מה שאתה באמת צריך במערכת יחסים על פי גלגל המזלות

פעמים רבות, מה שאנחנו רוצים בפרטנר הרומנטי שלנו זה לא בהכרח מה שאנחנו זקוקים לו כדי להיות מאושרים באמת. מה שיש לגלגל המזלות לומר על חיי האהבה שלך יכול ללמד אותך איך להפוך את החלק הרומנטי בחיים שלך להרבה יותר משגשג. פתיחת הראש לאפשרויות חדשות יכולה לעודד ולשפר את חיי האהבה שלכם.

אז מה הדבר שאתם זקוקים לו ואולי אפילו לא ידעתם?

 

גדי

אתם חושבים שהאדם הטוב ביותר לצאת איתו מבחינתכם הוא.. אתם. אתם רוצים מישהו שהוא בדיוק כמוכם. אבל למעשה, הדבר הטוב ביותר בשבילכם זה בן זוג המשוחרר ומלא תשוקה שידע להוציא אותכם מהרוטינה המשמימה שאתם נקלעים אליה לעיתים קרובות, וילמד אתכם להשתחרר וליהנות.
 

דלי

אתם משתוקקים למערכת יחסים מלאה בהתרגשות, אתם רוצים להיות מופתעים ונפעמים כל פעם מחדש. עם זאת, מה שאתם באמת צריכים הוא שותף שהוא החבר הכי טוב שלכם, כך שתוכלו להפעיל עליו את הצד האינטלקטואלי שלכם ותוכלו לנהל שיחות על משמעות החיים ועל צדק עד השעות הקטנות של הבוקר.
 

דגים

אתם מחפשים אהבה קלאסית ורומנטית, כמו משהו שרואים בסרטים ישנים של פעם. אבל מה שאתם באמת צריכים זה מישהו שיוכל להתמודד עם האופי הפרנואידי שלכם. מישהו שתוכלו לסמוך עליו בלב שלם ויהיה שם בשבילכם בכל מצב. בן זוג שירגיע את החששות והחרדות שלכם במקום להגביר אותן.
 

טלה

אורח החיים האינטנסיבי שלכם גורם לכם לחשוב שאתם זקוקים לצדכם למישהו שמכור לאדרנלין לא פחות מכם, אבל האמת היא שאתם זקוקים בדיוק להיפך. מישהו שיאפשר לכם לחקור גם את העולם הרגשי התוסס שלכם שילמד אותכם לקחת דברים בקלות ולתת לעצמכם לנוח מידי פעם. 

שור

הצד הרומנטי והרגיש שלכם זקוק לטיפול מתמיד. אתם חושבים שאתם צריכים מישהו שידע לומר לכם את המילים הנכונות ותמיד יגרום לכם להרגיש טוב. אבל למען האמת, אתם דווקא זקוקים למישהו שידע לומר גם מילים קשות, לדחוף אותכם קדימה ויעזור לכם להגשים את מלוא הפוטנציאל שלכם.
 

תאומים

בשבילכם, השליטה היא המפתח למערכת יחסים. אתם מחפשים מישהו שיהיה ספונטני ומלא התלהבות כמוכם, אבל יותר מידי מכל זה עלול לגרום להתקלחות של אש בכל המובנים בחייכם. מה שאתם באמת צריכים זה מישהו שידע למתן ולקרקע אתכם ויביא לכם קצת סדר לחיים.
 

סרטן

אתם רוצים לקבל את המקסימום חיבה במינימום מאמץ, אבל זה פשוט לא הולך לעבוד לכם. אתם זקוקים למישהו שלא יוותר לכם בקלות ויכריח אתכם לצאת החוצה מהקליפה שלכם, להיות כנים לגביי הרגשות שלכם ולבטא את מה שהולך אצלכם בראש. מישהו שידע להתמודד עם האופי העיקש שלכם.

אריה

אתם אוהבים מחמאות. שבחים זה הדלק שלכם, אבל למרות מה שאתם חושבים, אתם דווקא זקוקים למישהו שידע להעמיד אתכם במקום במידת הצורך. בוודאי שבן זוגכם צריך להכיר ביתרונות ובהצלחות שלכם, אבל הוא גם צריך לדעת לומר לכם מתי אתם טועים ולכוון אתכם לחסרונות באופייכם ומעשיכם שאתם מתעלמים מהן. 

בתולה

אתם רציניים, אחראיים ובעלי מוסר עבודה גבוה. אתם חושבים שאתם זקוקים למישהו לצידכם שינהג באותה הצורה או לפחות יעריך אתכם ויתמוך בכם בעבודתכם הקשה. אבל מה שאתם באמת צריכים זה מישהו שילמד אתכם שהדבר החשוב בחיים זה לבלות וליהנות עם הקרובים לכם. 
 

מאזניים

יש לכם דעות מאוד חזקות, אבל זה לא אומר בהכרח שאתם צריכים לחלוק את כולן עם בן הזוג שלכם. אתם זקוקים למערכת יחסים שמאפשרת לשניכם להיות עם ראש פתוח, שמעצימה את המחשבות והרצונות של שניכם ושתוכלו להתפתח ולהרגיש נינוחים בתוכה. 
 

עקרב

אתם רוצים מישהו שיהיה פתוח אתכם במאה אחוז אבל שאתם לא תצטרכו להחזיר באותו המטבע. אנחנו מצטערים, אבל זה פשוט לא עובד ככה. למעשה, אתם דווקא תרוויחו המון מבן זוג שמכריח אתכם להיפתח ולחשוף את עצמכם בפניו, כל עוד הוא נאמן לכם ואתם יכולים לסמוך עליו בלב שלם.
 

קשת

אתם אוהבים חופש, ואתם חושבים שמערכת היחסים המושלמת בשבילכם תאפשר לכם מרחב תנועה ומינימום מחויבות. אבל למעשה אתם זקוקים למישהו שידע לציין בפניכם את הפחד שלכם מכבלים ואת העובדה שאתם לא מפסיקים לדבר. מישהו שיהיה ראליסטי וידע לקרקע אותכם במידת מה. 
 

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?