הורוסקופ לתאריך 04/02

ההורוסקופ היומי לתאריך 04/02/18.

בחרו את המזל בו נולדתם, וגלו מה צפוי לכם היום :


קשר חדש שהתחלתם לאחרונה גורם לכם להסתובב עם חיוך פרוס על הפנים כל הזמן. אתם מתענגים על תחושת ההתחלה המתוקה הזו ורוצים לחלוק אותה עם כל האנשים הקרובים אליכם, וזה פשוט מרים את כל היום שלכם מעלה.

אתם מרגישים שהחיים שלכם נמצאים במין סחרחרת לאחרונה, כאילו כל הפרמטרים לא מאוזנים ואתם חייבים לחשב מסלול מחדש. נסו לפרוט את הדברים לזוגיות, עבודה וחיי חברה, על מנת לטפל בכל אחד באופן ממוקד.
חבר קרוב מבקש מכם למצוא לו פתרון יצירתי למצב איתו הוא מתמודד לאחרונה, ואתם מרגישים מחוייבות להשקיע את מירב המחשבה שלכם בעניין. אתם ממנפים את האמפתיה המיוחדת שלכם ונכנסים לעובי הקורה.
היום שלכם מתנהל באופן קליל ונעים, בלי ויכוחים כאלה ואחרים אליהם אתם נכנסים הרבה לאחרונה. גם כשדברים לא תמיד מסתדרים באופן אליו אתם מכוונים, אתם צריכים לדעת גם להנות מהנועם שמקיף אתכם גם בלי סיבה מיוחדת.
העקשנות שלכם חייבת להתרכך כיוון שכשאנשים לא מסכימים עם דעתכם אתם פשוט מאבדים את אורח הרוח שלכם. זה לא עושה טוב למצב הנפשי שלכם ואתם מעמיסים על עצמכם תסכול מיותר.

הבטחון העצמי שלכם מרקיע שחקים היום ואתם מרגישים כאילו אף אחד לא יכול לעמוד בדרככם לעבר השגת המטרה שהצבתם לעצמכם. יחד עם ההבנה שזהו דבר מעצים, זכרו שאתם צריכים להתנהל בצורה שאינה פוגענית כלפי אחרים.
אתם מרגישים שהיום אתם צריכים לקבל סימפטיה וחמלה מאנשים סביבכם יותר מהרגיל וכי יש בכם איזשהי שבריריות מסויימת שלא מניחה את מחשבותיכם. נסו לברר עם עצמכם מהיכן מגיעות התחושות האלו והעניקו לעצמכם משהו מפנק שיעודד את מצב הרוח שלכם.
הנפש שלכם סוערת היום ואתם מרגישים את הצורך להתרחק מאנשים סביבכם, על מנת לא לומר דברים שתתחרטו עליהם אחר כך. אתם מכירים את עצמכם היטב לכן אל תהססו להתנהג לפי צו הלב שלכם.
המון ארועים מתרחשים בחייכם לאחרונה ואתם מרגישים את העומס משפיע על רמת הריכוז שלכם. גם אם אתם חשים מחוייבים לתמרן בין הכל בעצימות גבוהה, דעו גם מתי להוריד את הקצב.

אנשים אומרים לכם דברים שלא ממש מביאים לכם תחושה של נכונות לגבי עניין מסויים שמטריד אתכם, לכן אל תהססו לסרב לעצתם ופשוט נהלו את עצמכם באופן המוכר לכם. נסיון העבר מלמד כי אתם בעלי אינטואיציה חזקה שלא מכשילה אתכם.
ציניות היא תכונה שמעידה על חריפות מחשבה, אך אם תשתמשו בה יותר מידי אנשים יחשבו שאתם מרירים ולא ירצו להיות בסביבתכם. ההומור שלכם נמדד לא רק באופן סרקסטי, אלא גם בצורה של אופטימיות וחיבה.
זכרונות עבר יציפו אתכם היום ואתם תמצאו את עצמכם שוקעים במחשבות על דברים אליהם אתים חשים געגוע. נסו להתמקד בדברים הטובים שהיו ולא לתת לעצמכם ליפול לעצבות ודכדוך.