ההורוסקופ השבועי לתאריכים: 04/02-10/02

 

גדי

תזהרו עם החלטות גדולות או הוצאות כספיות גדולות יותר ממה שאתם רגילים להוציא במהירות על דברים בדרך כלל. תשקלו את הדברים השליליים שעלולים לקרות בעקבות כך בכדי שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה. למזלכם, אתם מקורקעים מספיק בשביל לדעת לעשות זאת. החיים שלכם מתחילים לקבל תפנית חדשה אך זוהי רק ההתחלה, שינויים ותהפוכות גדולות עוד צפויים לכם בהמשך הדרך.
 

דלי

השבוע אתם תחוו פעילות גדולה הרבה יותר ממה שהייתה לכם בזמן האחרון. אתם צריכים, ללא בושה, להתמקד בעצמכם ובצרכים שלכם. זה צפוי לעשות פלאים לראשכם ורוחכם ולפתוח אותכם לאפשרויות רבות ומגוונות שלא חשבתם עליהן עד כה. השבוע אתם עלולים להרגיש הפרעה קלה בניסיון למקד את האנרגיה שלכם בדברים שאתם מחשיבים כחשובים ביותר בסדר העדיפויות שלכם

דגים

 

השבוע אתם תרגישו שסוף סוף יש לכם את החופש להיות עם עצמכם. המנוחה שאתם כל כך צריכים כבר זמן רב תאפשר לכם להשקיע את האנרגיות שלכם בצורה יעילה לחובות והמחויבויות שאתם יודעים שאתם צריכים לטפל בהן. למרות תחושת הדחיפות להתקדם לעבר העתיד, זה יהיה הרבה יותר יעיל מבחינתכם לקחת רגע הפסקה, לשקול את שיעורי העבר ולהתקדם הלאה בצורה יותר מאוזנת ושלווה. 

 

טלה

השבוע תהיה לכם הזדמנות לפנות בצורה שלווה ומאוזנת לכל הדברים שבזמן האחרון אתם מרגישים שמגבילים אותכם ואתם רוצים למרוד בהם. אם אתם תצליחו לקחת את סדר העדיפויות והתכנון שלכם בחשבון, אתם תגלו שאין באמת גבולות לדברים שאתם רוצים להשיג בעתיד. הבעיה האמיתית שאתם צריכים להתרכז בה זה להחליט במה אתם בעצם מעוניינים.

שור

השפעה של מישהו אחר בענייניכם השבוע תזכיר לכם את המחויבויות שנתתם לאחרים שנדחו או נשכחו מראשכם. כתגובה עלולה להתעורר אצלכם רוח מרדנית כנגד ההבטחות שנתתם והאחריות שמוטלת על כתפיכם, אך עדיף שתשמרו את מהלך הרוח הזה לעצמכם. אם תשקיעו מחשבה בכך, תצליחו למצוא דרכים יותר מעודנות ומתוחכמות להתחמק מדברים שאתם לא רוצים להיות מעורבים בהם.

תאומים

ההבנה שההתחייבויות הקודמות שלכם כללו בתוכם אחריות גדולה הרבה יותר ממה שחשבתם שתאלצו להשקיע תתחיל לשקוע בכם השבוע. אתם צריכים להיזהר שלא להפוך לעבד לנסיבות ולשמור את המושכות בידיים שלכם. תשתמשו בידע החדש שתרכשו בעקבות המאורעות ללמידה איך לשקול את ההחלטות העתידיות שלכם ואיך ללמוד לאזן טוב יותר את ההתנהלות היומיומית שלכם.  
 

סרטן

אתם צריכים להימנע מלהיות נדיבים מידי עם זמנכם עם אנשים אחרים מכיוון שהצד השני בדרך כלל נוטה להתעלם מהצרכים שלכם. בצורה טבעית אנשים שמים את הבעיות שלהם קודם ומראים מעט גמישות כלפיכם. אתם תאלצו לעבוד בשביל לגלות את הכוונות האמיתיות של האנשים סביבכם מכיוון שהן לא יהיו ברורות לחלוטין. השמרניים והרציניים ביותר סביבכם יהיו פתוחים יותר לפשרות בשבוע הקרוב, אם הפתרון שיינתן הוא פרקטי.

 

אריה

יהיו הרבה פעילויות של אנשים אחרים סביבכם ואתם צריכים לוודא שהם לא משפיעים יתר על המידה עליכם ושאתם מצליחים לשמור על סדר עבודה מאורגן. אתם עלולים לגלות שההבטחות שניתנו לכם לא עומדות בציפיות שנתתן להן מלכתחילה. בשביל לשמור על רוח חיובית בשבוע הקרוב תשתדלו להתעסק בתחומים שאתם נהנים מהם אך גם יש לכם שליטה מלאה עליהם.

בתולה

אתם תקלעו למצב שבדיעבד יתברר שיש בפרטים הקטנים שלו הרבה יותר ממה שדמיינתם לכם בהתחלה. זה יהיה אתגר מבחינתכם להבין, מה מתוך הפרטים ניתן לארגן בצורה היעילה ביותר ומה יאלץ לרדת בסולם סדר העדיפויות בהתאמה. אתם צריכים לאפשר לעצמכם את הזמן הנחוץ בשביל לבנות יסודות מוצקים וטובים להמשך העבודה בעניין זה.

מאזניים

משהו או מישהו בלתי צפויים לחלוטין יכנסו לחייכם השבוע וזה צפוי להביא המון אושר והנאה. אל תתפתו להשקיע במשהו כספים או להמר על פרויקט מסוים, החידוש של הנושא יתמוסס מהר מאוד ואתם תבינו שעשיתם בחירה גרועה בצורה אימפולסיבית. בסופו של יום, הדבר החשוב ביותר מבחינתכם השבוע הוא לזכור להתנהל בצורה פרקטית ורגישה לגביי כל הנושאים.
 

עקרב

השבוע אתם עלולים להתפתות לתת את מרב תשומת הלב שלכם לנושאים ועיסוקים שאינם חיוניים לכם. אתם מתחילים להבין שאתם מעוניינים לעסוק בדברים רבים יותר ממה שחשבתם לעצמכם מלכתחילה. למזלכם אתם רגישים מספיק בשביל להבין מה מהדברים הוא קריטי לכם ושאתם לא תוכלו לנהל את כל מה שרצוי בצורה יעילה. לכם יותר מרוב האנשים, קל לחתוך את המיותר החוצה.

 

קשת

יהיו לכם הרבה הסחות דעת השבוע, חלקן יהיו מענגות. עם זאת, אתם צריכים השבוע להתמקד בלשמור על איזון בין הדברים. מצד אחד תהיה לכם הרבה אנרגיה כדי לפעול והרבה חופש בחירה בשביל להשיג את מה שאתם רוצים בו, מנגד אתם צריכים לשים לב לשמור על ערנות כדי להישאר על המסלול אחרת אתם עלולים למצוא את עצמכם מאבדים חלק מהדברים בדרך. 

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?