ומפתה באופן חד משמעי. כזה הוא הגבר העוקצני הזה שגורם ללסתות פעורות ועיניים בוהות בכל צעד אותו הוא עושה. אז אילו מאפיינים מוליכים את האישיות שלו, באופן ברור ושלא משאיר ספק?

מסתורין וכריזמה

הסיבה העיקרית למסתורין העצום שבא לידי ביטוי בגבר העקרב היא העובדה שהוא תמיד חשאי ולא חושף על עצמו הרבה פרטים. הוא נשמר לעצמו ופותח את הלב והראש שלו רק בפני מעטים, כאלה שהוא בטוח שיכול לסמוך עליהם בעיניים עצומות. יש לו יכולת לקרוא אנשים כמו ספר פתוח והעומקים הנפשיים שלו מגיעים לרמות מיסטיות של ממש.

תשוקה עזה

אין מזל יותר תשוקתי ממזל עקרב. הוא המאהב מס' 1, הדון ז'ואן שיכול להמיס אנשים במבט חודרני וחיוך מרמז. כשהוא באמת אוהב מישהו, הוא יתן לו את כל כולו, אך לרוב הוא לא מגיע לרמות של אהבה עזה עם כל אחד, אלא משתמש בכושר הגירוי שלו כדי למשוך אנשים לפעול בצורה שהוא רואה לנכון.

via GIPHY

יצרי ואינטיליגנטי

מזל עקרב ידוע בכישורי קבלת ההחלטות שלו, בלי להסס או להתחרט לרגע. למרות שהיצריות שלו מאוד חזקה הוא לא מתפתה לפעול באופן אימפולסיבי בנוגע להחלטות כבדות משקל, אלא תמיד שוקל את כל המידע שמונח בפניו ופועל לפי הגיון מחושב.

מצבי רוח בקטע אחר

כן כן, למרות היכולת של מזל עקרב להחזיק פאסון אל מול אחרים ולהחצין אישיות איתנה ויציבה, הוא מאוד נתון למצבי רוח משתנים וקיצוניים. הוא יכול לעבור מהתלהבות גדולה לתסכול עמוק, כזה שמעוור אותו מזעם או מתחושת עלבון צורב. לא קל להתמודד עם זה כאנשים מבחוץ, אבל חשוב לזכור שבסופו של דבר זה חלק מהייחודיות שלו כאדם גועש ושוצף, מלא תוכן.

שאפתנות ועוצמה

אין דבר העומד בדרכו של מזל עקרב. הנחישות שלו להשיג את המטרה עולה על כל מכשול והוא לא מזיז את העיניים שלו מהמסלול המהיר להצלחה. הוא גם נוטה תמיד להקיף את עצמו באנשים חזקים ומוצלחים בעצמם, כיוון שהוא מתחזק מהנוכחות החיצונית סביבו. מזל עקרב נמשך לכוח, לכן הוא יחבור למזלות איתנים אחרים ויחד הם יניעו אחד את השני לעבר מה שירצו לנכס לעצמם, בלי למצמץ.

via GIPHY

נקמנות

כן כן, זו גם אחת מהתכונות החזקות של מזל עקרב, ואי אפשר להשאיר את זה מאחורי הקלעים. אם מישהו פוגע בו, בוגד בו או משקר לו, כנראה שהוא יחטוף מנה אחת אפיים כי מזל עקרב לא נשאר חייב לאף אחד. אם אתם רוצים להיות בצד הטוב שלו, פשוט תהיו כנים, הוא יעריך את זה יותר מהכל.
 

via GIPHY