איזה חטא הכי מאפיין את המזל שלכם?

חטא, אלמנט שטבוע גם בצדיק הטהור ביותר, רק שהוא מכסה על זה קצת יותר טוב מאחרים. אי אפשר להתעלם מהעובדה שחלק מההוויה האנושית שלנו שזורה בחטא, מעצם היצרים והתשוקות שלא תמיד אנחנו יכולים להסתיר מלחשוב עליהם. אז איזה חטא הכי מייצג את אופי המזל שלכם, גם אם לא הייתם מוציאים אותו לפועל?
 

גדי

תאוות בצע. אתם וורקוהוליקס ללא מתחרים והחמדנות שלכם בנושא חומרנות וכסף מובילה אתכם לרוב להיות עיוורים כלפי שאר הדברים החשובים בחיים.

דלי

נביאי שקר, זה החטא שהכי מתאים לכם. אתם חושבים שאתם מתנת האל לעולם ולכן הכי נאורים מבין כל האנשים שבסביבה שלכם. אתם לא מהססים להעניק מהתובנות שלכם גם בלי שיהיה להן כיסוי.

דגים

עצלות. אתם אוהבים לזוז (או לשכב) בחיים בקצב של צבי צב. יש לכם התנהלות חולמנית שלא מתביישת לקחת את הכל באיזי, לפעמים אפילו ברמה שיכולה להרדים חלזונות.

טלה

רצח. הטמפרמנט שלכם הוא כמו אש רותחת כשאתם מתעצבנים, לכן זה לא כל כך מופרך לחשוב שהייתם יכולים לרצוח מישהו אם הוא היה מעיז להעלות את חמתכם.
 

שור

גרגרנות. טוב מה עוד יכול להתאים למזל שאוהב אנינות טעם ברמה של פינוק משולח רסן. אתם תמיד מוכנים לעוד ביס, גם כשאתם כבר מפוצצים.
 

תאומים

חוסר כנות. אין לכם בעיה לשקר כדי לצאת ברווח, אין לכם בעיה להיות דו פרצופיים. כל עוד זה משרת את המטרה שלכם, מבחינתכם שהעולם יעלה באש.
 

סרטן

הערצה עיוורת. אתם מקובעים עם הרגשות שלכם מבלי לתת להגיון לכוון לכם את המחשבות, גם כשזה קשור במישהו שלא מגיעה לו ההערצה שלכם כלל. יש לכם נטיה לשים אנשים על הר מאוד גבוה ולסגוד להם בלי סיבה.
 

אריה

גאווה. אתם חושבים שאתם הכי טובים בפער דרמטי מכל השאר. מבחינתכם אנשים אחרים הם נחותים מכם ואתם יודעים שיש סיבה לכך שאתם מלכי המלכים, גם בממלכת בני האדם.

בתולה

קנאה. אתם הופכים למפלצת ירוקה בלי לחשוב פעמיים כשיש משהו אותו אתם מעריכים ורוצים לעצמכם. העניין הוא שאתם לא מוכנים שזה יהיה מנת חלקו של אף אחד אחר.
 

מאזניים

יוהרה. טוב אתם פשוט מתים על עצמכם, זה ברור. היופי והחן הם האלמנטים שהכי מושכים את תשומת הלב שלכם ואתם מעדיפים שהם יסבבו סביבכם כל רגע ורגע.
 

עקרב

 

תאווה. אתם המזל שהכי מונע מתשוקה בחיים אבל ברמה שזה מכלה את כל הדברים מסביב. אתם נכנסים לעניין בכל הכוח ולא רואים בעיניים, גם כשזה עולה לכם בבריאות.
 

 

 

 

קשת

ניאוף. כן כן, קשה לכם לשמור על הרוכסן שלכם סגור, אתם חייבים להרגיש את החופש שלכם גם בכל הקשור בבני זוג מזדמנים ומקבילים.
 

 

חבר'ה, תהיו טובים, אל תתנו לשד שלכם לפרוץ החוצה.

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?