נולדתם על הגבול בין שני מזלות ? גלו מה זה אומר עליכם

יש המון אנשים שתאריך הלידה שלהם מתנדנד על המחזור האסטרולוגי שכולל 2 מזלות, ולא רק אחד ויחיד. לכן פעמים רבות אותם אנשים מרגישים שהמאפיינים של מזל אחד אינם ממש תואמים לאופי שלו, וכי הוא יותר נוטה למזל העוקב בלוח השנה, למרות שיש התאמה גם למזל הראשון. אז מה אומר שילוב של יותר ממזל אחד בתוך אישיות אחת?

שילוב מזל גדי ודלי (16.1-22.1)

אתם מאוד מופנמים ומאופקים אבל באותה מידה יכולים גם להיות אוהבי חברה בקטע שלפעמים יוצא משליטה. יש לכם יכולת לשלב בין פרגמטיות לאבסטרקטיות בכל מה שקשור בהוצאת מחשבה אל הפועל.

via GIPHY

שילוב מזל דלי ודגים (15.2-21.2)

אתם אנשים סופר רגישים ומאוד יצירתיים. יש לכם חיבור רוחני לדברים הקודרים יותר בחיים אבל אתם מבטאים את התחושות האלו בצורה מאוד אומנותית.

 

שילוב מזל דגים וטלה (17.3-23.3)

אתם אנשים מלאי חמלה ומשמעת עצמית חזקה. אתם רודפים אחרי מטרות בחיים באופן שאינו משתמע לשתי פנים, ושום דבר לא עוצר אתכם מלהשיג אותן.

via GIPHY

שילוב מזל טלה ושור (16.4-22.4)

אחד השילובים העוצמתיים בגלגל, זה שמאפיין אתכם כמנהיגים מלידה וכאנשים בעלי יצר השרדותי מאוד חזק. אתם לוקחים את החיים כמסלול מכשולים אותו יש לעקוף בדרך אל ההצלחה.

שילוב מזל שור ותאומים (17.5-23.5)

יש בכם את הכריזמה האדירה של מזל תאומים ואת הנחישות העוצמתית של מזל שור. אף אחד לא יכול לעמוד בפני הקסם והעקשנות שלכם, לכן אתם תמיד עם ידכם על העליונה.

via GIPHY

שילוב מזל תאומים וסרטן (17.6-23.6)

אתם מאוד פלרטטניים ונמשכים למגוון אנשים בו זמנית. יש בכם התנהלות שמושכת אנשים אליה כמו מגנט, לכן קל לכם לתקשר עם כל בנאדם שנקרה בדרככם, בכל מיני רבדים.

שילוב מזל סרטן ואריה (19.7-25.7)

אתם מתאפיינים באופי מאוד דרמטי וכזה שמרגיש תסכול עמוק גם מדברים יחסית זניחים בחיים. אתם מאוד אוהבים לבלות עם אנשים אבל גם יכולים להתכנס בתוך עצמכם בלי התראה מוקדמת.

via GIPHY

שילוב מזל בתולה ואריה (19.8-25.8)

יש בכם יצר מוביל ומנהיגותי ואנשים הולכים אחריכם כאילו הייתם זקני השבט. אתם נוסכים בטחון ורוגע אצל הסביבה שלכם ולכן אנשים נוטים להאמין ולסמוך עליכם.

שילוב מזל בתולה ומאזניים (19.9-25.9)

יש בכם חוסר החלטיות משווע שמקשה עליכם להתנהל בחיים באופן זורם וחלק. אתם חושבים יותר מידי על כל עניין וזה מאט את קצב הצמיחה שלכם בהתקדמות במסלול החיים.

via GIPHY

שילוב מזל מאזניים ועקרב (19.10-25.10)

יש לכם נטיה להחליט דברים מבלי לחוש חרטה או להתסכל לאחור, כיוון שהבטחון העצמי שלכם איתן ואתם לא מפחדים לזרום עם שינויים בחיים.

שילוב מזל עקרב וקשת (18.11-24.11)

via GIPHY

המאפיין הכי חזק שלכם הוא הרצון המתמיד במהפיכה. דינמיות משתוללת שתיקח את החיים שלכם לנקודת קיצון אחת ופתאום לאחרת. אתם אוהבים לקחת סיכונים וסקרנים ברמה שמעוררת בכם מוטיבציה מתמדת.