מיהו האויב המושבע של כל מזל?

אנחנו לא באמת יכולים להסתדר עם כל אדם ואדם שאנו פוגשים במהלך חיינו, אבל אנחנו מנסים כי ככה למדנו להתנהל כיצורים חברתיים. אבל, לכל אחד מאיתנו יש את היצור המסויים הזה, המזל המסויים הזה שאנחנו פשוט לא יכולים, בשום פנים ואופן, למצוא איתו שפה משותפת לאורך זמן מבלי לעטוף את הצוואר שלו בין הידיים ופשוט להדק. אז איזה מזל הוא האויב הנצחי של כל מזל?

 

גדי

דגים, זה האויב מס' 1 שלכם. מזל גדי מאמין ברצינות תהומית כגישה לגבי החיים, ואילו דגים חי בעולם של פנטזיות וטוב לו כך. הם לעולם לא יצליחו להגיע להסכמה בעניין.

דלי

אריה, זה הנמסיס שלכם. אתם לא יכולים לסבול אנשים שחושבים שהם תמיד צודקים, מבלי להבין או להתחשב בשאר הפרמטרים שכלולים במצב מסויים. מבחינתכם זה פשוט מתנשא וחסר עומק.
 

דגים

טלה, זה המזל שפשוט נכנס לכם מתחת לעור ושורט עד זוב דם. הטלאים הם אנשים אגרסיביים ותחרותיים ואילו דגים הם אנשים שמונעים מעדינות והמון רגש, לכן השילוב פה נדון לפיצוץ.
 

טלה

עקרב. אתם פשוט שונאים אנשים חמקמקים שלא יכולים לומר בגלוי מה הם חושבים, וצריך לנחש אותם. אתם אנשים של תכלס לכן כשמישהו משחק אותה בקטע מסתורי אתם רוצים לנגוח בו.
 

שור

תאומים. אתם פשוט לא מבינים איך מזל תאומים יכול להיות כזה חלוק בדעתו מבלי להתעקש על עקרונות כאלה ואחרים. ההחלטיות שלכם כמזל שור נוגדת את הדינמיות והפזרנות הדעת של מזל תאומים.
 

תאומים

גדי, זה האויב שלכם. אתם לא מסוגלים לסבול אנשים שחושבים שהם יודעים הכי טוב מכולם ולא מקבלים דעות שונות משלהם, זה מוציא אתכם מהכלים.
 

סרטן

מזל קשת, זה שלא יכול להתחייב לכלום בחיים. מזל סרטן יוריד לעצמו את הצבתות בשביל כך שלמישהו אחר יהיה טוב, ואילו מזל קשת לא יחלוק איתו אפילו בסנדביץ'.
 

אריה

בתולה, זה האדם שאתם פשוט לא מסוגלים להכיל כיוון שהביקורת העצמית הקשה והבלתי נגמרת הזו של מזל בתולה פשוט מחרפנת את מזל אריה. הוא רגיל להקשיב לקול הפנימי שלו בלי היסוס, מה שבתולה לא יכול להרשות לעצמו.

בתולה

מזל סרטן מטריף אתכם, כיוון שהוא לא מתנהל באופן מדוד וזהיר בחיים, במיוחד בכל הקשור לרגשות שלו. מזל בתולה מאופק ויודע לשמור על עצמו מפני פגיעה, ואילו קלילות הדעת של מאזניים היא ההפך הגמור מכך.
 

מאזניים

דלי. כן כן, למרות שעל הנייר זה נראה שאתם שילוב מושלם, כיוון ששניכם מאמינים בטוהר אנושי ובחתירה לצדק בעולם. אבל בעוד שמזל מאזניים חייב לקבל מחמאות ואישור על כל דבר שהוא עושה, מזל דלי לעולם לא יתן לו את התחושה מלאת ההקלה הזו.
 

עקרב

מאזניים, זה האויב שלכם. מזל עקרב תמיד יחשוב שמאזניים מסתיר ממנו משהו וכאילו יש לו אג'נדה נסתרת בכל יד. בנוסף, עקרב שונא צביעות ולפעמים הוא חושב שהחביבות של מאזניים כלפי כולם היא אינה אמיתית.
 

קשת

שור, הוא ולא אחר. מזל קשת מתעב עצלנות ואיטיות, והוא חושב שמזל שור הוא כזה שזוחל עם החיים ומחפש רק את הנוחות שבהם. הקצב שלהם שונה בתכלית ועל כן הם לא יוכלו להיות יחד מבלי לריב.
 

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?