התחזית השבועית לתאריכים: 28/01-03/02

 

גדי

אומנם הרבה דברים שמערבים אותכם אישית קורים בזמן הקרוב, אך אתם עדיין מרגישים שזו רק ההתחלה וזה נכון. אתם צריכים להתמקד בצד הכספי החל מתחילת פברואר, בעיקר לגביי כל מה שקשור להוצאות ובזבוזים מיותרים. אירועים מסוימים שיתחילו להתרחש החל מאמצע פברואר ידרשו הוצאות כספים לא מתוכננות ולכן יהיה חכם לדאוג לכך שיישאר עודף כספי בחשבון שיאפשר זאת. 

 

דלי

מרקורי, כוכב הלכת של המחשבה והתקשורת נע לתוך המזל שלכם השבוע והוא ישאר שם עד ל18 בפברואר. הוא נותן לכם הזדמנות מעולה לחשוב על שינויים או החלטות שקשורות לחיים האישיים והרומנטיים שלכם. כוכב הלכת וונוס נמצא במזלכם השבוע גם כן והוא נותן לכם את היכולת לעשות את הבחירות הנכונות מבחינתכם בצורה הרבה יותר מאוזנת ושלווה

דגים

בריחה מהעולם ימשכו אתכם יותר מהכל בשבוע הקרוב. אתם צריכים למצוא זמן ושקט לחשוב עם עצמכם, במיוחד עם כמות הדרישות שבאה לכיוונכם היא גדולה יותר ממה שאתם מסוגלים להתמודד איתה. אל תסכימו לשום דבר לפני שאתם לפחות לא "ישנים על זה" שנת לילה טובה. תזכרו לתת תשומת לב מרובה להשפעות עתידיות שעלולות להיות לכל החלטה לפני שאתם מקבלים אותה.

טלה

השבוע אתם צריכים להתמקד ולהרפות ממחויבויות שאינן משרתות שום מטרה רצינית. ההתעסקות איתן פשוט מונעת מכם להשקיע את הכוחות הנדרשים בעיסוקים מועילים וחשובים הרבה יותר. עד אמצע פברואר אתם צריכים להתמקד בלארגן את סדר העדיפויות שלכם בצורה נכונה ונבונה. חלק מזה יהיה הצורך להתנגד מלחץ של אנשים אחרים לצאת לבילויים. אתם צריכים להתמקד בעבודה קשה השבוע.

 

שור

דברים רבים הולכים להיות מונחים על שולחנכם השבוע. תחת אחריותכם לבדוק עם עצמכם מה מהם אתם יכולים לנהל ולמה אין לכם את הזמן והיכולת המתאימים. אתם צריכים להעריך נכון את הלחצים החיצוניים שמגיעים אליכם מאחרים ולדעת לשחרר את מה שלא מתאים לכם. יכול להיות שיהיה צורך בניהול שיחה רצינית וישירה. אל תתחמקו ממנה, היא קריטית לאיך הדברים יתנהלו בחייכם בזמן הקרוב.
 

תאומים

השבוע אתם תמצאו את עצמכם בורחים מציפיות של אחרים. זו תהיה בחירה טובה מבחינתכם מכיוון שהיא תאפשר לכם לאגור כוחות ולשקול את הצעדים העתידיים שלכם. תקשיבו לעצתו של מישהו מחוץ למעגל ההתרחשויות לגביי המצב. אתם צריכים קודם כל לוודא שאתם מצליחים לנהל את המחויבויות היומיומיות שלכם לפני שאתם מקבלים על עצמכם אחריות שלא בטוח שתוכלו לעמוד בה בצורה הנדרשת. 

סרטן

תזכרו מה ההבטחות שניתנו לכם בשבועיים האחרונים כי דברים רבים עלולים להתחיל להיעלם כשאלו שהבטיחו את אותן ההבטחות יהפכו להיות חשאיים יותר ויותר. אל תתנו לאחרים להסיח את דעתכם בבילויים והסחות דעת קלילות במקום לומר לכם דברים בצורה ישירה. תדרשו לקבל תשובות ברורות לגביי דברים שעומדים על הפרק כרגע. תשתדלו לתת דגש השבוע על דברים שאתם יכולים לארגן מראש.

 

אריה

ליקוי הירח שנופל במזל שלכם השבוע נותן לכם את האופציה להבין מה האפשרויות העומדות לפניכם ובמה צפויה לכם הצלחה, במיוחד בחצי השנה הקרובה, אבל גם בטווח הרחוק. אתם תצטרכו לזכור שהשגת המטרות שלכם תחייב אתכם בהשקעה והתמדה יומיומית. אם לא תיכנעו לעצלות ולספקות עצמיים צפויה לכם הצלחה גדולה. לקראת אמצע פברואר כבר תוכלו להבין מה התגובה הצפויה לעבודה שלכם

בתולה

בזמן האחרון התאפשר לכם להתייחס לדברים בצורה הרבה יותר קלילה ולא מחייבת בראשכם, אך השבוע תצטרכו להתחיל להיות הרבה יותר ממוקדים ולהתייחס בצורה יותר רצינית לפרטים קטנים. למזלכם, זה משהו שאתם עושים טוב מאוד בטבעיות והתוצאות שתגיעו אליהן יביאו לכם הרבה שלווה וביטחון לגביי נושאים מסוימים שהיוו משקל כבד עליכם עד כה.
 

מאזניים

אתם עלולים למצוא את עצמכם מתפתים לבזבז יותר כסף ממה שיש לכם. אתם יכולים להתנגד בהתחלה אבל הרוח האימפולסיבית ששוררת בכם השבוע תוביל אותכם להוצאות מיותרות. אתם עלולים להרגיש בצורה יותר מודגשת את הצורך לקחת סיכונים אבל תזכרו שאתם צריכים לחזור למצב שבו המציאות שלכם נקבעת בצורה הרבה יותר איטית, יציבה ובטוחה.
 

עקרב

קצב החיים שלכם יתחיל להיות בעלייה מתמדת החל מהשבוע הזה. יהיו אופציות ותכניות חדשות ופרויקטים מעניינים שאתם יכולים להשתתף בהם. אתם נמצאים במצב מצוין כרגע בכדי להחליט כמה אחריות נוספות אתם יכולים לקחת על עצמכם. אל תבצעו שום החלטה לפני שאתם אוספים את הכל המידע הרלוונטי בקשר לעניין. קחו בחשבון שבחצי השנה הקרובה כמות המשימות שלכם הולכות לגדול ולכן יש לקחת את העניין בחשבון. 
 

קשת

העניינים הולכים להתחמם החל מפברואר. זה יכלול בתוכו הרבה התרוצצויות ממקום למקום אבל גם לא מעט תקשורת עם הרבה אנשים. תזכרו שאין מספיק שעות ביממה בכדי להספיק הכל ויש צורך ללמוד לסנן משימות לא חשובות או לא הכרחיות. תשדלו לנצל את תחילת השבוע למנוחה ולאגירת כוחות. החל מסוף השבוע אתם תרגישו עלייה גדולה בדברים שצריך לעשות ועדיף שתגיעו מוכנים לכך.
 

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?