מזל דלי? גלו על עצמכם דברים שלא ידעתם

מזל דלי משתייך למזלות יסוד האוויר ומתאפיין בכושר קוגנטיבי יחיד במינו. הוא בעל מחשבה חריפה ומאוד אינטיליגנטית, כזו המונעת מכוח הרציונל והמקוריות. מזל זה נחשב מאוד פרוגרסיבי מבחינה אינטלקטואלית והוא תמיד מכוון את עצמו לכיוון העתיד, העשייה והחקרנות. האופי שלו ניחן בהמון סקרנות ועל כן הוא תמיד מחפש אחר דברים חדשים ומרתקים שיעשירו אותו כאדם עצמאי ופילוסופי. יש בו צורך מתמיד בחופש, חופש מחשבה, חופש יצירה וחופש התפתחותי ללא גבולות. הישות האנושית שלו מובילה אדם מאוד אינדיבידואלי שאינו הולך אחרי מסגרת קיימת ומוכרת, אלא מחפשת תמיד את הנועז והשונה.

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל דלי:
 

Source: דברים שלא ידעתם על מזל דלי by Viralemon on Rumble

 

זוגיות

הסקרנות הנצחית של מזל דלי מאפשרת לו לקיים יחסים זוגיים שאינם חונקים או כולאים אותו במסגרת נוקשה ולא שגרתית. קשה לו להתחבר באופן אינטימי מעמיק עם אחרים ולכן הוא חייב לחוש את המרחב סביבו באופן שלא יכביד עליו, אחרת הוא לא ישאר במערכת היחסים הקיימת. הגירוי האינטלקטואלי הרבה פעמים חזק יותר אצל הדלי מאשר הגירוי המיני, כיוון שהוא קודם כל פועל מכוח המחשבה ולא מהיצר הפיזי. יהיה לו מאוד קשה להמשיך קשר שלא מעורר בו עניין תמידי ובמקרה כזה רמת המחוייבות שלו תרד עוד ועוד עד שהוא לא ירגיש בה טעם יותר.

 

קריירה

האתגר הוא האורים והתומים של מזל דלי ולכן הוא יחפש להתברג בתפקידים שיאפשרו לו התפתחות מקצועית ללא רסן, בייחוד כזו המדרבנת קידמה. אלמנט העניין הוא הערך העליון מבחינתו בכל תפקיד אליו הוא פונה וזה חשוב לו יותר מאשר אלמנט הכסף. החופש האמיתי מבחינתו הוא האפשרות להעמיק ולפרוס את הידע שלו על התחומים שמעניינים אותו מבלי לעצור את עצמו בשום שלב בתהליך הלמידה.

 

בריאות

הרגישות הפיזית של מזל דלי מאפיינת את אזור הקרסוליים, השוקיים, הרגליים, גיד אכילס ומחזור הדם. אם מזל דלי ירגיש דוחק נפשי של חוסר עצמאות הוא יפתח חולי פיזי ועל כן תמיד יחפש את האקטיביות והנמרצות, על מנת שתמריץ לו את החיים ואת מחזור הדם.

 

מפורסמים בני מזל דלי

יובל כספין, אריה דרעי, יעל בר זוהר, אלברט איינשטיין, האחים רייט, אברהם לינקולן, גליליאו גלילי.

 

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?